Римски щори - кой има, колко е платил?

  • 15 401
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
До колкото знам фирмата предлага пране и поддръжка.

И не съм съгласна, че излизат доста по скъпо. Замислете се ако сложите :
тънко перде
дебело перде
и
външни или вътрешни ролетни или алуминиеви щори

От всички случаи римските щори ви спестяват пердетата и всички главоболия около корнизи и поддръжка.

Това е мое лично мнение, пък и обичам да сси улеснявам живота Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Е, да бе?! Тънко и плътно перде - тогава защо са алумин щори? То бункер става?
Един комшия си прави ремонт, сложил си всичко! Тънко парденце - оранжево, плътна завеса към кафява гама, вътрешни алуминиеви щори с подобен цвят и външни ролетни и ... Билбо Бегинс ряпа да яде!!
Съвсем по-семпло е да туриш римска щора, ама едно е 35лв на квадрат, друго 50лъва!  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Ейй, няма свестни хора в тоя форум Mr. GreenНикой не взима насериозно моя киселинен проблем CrazyАко до 10 минути никой не ми покаже снимка на това чудо, ще се влоша сериозно Tired hahaha

# 18
  • Мнения: 3 537
Съвсем по-семпло е да туриш римска щора, ама едно е 35лв на квадрат, друго 50лъва!  Crazy

50 лъва,ама от къде да ги намеря? newsm78
Шегичка,не се обиждай! Praynig

# 19
  • Мнения: 2 768
Ейй, няма свестни хора в тоя форум Mr. GreenНикой не взима насериозно моя киселинен проблем CrazyАко до 10 минути никой не ми покаже снимка на това чудо, ще се влоша сериозно Tired hahaha

# 20
  • Варна
  • Мнения: 686
И аз много ги харесвам. Миналата седмица гледах такива за спалнята в едно магазинче на бул. Сливница, след като минеш лятно кино Тракия, пада се вляво в посока кварталите. Та за спалнята - джам 1,20 на 1,4 и врата 2,15 на 0,75 - 100 евро от ленените платове. Само дето нямаше никакво разнообразие на платовете. Иначе имаше и от органза ама тях не ги гледах колко струват щото се бях разбързала нещо. Иначе и за сега имам бели ленени римски щори - ама са производство на баба ми Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 1 819
Такаааа, а аз за първи път видях такива миналата година, когато братовчедка ми реши да сложи в стаята на сина си. Спретна се жената, уши ги, братовчеда направи релсите и станаха щори за чудо и приказ. Няма да разбереш, че са hand made.

# 22
  • Мнения: 6 039
Ейй, няма свестни хора в тоя форум Mr. GreenНикой не взима насериозно моя киселинен проблем CrazyАко до 10 минути никой не ми покаже снимка на това чудо, ще се влоша сериозно Tired hahaha

ти просто не четеш внимателно
веднага след теб са ти пуснали линкове с няколко варианта
ама не гледаш   Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679

ти просто не четеш внимателно
Ааа, шъ мъ прощвате, мадам, ама вие не четете! Тия линкове са ми забранени за достъп, нищо не мога да отворя, както вече съм обяснила Wink
Ета, благодаря ти, само ти ме обичаш Heart Eyes

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Разнообразие голямо, ама и парите - обирджийство голямо. Тюх!

Кефиш ме, ....само как се надъхваш сама Peace
То е ясно, римски щори ще имаш, та дори да е само на 1 прозорец Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Етомира, а механизми откъде са взели и лесно ли са монтирали вашто братчед?

Намерих стара тема за прането на римското щора.  Thinking Колко струва на фирма, защо се разкашкали при собствено пране, а други се изпрали? Въобще много въпрос възникна в бедната ми празна кратуна...

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 14:41 от небесна красТавица

# 26
  • Мнения: 8 505

ти просто не четеш внимателно
Ааа, шъ мъ прощвате, мадам, ама вие не четете! Тия линкове са ми забранени за достъп, нищо не мога да отворя, както вече съм обяснила Wink
Ета, благодаря ти, само ти ме обичаш Heart Eyes

Що така не те пуска newsm78 На останалите-отварят ли ви се?Ще потърся други.
А на мен не ми се отваря сайтът на Гершман-преди ставаше без проблеми.

# 27
  • Мнения: 824




Що така не те пуска newsm78 На останалите-отварят ли ви се?Ще потърся други.
А на мен не ми се отваря сайтът на Гершман-преди ставаше без проблеми.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa мен ме пуска Laughingнавсякъде ,всичко видях Crazy
много ми харесват,сега ще мисля как може сама да си измайсторя Thinking

# 28
  • Мнения: 337
ние сме с такива щори точно от гершман цената зависеше най вече от плата 25-50лв. май и от механизма предложиха ни 2 вида с голяма разлика в цените,но човека който ни ги монтира беше познат и обясни че няма смисъл от по скъпия.Още не съм ги прала но на етикета на плата пише да се перат в пералня на 30градуса и даже да се центруфужат.
и наистина не излиза по скъпо от пердета ,корнизи и тн. ,а е много по стилно (поне според мен) Simple Smile

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сложихме римски щори в спалнята преди 3 години- от Гершман. Тогава все още офиса им беше в едно като мазе на Солунска Peace Както и да е- прала съм ги без проблем, не са мръднали. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт