MP4 PLAYER PC-то ми не го разпознава !!!ПОМОГНЕТЕ!!!

  • 1 393
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
купих си mp4 player i go вклю4их към компа    разпозна 4е има не6то в компа но не ми показа 4е има друх диск (ПРИМЕР    disk G  )  и сега не мога да му ка4а музика     какво да правя???

# 1
  • Мнения: 1 451
Има ли диск с драйвери и друг софтуер към плеъра? Каква марка е? USB ли е интерфейса?

# 2
  • Мнения: 50
зна4и има диск с driver но като по4на да го инсталирам и по средата ми пи6е 4е липсва някакъв файл    ина4е интерфейса е USB

# 3
  • Мнения: 1 451
Ами твърде вероятно е това да ти е проблема. Някои марки (наскоро тук се обсъждаше Самсунг), въпреки, че устройствата им са на USB добаватя собствени драйвери и софтуер за комуникация. И ако не ги качиш тях, системата не ги разпознава.

# 4
  • Мнения: 220
....че устройствата им са на USB добаватя собствени драйвери и софтуер за комуникация. И ако не ги качиш тях, системата не ги разпознава.

а в други случаи WinXP + SP2 влиза в конфликт с този софтуер основно при отваряне на комуникационни портове и пак нищо не става .
Огледай проблема от всички страни.

# 5
  • Мнения: 221
и аз имах същи проблем
на мен usb-тата сами изкарани отпред и като го включа там и засича нещо, обаче не щеше да го отвори.. вкарах го отзад където си е по принцип и веднага го разпозна без изобщо да инсталирам драйверите и нямам проблем вече  Peace

# 6
  • Мнения: 1 451
а в други случаи WinXP + SP2 влиза в конфликт с този софтуер основно при отваряне на комуникационни портове и пак нищо не става .
Огледай проблема от всички страни.
Да, прав си. Аз лично имам понякога проблеми с USB-тата на лаптопа. Ползвам доста устройства, а портовете не ми достигат и сменям, според, което ми трябва в момента. Често при смяна ОС не разпознава новото устройство, но след рестарт проблема ми се оправя.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
и аз имах същи проблем
на мен usb-тата сами изкарани отпред и като го включа там и засича нещо, обаче не щеше да го отвори.. вкарах го отзад където си е по принцип и веднага го разпозна без изобщо да инсталирам драйверите и нямам проблем вече  Peace


Същото ми се случи снощо с един плеър и с флаша. 
Често се случва и при смяна на у-вото да не го разпознава. След рестарт е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт