Отзиви за д-р Козаров, Варна?

  • 999
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Предстои ми смяна на личен лекар за малкия  , а този доктор ни е наблизо, ходих при него и като, че ли съм доволна, но няма да е излишно и малко инфо.Ако някой е ходил при него моля да сподели. Simple Smile

# 1
О, знам го. В полицията ме викаха заради него ooooh!. Беше ми назначен служебно за личен лекар, след като моя прекъснал връзка с НЗОК. Ама и аз незапозната и си казвам  ми добре. Да ама така не можело. Трябва да си избереш, нали за това е избор. Ползвала съм го за две направления. Нямам големи впечатления от него, но се възмутих когато вместо 1,20 лв- толкова беше таксата потребителската ми взе 2 лв щото заради направлението  #2gunfire Ама аз съм си виновна че ги дадох.  Уфф, малко дълго стана ама ми се вижда по-скоро печалбар отколкото човечен лекар

# 2
  • Мнения: X
Цялото ни семейство също ни викаха в полицията заради него, но това е друга тема. Като лекар е абсолютен печалбар - вземаше потребителска такса на племенника ми, който е освободен от нея, на домашни посещения вземаше доста пари на родителите ми и някакви такива от сорта. Не го препоръчвам, определено.

Общи условия

Активация на акаунт