Вярно ли е ....

  • 667
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте момичета,
вчера си купих крем Елеа Q10 за околоочен контур ( от розовата серия). Аптекарката, която ми го продаде каза, че е по - добре да се вземе нещо по-леко ( в случя дедния крем), защото се касае за  фини линии под окото. Днес обаче се, макар и късно  Blush ,  се зачетох в един друг форум за дадения крем и едно притеснително за мен мнение. Момичето, което го е ползвало твърди, че е "пипнало" розацея. Тук си спомням преди време бях мяркала мнения в един от разделите, но сега не открих нищо...  И така - какво ще кажете - попадали ли сте на даденото кремче и има ли смисъл да го ползвам. Благодаря предварително   bouquet

Последна редакция: ср, 01 ное 2006, 23:33 от shiny_girl

# 1
  • Мнения: 46 492
На мен не ми се вярва.
Прочети факторите, които я предизвикват, аз поне не видях възможност да се появи от крем  Thinking

# 2
  • Мнения: 117
     Няма гаранция, че даденият крем е причина за розацея при момичето, но да ти кажа малко се усъмних, защото по-нататък имаше отговор ( дори няколко)  от служител на дадената фирма - производител на Елеа, който даваше координати на фирмата... Както и да е.
     Всъщност аз почти не съм срещала отзиви за този крем, пък и като цяло за продуктите на фирмата, та затова реших да попитам  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 492
... като цяло за продуктите на фирмата ...

Кремовете не съм купувала, но ползвам техния продукт за измиване на лице за суха кожа и не съм имала проблеми, много съм доволна  Peace

# 4
  • Мнения: 117
И това е нещо Simple Smile, благодаря    bouquet

# 5
  • Мнения: 8 505
Позволих си да погледна профила ти.Q10 е за след 40 години или поне за около 40-те,според мен ти е рано още.

# 6
  • Мнения: 117
Simple Smile ...  - приемам го като комплимент, reflex  Blush;
Аз не си взех крема за някакви сериозни бръчки, а зa финни линии под очите. Да ти кажа, не че са много забележими, но ... Една приятелка ме посъветва наскоро да си взема крем за околоочен контур, за да не се задълбочават тези линии. А Елеа взех, защото и една аптекарка ми каза, че е по-добре такъв, защото е по-слаб от кремовете на чуждите марки.

# 7
  • Мнения: 2 323
Simple Smile .... А Елеа взех, защото и една аптекарка ми каза, че е по-добре такъв, защото е по-слаб от кремовете на чуждите марки.

Това, че е на Елеа не значи, че е е по-слаб от ,,чуждите,, марки. Т.е. кой е производителят няма значение, а съставките, който са използвани в крема. Например на Орифлейм - има гел за околоочен контур с Алое - той е много лек, овлажняване и защита на кожата, само превенция против бръчките. След това - крем за над 25г. отново силно овлажняващ, против тъмни кръгове, бори се с появилите се първи много леки бръчки и защита против нови. За следващата възрастова група - 35+ защита против бръчките, още един малко по-силен, накрая - нощен с чист ретинол.
Според мен, ако това е първият ти крем трябва да се започне с по-лек и тогава да се взима по-силен крем.
Ползването на по-силна / за по-зряля кожа/ козметика не означава по-добър ефект, напротив, кожата свиква с такава грижа и не се справя сама с това, което може  Peace

# 8
  • Мнения: 117
Агата, благодаря ти за съвета   bouquet .
Ами освен, да подаря кремчето на майка ми - май така ще е най-добре.
Агата, би ли могла да ми препоръчаш и някои други продукти, освен този на Орифлейм. Виждам, че имаш професионалното ти мнения.
Всъщност ще се радвам на всякакви мнения и съвети
 Благодаря  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт