От каква възраст

  • 1 109
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На година и 8м. Доволна съм, не съжалявам изобщо.
Супер newsm10 факт е, че колкото по- малки са- по- лесно свикват.    

същото Peace

# 16
  • Мнения: X
От 1г.6м. - много съм доволна. Peace

# 17
  • Мнения: 3 042
Щерката я дадох на ясла на 2г 8м, но защото си имах работа и нямаше как. В противен случай щях да я дам на 3г8м на детска градина /следващата есен/.

Малкият на ясла няма да го дам, въпреки, че там може и да му е по-добре в някой отношения. Сега например 2 дни от седмицата се налага да спи след обяд чак след 15,00ч, защото водим каката на английски.
Ще тръгне другата есен на детска градина, когато ще бъде на 3г.

# 18
  • София
  • Мнения: 771
Тръгна преди 2 месеца на 2 годишна възраст и съм много доволна и от яслата и от промените в детето. Не знам дали се дължи на яслата или просто му дойде момента, но за този кратък период се отпусна да говори и стана по-послушен вкъщи, направо на моменти не мога да го позная  Laughing 

# 19
  • Мнения: 603
баткото го пуснах на 2 год. и 1 месец и съм много доволна,а малката смятам по-ранко да я пускам-някъде на пролет,живи и здрави,тя ще е на 1год. и 3-4 месеца.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
На 1г. и 2 м. - много съм доволна.

# 21
  • София
  • Мнения: 83
От 1 г. и 2 месеца - доволна съм. Мисля, че свикна лесно... не съм сигурна, но подозирам, че ако бяхме изчакали с баща му и го бяхме дали по-късно на ясла щеше да му е по-трудно. Както и да е при нас нямаше друг вариант... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 700
1.8 години. Доволна съм. Дори не е боледувала особено.

# 23
  • Мнения: 645
На 1г.4м. доволна съм, а и той е доволен много си обича яслата и ходи с голям кеф Laughing

Общи условия

Активация на акаунт