Римски щори - кой има, колко е платил?

  • 15 400
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, тези ги виждам Grinning Тенк ю  bouquet
За предните линкове не знам защо така става. На работа съм, явно ни е капризен тука филтъра и не пуска разни работи по лично усмотрение Laughing

# 32
  • Мнения: 769
Засилих се и аз един августовски ден да поръчвам римски щори от Гершман (офисчето до книжарница "Пингвини") за хола, обаче освен че леко ме смути цената (20-35кв м., релси чудесии отделно..) се оказа, че не могат да се слагат на балконски врати... платовете иначе бяха разкошни..


Ама на '3те ключа' ще отида..

# 33
  • Мнения: 1 599
Ние си сложихме Римски щори от Гершман. Преди 1 месец даже. С две пердета - тънко и по-плътно. За 2 стаи, 4 прозореца, но не ме питайте квадратите, излезе 1200лв. МНого голямо значение има плата, който избираш. Бяха ме изнервили обаче, защото първо срокът им беше 20дни, а после ми казаха,че имали много поръчки и се забавиха още 15! Но като ми сложиха щорие ми мина  Mr. Green При тях първото пране е безплатно, за да видят как ще се държи плата, обясняват ти как се свалят и как се пере или може да ги даваш при тях за пране. Аз мисля това да направя Simple Smile То има време де  Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 567
Ох, тези римски щори. На нас преди два дни ни сложиха нова дограма в спалнята и хола и сега и аз съм луднала по тях  Simple Smile
Но първо ще отидем на изложението в Спортна зала, мъжът ми може да копира някоя идея за направи си сам, после ще докладвам  Simple Smile
А някой може ли да ми каже точен адрес на Гершман във Варна?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ул. Прага 7
Пресечката от книжарница Пингвините към Операта.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 404
Направо ми се доплака CryМноооооооооооооого ми харесаха,а винаги съм си мислела,че са непостижимо скъпи,пък и в нашето село ги няма.Преди няколко месеца ако бяхте пуснали темата....Ние имаме сега перденца-тънки,дебели и не стига че не ми харесват,ами излязоха и около 700лв всичко Close

# 37
  • София
  • Мнения: 1 817
Ще попитам братовчедите и ще докладвам!

И на мен започнаха много д ами харесват... Ще говоря със съпружеското тяло за новият апартамент...

# 38
  • Мнения: 1 426
Етомира, а механизми откъде са взели и лесно ли са монтирали вашто братчед?

Намерих стара тема за прането на римското щора.  Thinking Колко струва на фирма, защо се разкашкали при собствено пране, а други се изпрали? Въобще много въпрос възникна в бедната ми празна кратуна...

пере се без проблеми и е много лесно окачването, защото със лепенки, аз имам японска стена от Гершман и вече отнесе едно пране, без никаква промяна. Единствено ме дразни че тегелите са криви, като се загледаш.

Общи условия

Активация на акаунт