много секс- проблем за мъжете????

  • 3 104
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
не. даже са доволни Twisted Evil

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Зависи от мъжа. Трябва да се търси партньор с либидо, сходно на нашето собствено като интензитет. Защото познавам мъже, които и всеки ден да правят секс - се чувстват прекрасно, точно на място. И такива, които биха се разпаднали от толкова много секс Laughing Същото важи и за жените. Просто е необходимо и двамата в една връзка да искат секс приблизително еднакво като количество. Иначе винаги единия се чувства зле - незадоволен и отблъснат или тормозен за нещо, което не му се прави.

# 17
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
естествено, че отблъсква.
нимфомански истории са това, нимфи Wink

човек/мъж или жена , не са на пружинка и не е нормално да искат нон стоп секс.
мъжете нямат непрекъснато желание, това са градски легенди.
страхуват се от нимфоманки, защото е досадно или може би защото се притесняват,
че не са роботи да са на ниво всеки път. Peace



Съгласна съм с казаното.

# 18
  • Мнения: 491
И аз съм съгласна, че нимфоманките отблъскват мъжете.
Иначе много секс за всеки е различно.

# 19
  • Мнения: 168
Когато  започва една връзка мъжете винаги доминират с желанието си, но когато видят огромното желание от другата страна си мислят , че това не е нормално и започва отбой!

# 20
  • Мнения: 168
Когато  започва една връзка мъжете винаги доминират с желанието си, но когато видят огромното желание от другата страна си мислят , че това не е нормално и започва отбой!

# 21
  • Мнения: 798
Ама че пубертетски въпрос. newsm78

Аз пък не мисля, че въпроса е пубертетски. Мисля, че наистина мъжете бият отбой, когато жената е по-настъпателна, независимо от това, че мъжът има огромно либидо. Мъжете са ловци и малко или много губят интерес, когато жената им се предлага сама
Мммда, има го това....

# 22
Абе айде да ми станеш една любовница да видим дали ще ме уплашиш.За мен апетита идва с яденето!!!!!Пиши ми nutzata@abv.bg

# 23
Съгласна съм!Все са много изморени.

# 24
  • Мнения: 4 621
Едва ли се страхуват, освен ако видимо не е "страшна" жената Mr. Green
newsm10

# 25
  • Мнения: 7 474
Зависи от мъжа. Трябва да се търси партньор с либидо, сходно на нашето собствено като интензитет. Защото познавам мъже, които и всеки ден да правят секс - се чувстват прекрасно, точно на място. И такива, които биха се разпаднали от толкова много секс Laughing Същото важи и за жените. Просто е необходимо и двамата в една връзка да искат секс приблизително еднакво като количество. Иначе винаги единия се чувства зле - незадоволен и отблъснат или тормозен за нещо, което не му се прави.

Съгласна Peace  За всеки човек понятието "много секс" е различно  Thinking

# 26
  • Мнения: 2 784
Баба ми казваше, че колкото и да може мъжа, жената винаги може с 1 път повече. Wink Twisted Evil
Лени, защо нимфомански истории, може партньора и да има проблеми с либидото, не тя.Мисълта ми е, че ако е имала нормален сексуален живот и е попаднала на партньор с проблеми е възможно да си мисли само за това. На човек като му липсва...
Имах приятелка, чието гадже имаше някакви проблеми и много рядко се сещаше за секс. За сметка на това пък обвиняваше приятелката ми, че била нимфоманка, не го възбуждала достатъчно и какво ли още не. Здравата я беше подтиснал,  добре, че го разкара.
А иначе, моето мнение съвпада с това на Белинда- идеалният вариант е партньор със сходно либидо.

# 27
  • Мнения: 1 047
..............Трябва да се търси партньор с либидо, сходно на нашето собствено като интензитет......
PeaceСъгласен съм с belinda. Колко лесно би било ако имаше скала за измерване на сексуалността. Закачаш си резултата на ревера и си търсиш партньор. Laughing
Само да допълня,че сексуалността се променя с времето и ако в началото сте си пасвали,после може да има разминавания. bowuu

Мисля,че многото секс и непрекъснатото желание за секс от страна на някой от партньорите плаши другия. bowuu

А какво разбирате под много секс? newsm78

# 28
  • Мнения: 1 202
Зависи от мъжа. Трябва да се търси партньор с либидо, сходно на нашето собствено като интензитет. Защото познавам мъже, които и всеки ден да правят секс - се чувстват прекрасно, точно на място. И такива, които биха се разпаднали от толкова много секс Laughing Същото важи и за жените. Просто е необходимо и двамата в една връзка да искат секс приблизително еднакво като количество. Иначе винаги единия се чувства зле - незадоволен и отблъснат или тормозен за нещо, което не му се прави.
newsm10

# 29
  • Мнения: 1
Съгласна съм с това,че всичко зависи от либидото на мъжа и от това дали партньорката му го притиска или му се прави на безразлична.При всяка двойка е много специфично.

Общи условия

Активация на акаунт