КОЛЕДА И ЕДНА УСМИВКА ПОВЕЧЕ НА ДЕТСКИТЕ ЛИЦА!/КОЛЕДА ЗАЕДНО!

  • 6 031
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
аз не съм от американските мами, но идеята за игра4ките много ме поблазни...нали е Коледа?
Давам си сметка, 4е е тъпо, заЩото сигурно липсват по_важни неЩа, ама нали са деца все пак... знам ли?  newsm78

Да така е. Аз също това си помислих. Децата имат нужда не само от хляб.
Освен това с помощта на играчките може  много да се подобрят заболяванията им. Това е причината да търсим специално изграчки развиващи коодинацията, двигателните рефлекси, говора -децата в Медвен не говорят. Мисля, че пеещи и свирещи играчки са подходящи за тях, за да ги стимулират.

Всъщност става дума за тези деца: http://www.timesonline.co.uk/article/0,,2089-2136163_1,00.html

# 61
  • Мнения: 109
...може  много да се подобрят заболяванията им.

Боже, боже, ама и аз съм една. Все едно да се разболеят повече  Close . Исках да кажа да се подобри състоянието им. Съжалявам момичета!

# 62
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз все още не съм проверила как да освободя нещата от митницата Rolling Eyes,съжалявам.
Ще се постарая в близките дни да имам яснота и ще пиша Hug

# 63
  • Мнения: 109
Роси, не се притеснявай за митницата. Имам приятел, който беше митничар - когато организирам транспорта и събера неща - ще говоря с него и ще ти пиша.

Ти си движи другите неща за сега, аз ще те тормоця, само ако не мога да свъшна нещо от тук.

Трябва да ти кажа, че чак сега разбирам какво точно правите. Както имаше десетки желаещи да помогнат, сега започнаха да окапват една по една.
Но аз ги тормозя, доколкото мога.

# 64
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, не се притеснявай за митницата. Имам приятел, който беше митничар - когато организирам транспорта и събера неща - ще говоря с него и ще ти пиша.

Ти си движи другите неща за сега, аз ще те тормоця, само ако не мога да свъшна нещо от тук.

Трябва да ти кажа, че чак сега разбирам какво точно правите. Както имаше десетки желаещи да помогнат, сега започнаха да окапват една по една.
Но аз ги тормозя, доколкото мога.



Когато си готова ми кажи,тук ще организираме взимането.Само да знам кой е човека Wink

# 65
  • Мнения: 3 932
Минервата, да разбирам ли, че можем Щатските да пратим чекове на свекърва ти или на теб?

Да, няма проблем, за Щатите може да пращате чекове на свеки, а с канадските се наемам аз.
Ако има заинтересовани пишете на лични да ви пратя адреса.
Разбрала съм се и да вземат до 5 кг багаж, така че ако има желаещи по този параграф  Hug

Последна редакция: нд, 26 ное 2006, 02:45 от МИНЕрВАта

# 66
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за сега знаем,4е в Доганово и Медвн са полу4или доста карти4ки HugПонеже ги няма директорите(а карти4ките са адресирани до тях) не знам от къде то4но са полу4ени.За Канада и Германия съм сигурна,4е в Медвен са полу4ени,но в Доганово не знаам то4но Simple Smile

Продължавали да полу4ават оба4е и сега  bouquet

# 67
  • Мнения: 4 380
Може би съм пропуснала, защото не се зачитах особенно към края на темата, но ме впечатли начинът на събиране на чекове от Снежи, от което тя самата страда...

Дали някой се е сещал за откриване на ПЕЙ ПАЛ сметка???? Лесно, бързо за превод от всеки с такава (а кой имащ кредитна карта няма и пей пал сметка?) и без неприятни последици за човека ангажирал се със събиране и изпращане на сумата до България.

# 68
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Може би съм пропуснала, защото не се зачитах особенно към края на темата, но ме впечатли начинът на събиране на чекове от Снежи, от което тя самата страда...

Дали някой се е сещал за откриване на ПЕЙ ПАЛ сметка???? Лесно, бързо за превод от всеки с такава (а кой имащ кредитна карта няма и пей пал сметка?) и без неприятни последици за човека ангажирал се със събиране и изпращане на сумата до България.

Аз отдавна си го мисля това, дали и не писах де. Ще се улесни и увеличи събираемостта значително, според мен!

# 69
  • Мнения: 2 567
За много години! HugМомичета, да се отчета, че днес най-после успях да преведа събраните от нас пари за Движението!  Heart Eyes 450лв са и писах за лекарства и бельо, както се бяхме разбрали. Благодаря от все сърце на тези 14 мами, които се включиха  Hug

# 70
  • Мнения: 7 605
Благодаря на теб, ШоШи, 4е се ангажира да ги събираШ и превеждаШ  Hug 

# 71
  • Мнения: 7 914
и аз искам да благодаря на теб Шоши  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт