До мамите с комби - част ІІ - и аз съм в клуба !

  • 3 589
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Понеже обещах да се похваля  Flutter а и все пак искам да благодаря за подкрепата ви   bouquet

В крайна сметка се сдобих с комби - AUDI А4 TDI , 2000 г. тъмносинъо , 110 к.с.  newsm44

Карам го вече 2 дни , нямам грижи , така че не е нужно да се пазите по кръстовищата  Laughing
Чудя се просто как съм могла да се мъча с тази малка кола преди това  Thinking

Така че - благодаря , аз доста се двоумях , но благодарение и на вашата подкрепа се реших и не съжалявам въобще !

  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Да ти е честито!
Аз нямам комби,но колата ми е голяма-Мерцедес.
Не може да ми мине през акъла да се кача на малка кола.Мъжа ми беше купил една фиеста,на 2годинки беше колицата,малка компактна,но ако знаеш с какво пренебрежение ме засичаха по светофарите и пак си се върнах на голямата кола.С нея и път ми правят Mr. Green

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Добре дошла в клуба. Аз отдавна освен комби друга кола не признавам. Много ми е гот като тръгна за някъде да мога да натоваря колкото си искам багаж без да се притеснявам за мястото.

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм с комби, ама не толкоз престижно!  Mr. Green
Нямам проблем с шофирането и паркирането му!  Wink Товаря в него цялата къща и челяд и има място за още толкоз, голям кеф е!  Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
ЧЕСТИТО!  bouquet
 И аз не мога да си представя с бебе и малка кола.Карам Fiat Marea Weekend 2,4 TDI. Колелото и количката са винаги в багажника Laughing

# 5
  • Мнения: 1 047
Честито!  bouquet
Със здраве да си го караш!
Комбито е удобно за всичко. Wink

# 6
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Я, какъв клуб!
Моята кола е ни риба, ни рак - Ситроен Берлинго. Ставам ли за тук? Отговарям на условието багажникът да събира количка и колело/2 броя/ Joy

# 7
  • Мнения: 11 003
Честито! И аз се стягам за член на вашия клуб, но най-рано напролет Wink

# 8
  • Мнения: 1 045
Понеже обещах да се похваля  Flutter а и все пак искам да благодаря за подкрепата ви   bouquet

В крайна сметка се сдобих с комби - AUDI А4 TDI

Ами честито ! Със здраве да си го караш !

ПП Това е единствения модел комби който ми харесва  Wink

# 9
  • Мнения: 2 768
И аз съм с голяма кола, но не комби а мини ван. Ако отговарям на изискванията, искам членство в клуба!  Laughing

# 10
  • Мнения: 7 837
Браво, Ауди, сериозна марка  Grinning

Макар че и аз съм с две ръце за мини вен. Не го сменям за нищо. eta знае защо  Grinning

# 11
  • ново
  • Мнения: 5 956
Честита нова кола, със здраве да си я караш  bouquet

Нали ти казахме в предишната тема, че няма нищо страшно Simple Smile

# 12
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Честито Пипинка Grinning,
Със здраве да си я караш  bouquet Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 3 576
Айде честито!  Grinning

Аз както преди писах съм с комби, но от известно време джиткам с джипа на мъжа ми и искам да кажа, че това е колата за мен!!!
Никво комби не важи пред джипа - паркираш си абсолютно навсякъде, пълна проходимост и никакви проблеми по нашенските дупки, бордюри, че и път правят даже  Wink

# 14
  • Мнения: 4 668
Благодаря   bouquet Пак казвам , че вашата подкрепа също оказа влияние  Laughing

Вановете също са в клуба  Peace Аз обаче не можах да възприема такава кола - в началото се бях замислила за Опел Зафира , ама се отказах ... Комбито си е супер  Joy

Nadia - джиповете са хубаво нещо , но ние нямахме пари за точно такъв джип какъвто харесвам аз , отделно че поддръжката им е в пъти по - скъпа , а и не ги възприемам като удачни за всеки ден ( просто аз харесвам огромни джипове  Flutter от типа на Нисан Навара )

Както и да е - хайде още мами да се записват в клуба  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт