Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 751
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ноя, няма да е тоя месец Simple Smile
не му мисля вече.
с моя мъж сме на добро утро и лека нощ от както е на тая работа и хич не ми е весело. но явно трябва да стисна малко зъби.
Браво на Ния! Добре сте вие, че има на кой да оставяте децаата и да си ергенувате  bouquet
Марси, усех с диетата. не забравяй да не ядеш нищо между посоченото, много вода и вечер никакво ядене преди лягане. само тия неща да се спазват се сваля.
Креми, и аз така все си викам да не давам антибиотици, но явно малките не могат да се борят без тях. малко да закъснеем и става по-лошо. много е лека тая хомеопатия. сигурно е добра за усилване на имунитет, но за лечение много вече нямам доверие.

Дани, ако заминем може да си спретнем една среща. ти от къде беше?

# 286
  • Мнения: 1 269
здравеите и от нас

аз току ставам от следобеден сън,но малкия ми разказа играта снощи Shocked

креми как сте?на леля сладура Hug

нои4ка хаиде бе душо,ще остарея докато те 4акам.добре си прекарвате с джон Laughing завиждам ти благородно Heart Eyes ния заслужава подаръка които и купи и без добър успех.толкова мило детенце имаш Hug

сноу виждам се с маики българки,една от които заминава и ми е много  мъ4но.но такъв е живота.където те отвее вятъра Sad

камел4о добре се завърнала Hug как е студентския живот?харесва ли ти в софия?

миме не губи кураж.господ си знае работата.да сте живи и здрави има време. радваи се сега на заед и дано скоро да му спретнете една сестри4ка

марси диетата е много ефикасна Peace и аз понеделник съм на нея(но кои то4но незнам)

дани сигурно нямаш търпение.кога то4но тръгвате?

ние днес бяхме да дадем кръв и урина.как плакаха милите.защо тук им взимат кръв от вената,а в Бг от пръс4ето newsm78

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 13:27 от mln

# 287
  • Мнения: 341
Привет момичета  bouquet

Креми много се радвам че с малкия бонбон сте вече у дома.Нека лошото да е останало зад гърба ви и занапред само приятни емоциии.Много целувки и  Hug за сладкото ти момченце.

Ноя браво на умното ти детенце.И тя отличничка като мама  bouquet

Дани измислихте ли маршрута от къде ще мините?Пожелавам ви лек и безавариен път и вече да се видим на наш терен Hug

Пожелавам ви приятен уикенд момичета и много късмет  bouquet

# 288
  • Мнения: 1 655
Здравейте!
ВЕчЕ щЕ СЪМ РЕДОВНА!
Каква е тази диетка, хвърлете я насам и аз да пробвам, Любс може ли и на мен паролата! EmbarassedСега съм аз болна и на антибиотици, направо главата ме боли като дишам, носа ми тотален блокаж!А хомеопатията  пробвамевсеки път но не действа при нас!
Миме стискам палци да си имаме ново бебе в темата!
Лек ден!  bouquet

# 289
  • Мнения: 152
Охо колко много сте писали Laughing
Гледам вече се вълнувате за Дядо Коледа.Аз не се бях сетила за него.Дали тази година ще се отбие и при мен.Аз май бях послушна  newsm78
А каква е тази диетка.Слабеете си кулективно ,а на мен нищо не казвате.Имам и аз нужда,че съм пуснала едно коремче,което не ме радва много,ама си го нося  Joy
Вчера си говорих с една бременна приятелка,че ако забременея сигорно ще се търкалям.Но за сега това не ме притеснява,няма от кой  Mr. Green
Нещо обаче ми понамерисва на още бебчета във форума.А дано  newsm17
Иначе,както казах при мен няма кой знае какви промени.Мога да кажа,че сравнително бързо свикнах с големия град.По-принци не ми харесваше много като град,но си ми е добре там.С кака сме на квартира в Зона Б-5,точно до Mall of  Sofiq,нече има гляма значение ама аз да си кажа.На лекциите съм редовна,само тази неделя няма да мога да ида,ама нищо.Част от колегите са малко ненормални като мен  newsm47 и се разбираме добре.Весели хорица.Ами това е за сега.Ставам да се оправям,че ще излизам и май пак ще закъснея.По-късно пак ще намина.Много много целувки на всички.А и без никакви болести вече   bouquet   lovekiss

# 290
  • Мнения: 689
    Браво на Самито-само усмивки да има отсега нататък!
 Камел4о-добре дошла отново в темата!Заразяваш ме с добро настроение,да знаеш!
    Мария и моя мъж е мнооого зает,ама аз си трая.Само за успокоение ще ти кажа,че отива на работа в 9ам и се връща в 11.30пм-по-зле от това има ли?!А бебетата не се прават по телефон или е-мейл,както се майтапиме с индийците! Laughing
   Марси-да споделяш резултата от диетата,че и аз съм и хвърлила око!
   Имам питане към мамите в Емирствата-има ли тука магазин на Фишер-Прайз и ако да как са цените?
 

# 291
  • Мнения: 1 269
веси Фишер-Прайз има в беиби шопа Simple Smile аз на малкия в4ера му купих една игра4ка от там.сигурно има и в Тоис аз ас,там има вси4ко  Crazy

# 292
  • Мнения: 689
Mерси Милена,гледам по немските телевизии реклами на много интересни и хубави играчки,чак на мен ми се доигра Laughing

# 293
  • Мнения: 3 461
Сноу,Бахрейн е умален вариант на Дубай без негативите му и е с едни от най-старите демократични традиции,ако може така да се нарекат удоволствията и развлеченията на които повечето мюсюлмански държави се мръщят.

Миме,тъкмо статистиката показва,че не така редовния секс води до зачеване на момиченца,така че не се оплаквай,обстоятелствата работят за теб. PeaceЗа бейбиситването,при тази голяма рода дето я имаш,само ти остава да действаш и да разнообразиш живота на Бути. Laughing

Миленче,давай да се подкрепяме за диетата,аз започвам утре.Джон ми обеща колието на момичето на Бонд,ако успея да ги сваля до Коледа,може би защото си мисли,че е невъзможно. Twisted Evil

Креми,оправяй се бързо,нали знаеш,след всяко зло следва добро,важното е,че не си загубила борбения дух.

# 294
  • Мнения: 815
Здравейте, момичета!!

Креми,  Praynig дано Самито оздравява и вече болестите останат в миналото!!!  Hug

Ноя, поздравления за Ния!!
Умницата, тя, на мама Ноя!!!   bouquet

Мисля, че е време за нова тема!!
Дано там не се пренесат болестите (надявам се не е заразяващо)  Praynig

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143159.0

Ще се видим там!!   bouquet Hug

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 23:09 от Любс

# 295
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Любс, струва ли ми се, че си объркала линка, или много ми се спи вече............. newsm09

Общи условия

Активация на акаунт