Уши Нос Гърло

  • 7 697
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Моля, ако някой знае телефонен номер на Д-р Мерджанов УНГ в ИСУЛ или в частен кабинет, да ми го напише. Предварително благодаря.

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 18:40 от Glezanka

# 1
  • Мнения: 2 261
Хайде помогнете ,аз не мога!Не съм от София,но познавам мамата.Много е готина.Може да и препоръчате и друг добър доктор от Софето.На всички поздрави от морето.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
точно на този доктор не, но иначе имам цял арсенал от УНГ доктори.
Но Глезанка пита конкретно за този доктор, който не съм чувала.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
Казвай го арсенала, че ми се пече нещо някъде Cry

# 4
  • Мнения: 295
точно на този доктор не, но иначе имам цял арсенал от УНГ доктори.
Но Глезанка пита конкретно за този доктор, който не съм чувала.
Много ще сам ти благодарна, ако ми препоръчаш добър доктор УНГ. Явно този когото търся не е известен на никого.

# 5
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
точно на този доктор не, но иначе имам цял арсенал от УНГ доктори.
Но Глезанка пита конкретно за този доктор, който не съм чувала.
Много ще сам ти благодарна, ако ми препоръчаш добър доктор УНГ. Явно този когото търся не е известен на никого.


Държиш ли да е през Здравната каза?

# 6
  • Мнения: 295
точно на този доктор не, но иначе имам цял арсенал от УНГ доктори.
Но Глезанка пита конкретно за този доктор, който не съм чувала.
Много ще сам ти благодарна, ако ми препоръчаш добър доктор УНГ. Явно този когото търся не е известен на никого.


Държиш ли да е през Здравната каза?
Не , може и частен кабинетл

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
изпратих ти Лично съобщение

# 8
  • София
  • Мнения: 2 164
Лиорена, ще съм ти благодарна, ако препоръчаш и на мен. Пед-ката ни насочи към доц. Иван Тодоров, но няма отзиви във форума за него.

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
И на теб ти писах Лично съобщение
и за Доцента ти писах
всичко
дано съм била полезна
бих се радвала Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 123
Лиорена и аз съм със същата молба към теб,при условие,че не е доц. Тодоров,Улевинов или доц.Цолов TiredБлагодаря предварително.

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Лиорена и аз съм със същата молба към теб,при условие,че не е доц. Тодоров,Улевинов или доц.Цолов TiredБлагодаря предварително.

Ами не, не е нито един от тези "светила". Rolling Eyes
ще ти пиша на лични, само ми пиши дали си съгласна да отидете на частно, в смисъл, става дума за Болница ВИТА, а там се заплаща.
Ако си съгласна, само ми пиши, веднага ще ти пиша, за лекар, от когото имам впечатление от една година.

# 12
Някой може ли да ми помогне?
Търся къде проф. Кунев има частен кабинет.

# 13
хей пратете и на мен адреса и координатите на някой УНГ специалист , който работи със здравната каса. Може този който работи в........ някой спомена болница Вита, колко струва прегледа и операцията/вадене на сливица/.

Общи условия

Активация на акаунт