Споделете 4.1

  • 11 444
  • 378
  •   1
Отговори
# 45
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
...поради запълване на полезния обем Grinning

# 46
  • Мнения: 2 792
Нямам работа и си клатя краката в офиса, мразя подобна скука, мозъкът ми е придобил втечнено състояние, в момента и една амеба блести с брилянтен интелект пред мен  Tired на всичко отгоре ми се и спи, няма що страшни неща споделих  Crazy

# 47
  • Мнения: 15 619
Точно, място не остана.  Mr. Green
Пфу, какъв съм вълк т.е. вълчица:
Ауууу, от глад умирам...с хитрост и взлом ще вляза аааааз...
И пълнено яренце няма да откажа, крехко, вкусно, да ти се разтопи в устата.

# 48
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Значи проблемът е глобален, а не локален. Успокоих се!

Да, ама мен това не ме успокоява Naughty Трябва веднага да тръгна отново я на фитнес, я на тае- бо, или просто да не се задържам в нас, че като съм си у нас у хола най- много ми се яде Blush

Споделям- с мъжо единодушно решихме в най- скоро време да почваме да правим братче или сестриче на щерката, много съм щастлива! newsm44

# 49
  • Мнения: 1 533
Сред толкова фенове, освен да направя бизнес с туристически обиколки на МОЛ-ния комплекс  Laughing
Госпожо Калина, ако ви се вдигне номерацията на дрехите, не ме забравяйте  Mr. Green

Уж, толкова много деца минаха снощи за бонбони и пак останаха. Повдига ми се, като гледам токлкова много сладко накуп...

А, МОЛ-ове ний и тука си имаме, хич да не е. smile3534

# 50
  • Мнения: 533
quote]
Споделям- с мъжо единодушно решихме в най- скоро време да почваме да правим братче или сестриче на щерката, много съм щастлива! newsm44
[/quote]
Споделям, че и ние стигнахме до това решение, макар и след няколкомесечно убеждаване на мъжо.

# 51
  • Мнения: 15 619
Венити, браво!
Само спокойно я карайте!  Mr. Green
И да споделиш резултата!

# 52
  • Мнения: 2 212
Изядох един дюнер и ми мина мерака... не беше лош, но не беше и нещо кой знай какво, но апетитът го прави мноого вкусен...Сега чопля семки и на всяка следваща си казвам още една и край... ooooh!

# 53
  • Мнения: 4 806
момичета, ами да ви кажа, че тук заприличало повече на Готварския, ей. Вярно, че има хора на диети и никак не е препоръчително да се появяват на това място. М-да... само се притеснявам, да няма миграция от нашите теми тук и обратно - от тази тема в нашата. Умната ей, че трудно се свалят пущините.
Ама не за това влязох.
Всъщност, искам да пожелая успех на решилите да почнат действия за нови човеци. Похвално и завистливо... Ама това е друга тема.
Та, да си дойда на думата. Споделеното от мен не е много:
зарината от работа, главата ми пуши (и не само тя), изкарвам поне 12-14 часа на ден и ... се чувствам горе-долу добре. Мечтая за 22 декември - тогава някъде е най-късият ден. И оттам започва обратното броене...
м-да, моята щерка увеличава своя речник и изумително, как една проста думичка "абота" (да се разбира "работа") може да ме зарадва така много. Расте детенцето ...

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изтече ми изпитателният срок и от днес съм официално на работа- с трудов договор Grinning Работното ми време малко намалява, а заплатата ми се увеличава bowuu

# 55
  • Мнения: 2 959
Абе не е ли време за годишните форум номинации?...
Чандра пуска подобна номинационна темичка, виж тук . Доста Момичета успя да привлече. Hug

# 56
  • Мнения: 5 577
К'во стана, Кейси прати ли колет за Русе със сладки?

Ние в замяна ще пратим домашна ракия.  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 2 164
Нещо нямам стимул за тая проклета диета  Close Трудното при мен е да започна, по-натам е лесно.
А сега и туршийка ми се прияде и кисело зеле, ммм  Blush
Ходих на зъболекар.
Детето ме радва  Heart Eyes
Чете ми се хубава книга.

# 58
  • Мнения: 268
Един гаден ден е към края си.  Close
Днес 4истих цял ден и половинката така се издразни на прахосмука4ката че я ритна и тя се удари в крака ми , какво съм му виновна ,легнал да спи ,еееее ми исках да приключа и да се изкъпя спокойно. Малко ме боли крака , но не е нищо сериозно . Като за капак свеки като се прибра от работа взе да прави физиономии ,че нищо не съм давала да ми каже, ма няма да ми дава тон в живота ,той половинката е виновен до някъде , че като му кажа с какво ме е издразнила и той се нахвърля върху нея и казва че аз съм му казала ,ми ще му казвам ,дошла съм да живея при него , а не при нея .
Оф ,постинга ми не е много смислен но съм бясна и разстроена.
Сега ми се прави на обидена ,ма на мен не ми дреме (оф бе май ми дреме щом пиша тук за нея  Rolling Eyes ) ЯД МЕ Е ТАКАААА.
Дове4ера ще поизлезем на заведение ,че напрежението тук не се трае.
ООО забравих свеки от другата седмица излиза 45 дни отпуск и незнам как ще се живеее ,май ще взимам мерки.  Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 5 577
Да ви се жалвам - Иван не ръчи да ми вечеря пилето с картофи на фурна. Сложих водичка, да не е сухо - не.
Яде мляко с мюсли, загубен. Прясно сготвено, той ще яде глупости.

Аз ще си ям пиле пък..

Общи условия

Активация на акаунт