Слън4еви мами в арабските страни-12

  • 20 768
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • у нас
  • Мнения: 660
Не можах да го гледам това Море от любав днес ConfusedСега ако някой знае и кога го повтарят.........че ми стана интересно Embarassed

# 61
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Не можах да го гледам това Море от любав днес ConfusedСега ако някой знае и кога го повтарят.........че ми стана интересно Embarassed

http://www.neterra.tv/bg/  Hug
тук има всички предавания. вчерашното не знам кога ще го пуснат. и предишното е за Дубай. снощи го гледах.
възхити ме най-много каква силна връзка и страхотни отношения имат дъщери с майките си.
но наистина много "ревливо". поне аз си поревах Mr. Green


Добро утро! И лек ден от мен за сега!
 аз чакам малкия да се събуди и да ми доведат другото палавниче. да видим дали ще иска да стои у нас Praynig

# 62
  • Мнения: 1 655
Добро утро и от мен!
И аз се просълзих и на двете историики!
Черпя ви едно кафенце за събуждане!

# 63
  • Мнения: 1 269
добро утро и от мен

креми мерси за кафенцето.ве4е второ пия и пак немога д се събудя.халид ме побърка снощи.ставахме да си играем в 1.30 после към 5.00.после дима се напикала в леглото,4е сменях 4аршафи Twisted Evil
времето е много студено има слънце,но неможе да се стопли
сигурно в 4етвъртък пътуваме към леля и в петък летим живот и здраве.
само да пристигнем и сме на плаж Laughing

лек и топъл(за някои прохладен) ден Hug

# 64
  • Мнения: 2 804
Добро утро и от мен !
При нас нищо ново за сега освен , че тази година мъж ми ще бъде в платен отпуск , а не неплатен както е бил до сега .
Децата са добре , но и при нас е студено и на вън се излиза за по 1 час .
Зълва ми напредва бързо с езика , но и аз по научих някоя и друга нови думи и фрази .
Креми , и аз мерси  Flutter за кафето добре ще ми дойде след капучиното нищо че беше с двойно кафе в него .
Лек ден !  bouquet
П.П.
Миленка , лек път !

# 65
  • Мнения: 1 184

Ели, ама много хубава рожденничката  Hug А каква е кокетка! Но..вече е заета. Wink Ние нямаме камили.  Sad


И ние нямаме камили,те са в задния двор на  Ели като чеиз Joy Joy Joy Joy,ама като гледам не й се дават много. Twisted Evil

Ха-ха, уби ме. Ами така е като обикаляте по света и не се сещате да дойдете да си ги вземете  Joy. Но успокой зетя, аз се грижа добре за тях.
"Море от любов" не съм гледала от много време, но преди не ми харесваше много. Дано сега е станало по-интересно след като са излезли от България. А Нетера не мога да гледам от тук. Не знам връзката ли ми е лоша, какво ли, но чакам по сто часа да ми зареди и нищо.


възхити ме най-много каква силна връзка и страхотни отношения имат дъщери с майките си.
 

Ей това най-много искам някой да ми обясни как се получава. Тези дни направо съм луднала по тези партита, а на всичкото отгоре и Рая ми съсипа животеца. Толкова да се е изкалпазанила. Вече почти всеки ден сме наказани  Thinking. А аз се надявах, че като започне училище ще улегне малко. Верно че тя скоро започна, но не виждам никакъв знак за промяна. От няколко дни е започнала така нагло да отговаря, че вчера не издържах вече и й скрих всичките играчки и докато не започне да се държи по-добре, няма да ги види. Наречете ме жестока, но не ми идва друго на ум. Вие какво мислите по въпроса? Давайте съвети, че нервичките ми се изчерпват вече  Cry.

# 66
  • Мнения: 815
Жалко, че няма да мога да пийна кафенце с вас.
Все пак, мерси, Креми!!
Постя днес- имам 7 дни.

Гледах "Море от любов".
Миленка, тази не е ли Ели козмети4ката, работеше в салон преди това.
Познавам я задочно само от нейна приятелка.

Много много слънце ви пращам!!

# 67
  • у нас
  • Мнения: 660
Мими,благодаря ти много.Гледах го Peace и си поплаках Cry. а музиката в началото как ми хареса,сега ако ми кажеш и кой пее,за да си я дръпна от Мазиканата...........направо ще те разцелувам виртуално Mr. Green
Преди време Любс беше пуснала едно клипче за Burj Dubai и там музиката е трепач,ако някой има идея как мога да си я сваля на CD,нека свирка,че не съм много добра с компютрите  Embarassed
Приятен ден момичета. Hug

# 68
  • Мнения: 3 461


възхити ме най-много каква силна връзка и страхотни отношения имат дъщери с майките си.
 

Ей това най-много искам някой да ми обясни как се получава. Тези дни направо съм луднала по тези партита, а на всичкото отгоре и Рая ми съсипа животеца. Толкова да се е изкалпазанила. Вече почти всеки ден сме наказани  Thinking. А аз се надявах, че като започне училище ще улегне малко. Верно че тя скоро започна, но не виждам никакъв знак за промяна. От няколко дни е започнала така нагло да отговаря, че вчера не издържах вече и й скрих всичките играчки и докато не започне да се държи по-добре, няма да ги види. Наречете ме жестока, но не ми идва друго на ум. Вие какво мислите по въпроса? Давайте съвети, че нервичките ми се изчерпват вече  Cry.


Ти почакай да видиш какво ще стане в пубертета Mr. Green,добричкото ми и сладко момиченце ми къса нервите по 24 часа.Миналата година,когато беше на 11 беше критична,сега вече е по "улегнала".Иначе и аз имам много силна връзка с мама,винаги сме били големи приятелки и естествено ми се иска и да бъде така с дъщеря ми,но времето ще покаже.
Отивам да я взема от училище и после ще зубкам по арабски,омръзна ми да уча цял живот,искам почивка. Embarassed

# 69
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Лорекса, не знам коя е музиката Embarassed сори
елип, не си жестока, почнат ли да разбират, наказанията са единствения начин да ги накараме да разберат, че е  на наща, не на тяхната.
лошо при мен е , че още не разбира. и само с отвличане на вниманието в друга посока се справям.
ще се оправи малката Рая.  bouquet майките трябва май да се по-твърди. Зайед го е страх от баща му много. мен се опитва да ме работи Mr. Green

бандитите спят! караха се и реваха за една кола дето Наталия донесе уж за добро. голяма грешка Mr. Green след 1 час истерии успях да я скрия и да им отвлеча вниманието #Crazy
Никита реве, моя му се хили.. Joy
но им е за първи път , особено на Зайед. никога не е бил с някой толкова дълго и на собствената му територия. ще свикнат.

Люба, списанията съм ги приготвила. сигурно са 30 кила и искат мъжка ръка. обади се като може да ги вземе мъжа ти.
и аз имам 9 дни и трябва да почна да постя.


Ноя, като му се ядосам на малкия, все си викам, че аз съм била и по-зле от него.  Twisted Evil
какво да ги правим, всяко с характер.

# 70
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Наистина е много малък света Joy Joy Joy
втората история  е за Стела Перничева от Пазарджик. тя ми помогна да дойда в Дубай, баща й ми беше работодател. в една махала сме.
но малко послъгаха за историята й. тя е в Дубай още преди 2000 година, не след като се е развела с мъжа си.  първата коледа я карахме заедно.2000година.
не знаех,  че мъжа й е имал и друга жена Shocked

# 71
  • у нас
  • Мнения: 660
Абе Миме,защо съм останала със спомен,че твоя красавец Зайед е роден на 31,а не на 13 Декември newsm78.Сигурно греша нещо,но то нали като се видяхме бях пресно родила,та мозъка ми още е бил бременен и ми е простено Joy

# 72
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Абе Миме,защо съм останала със спомен,че твоя красавец Зайед е роден на 31,а не на 13 Декември newsm78.Сигурно греша нещо,но то нали като се видяхме бях пресно родила,та мозъка ми още е бил бременен и ми е простено Joy

на 31-и е я, баща му е на 13-ти Banghead
една от песните дето питаше я разпознах. ще питам Бутти за името на певеца и ще ти кажа.

# 73
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
http://www.aramusic.com/htmls/emi909.htm 

Amareen е името на песента

# 74
  • у нас
  • Мнения: 660
Тази я знам и певеца го знам--Амр Диаб --ей го на-

Общи условия

Активация на акаунт