А какво беше последното нещо, с което ще похвалите свекитата?

  • 3 016
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 233
Все ги обсъждаме тия свекърви, все се оплакваме.... Simple Smile А с какво ще ги похвалим? Какво беше последното мило нещо, което направиха за вас?
Моята днес ми каза, че иска да ми купи тоалета за кръщенето на дъщеря ми. Стана ми наистина приятно.

# 1
  • Мнения: 5 103
Е ти сега какво изневеряваш на наща партия ли Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 577
Преди малко взехме малкия заедно от ясла, ходихме на люлки, говорихме си.
Опекла ми сухари, боди ми купила, за детето гризки. Похвалих и зимнината, още щяла да ми направи. Изпрати ни до нас после. Още сухари събота щяла да ми опече.

До утре мога да я хваля.

# 3
  • Мнения: 1 233
Ооооо не се деля аз от тая партия  Mr. Green! Това е нещо моментно.  Joy

# 4
  • Мнения: 1 284
мда така си е аз няма с какво да се похваля, защото не съм я виждала и чувала от бая врме  #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 4 572
Последното, което направи за мен, и за което съм й благодарна, е че ми гледа голямото дете 1 месец.

# 6
  • Мнения: 1 446
Ами аз от моята не мога да се оплача. Явно съм от късметлииките засега  Praynig Често ни кани на гости. Като отидем винаги се съобразява с хранителните ми вкусове, купува ми подаръци от време на време. Общо взето май мен ме гледат повече от сина си  Embarassed
Дано да си остане така и занапред

# 7
  • Мнения: 492
Миналата седмица беше отпуск и дребната беше при нея.

# 8
  • Мнения: 8 505
Живеят на доста километри от нас,но точно вчера ходихме с мъжа ми при тях (имахме работа за 10мин,както и да е).Свекърва ми беше направила супа за Ирина (пристрастена е към супите),с което ми спести едно готвене Simple Smile

# 9
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Моята е бъдеща свекърва. Похвалвам я, защото в неделя й ходихме на гости и ни изпрати с една огромна кутия пържени кюфтета (на мен са ми слабост  Heart Eyes )

# 10
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Скоро май няма да ми се случи да я похваля. Миналата седмица се скарахме ужасно и занапред мисля - по-далеч от нея. Иначе преди можех много да я хваля, но ето, че си показа рогата най-накрая, след двегодишно затишие и почти перфектни отношения. Така че, моят съвет е: колкото и мило да се държат свекитата с вас, винаги си имайте едно наум Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 634
Мойта бив6а свеки ме е оставила съвсем на мира. Не се е обаждала от... ъъъ... година и не6то да види как са внуците й.
Много съм й благодарна.

# 12
  • Мнения: 162
Както е казала Марина имайте едно на ум ВИНАГИ и очаквайте всичко (от опит го казвам) дори и от най- примерните свекита.  Mr. Green

# 13
  • ново
  • Мнения: 5 885
Ами аз не се оплаквам /не че няма от какво, но не обичам да се оплаквам/, но да ги похваля - в неделя им бяхме на гости, направихме един дружен семеен обяд, без обичайните сдърпвания Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 2 663
Ами аз нямам от какво да се оплаквам, моята свеки е супер готин човек.
Последното от нея е ново панталонче и чорапки, да не говорим ,че винаги , когато може и не е на бач гледа малкия

Общи условия

Активация на акаунт