Търся си такива ботуши.

  • 3 602
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Търся си нещо такова като от картинката, само че по-скоро тип боти и задължително от естествена кожа, но подметката да е такава! Моля, ако някой е виждал да ми каже къде. Отчаяно търся от вече два месеца. Последните 2 - 3 седмици нямах възможност да обикалям магазините.
Ето ги тук:
 http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … OT&rfnbr=2831

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 18:05 от Ив

# 1
  • Мнения: 1 568
 Grinning убийствено приличат на моите  Joy
искаш ли да ги снимам?

купих ги от едно магазинче на ул. Шишман за скромните 50 лв.  Embarassed
много си ги обичам  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 063
Смайли, да! Много ще съм благодарна, ако кажеш и кое е магазинчето на Шишман!

# 3
  • Мнения: 5 393
Малко офф, ама да кажа, че тоя сайт е страхотен, една приятелка ми го прати преди време и направо умирам от яд, че нямат доставка до България Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 206
Ив, виж тук - http://www.obuvki-bg.com/dambotushi.php?start=90
Онзи ден гледах много сайтове с обувки, но само този адрес ми остана в главата, ако попадна на нещо подобно ще ти пиша пак:)

# 5
  • Мнения: 1 063
Mecho Pyx, спор няма!
Намерих си подобни на тези
http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … OT&rfnbr=2831

Не защотото търся нещо общо с обувките на ВС, а защотото такива модели харесвам, а този сайт някак си винаги ми е под ръка и все съдържа неща, които се доближават до това, което харесвам като идея.
Но сега търся като тези от първия ми постинг. Много ще съм благодарна!

# 6
  • Мнения: 1 063
Мерси, Adelaida, ще го прегледам! Утре пак съм на ход - имам предвид щъкане по магазини.

# 7
  • Мнения: 910
Ив, моя колешка си е купила такива (първите) но с пухче горе за 120лв от някакво магазинче на Витошка, някъде в началото по посока НДК, но не си спомня името на магазина newsm78

# 8
# 9
  • Мнения: 1 568


Такива са моите. Супер удобни и за пола и за дънки.

# 10
  • Мнения: 1 063
Blagoдаря ви! Преглеждам сайтовете, но моля давайте ми координати на магазини.
Смайли, мн. са ти хубави! Да, точно нещо такова.
 zaicheto, да не би да е Hush Puppies, но той не е мн. голям?
Нимфетка, мерси! На Корида обувките са ми точно под носа, през седмица съм там.

# 11
  • Мнения: 1 568
Ив, имаше и тъмнокафяви като ги купувах.
От Гурко свиваш на дясно по Шишман, десет метра след това в дясно има два магазина за обувки един до друг с обща стълба. За името не съм сигурна, но май беше ВИП. Магазина от ляво е с по-евтините модели /моите са от там/, а от ляво са по-скъпите.
Аз ги купих преди повече от месец, сега може да има и по-хубави.
Успех с покупките утре!

# 12
  • Мнения: 1 063
Смайли,  bouquet!
И аз така се надявам, че утре ще успея да отметна и тази задачка, която вместо да ми досатавя удоволствие, вече ми е бреме.

# 13
  • Мнения: 1 006
Мисля, че подобни модели има в магазините Диверсу или Диверсо.Не съм сигурна как се произнася, а на латински е абсурд да си спомня как се изписва.Зная два такива магазина в София.Единия е на бул.Мадрид" , в частта от театър "София" към жп гара "Подуяне" и се намира от дясната страна.Другият магазин се намира на ул."Граф Игнатиев", в самото начало близо до кръстовището с канала при строителния техникум.Намира се от дясната страна, ако вървиш в посока към "Раковска".Рекламите над магазините са в лилав цвят.Извинете ме, но съм мноУ зУе с пространствените обяснения. hahaha

# 14
  • Мнения: 433
и аз търся от няколко дни такива и не мога да намеря.много моля ако някой знае да не си трае.и да не са много скъпи. SUNFLOWER ще се опитам да намеря този магазин в петък или когато имам време.благодаря

Общи условия

Активация на акаунт