Отдавна не е имало тема за гърнето:)

  • 13 143
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Reza
Лио..ставай, когато Ади ти каже...


оф, ясно ама, как да си наруша съня значи....а, кажи ми. за мен спането нощно време е нещо свещено.

# 46
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Liorena

оф, ясно ама, как да си наруша съня значи....а, кажи ми. за мен спането нощно време е нещо свещено.


и за мен...БЕШЕ свещенно...
силно се надявам да стане бързо работата.
едни приятели ми разправят как просто слагали гърнето до леглото на детето и то само се обслужвало...но не я виждам Елина да се събуди в тъмното сама и да направи каквотото и да било освен да ревне или тихомълком да дойде при нас...МОКРА!

ще се пробвам още довечера....пък да видим...
така или иначе не се наспивам...поне да има някаква полза...Simple Smile

# 47
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Reza
поне да има някаква полза...Simple Smile


хайде, после кажи как е.
аз все си мисля, че след като Ади абсолютно си стиска на обяд когато спи.....и без памперс.....ама е за по-кратко де, ....... нощта е по-дълга.....

ще видя какво ще измисля за през нощта
днес сутринта ми каза: "...бля бля, махни пампе'са , пишка ми се".

# 48
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Цитат на: Liorena
днес сутринта ми каза: "...бля бля, махни пампе'са , пишка ми се".


Елина като е на кеф сутрин (разбирай когато не е на градина) абсолютно сама става, отива в банята, маха си памперса, изпикава се в тоалетната и си пуска водата... егати кефа... Паднах, като го направи първия път...

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
ей сега говорих с една приятелка по телефона, която има по-голямо момиченце от Ади и по-малко момченце.

Та с нея споделих, и тя ми каза, че колкото по-голямо е детето (аз това не че не го знам Stuck Out Tongue ), толкова по-лесно се научава, в смисъл за по-кратко време.

Едно детенце на 1г и 4 мес се научило за 1 месец, нейната щерка на 1г и 8 мес за 2 седммици, мойта бамбина на 2г и 4 мес за 3-4 дни.

Но всяко дете си остава една строга индивидуалност.

# 50
  • София
  • Мнения: 13 200
Лио, днес бях на ръба да й сложа гащите от бяс.... #Crazy
Защото идва и вика "Ако" и сваля гащите... слагам я на гърнето, тя седи 2 минути и хуква по голо дупе, искам да й сложа памперса, но не... тя пищи, оставих я... сложих после пак памперса, тя пак вика "ако"  идва с гърнето.... така ме е разигравала 3 пъти... Накрая ми писна да я гледам как тича по голо дупе и сяда където й свърне  Confused и си викам на ума "Ей сега ти сложих гащите, да те видя...." Обаче не набрах смелост... Май сбърках... Thinking , просто я натиснах и й сложих памперса  Embarassed

Не знам кое ще излезе по-разрушително - водолейския или ОВНЕШКИЯ инат... Shocked  Shocked  Shocked , май второто... Embarassed

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Vache
Лио, днес бях на ръба да й сложа гащите от бяс.... #Crazy
Защото идва и вика "Ако" и сваля гащите... слагам я на гърнето, тя седи 2 минути и хуква по голо дупе, искам да й сложа памперса, но не... тя пищи, оставих я... сложих после пак памперса, тя пак вика "ако"  идва с гърнето.... така ме е разигравала 3 пъти... Накрая ми писна да я гледам как тича по голо дупе и сяда където й свърне  Confused и си викам на ума "Ей сега ти сложих гащите, да те видя...." Обаче не набрах смелост... Май сбърках... Thinking , просто я натиснах и й сложих памперса  Embarassed

Не знам кое ще излезе по-разрушително - водолейския или ОВНЕШКИЯ инат... Shocked  Shocked  Shocked , май второто... Embarassed


хи ихи хи, ама то е било голяма веселба при вас #Milti  #Milti  #Milti
ама вярно, че Водолей и Овен е убийствена комбинация  Mr. Green  Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Liorena
Цитат на: Vache
Лио, днес бях на ръба да й сложа гащите от бяс.... #Crazy
Защото идва и вика "Ако" и сваля гащите... слагам я на гърнето, тя седи 2 минути и хуква по голо дупе, искам да й сложа памперса, но не... тя пищи, оставих я... сложих после пак памперса, тя пак вика "ако"  идва с гърнето.... така ме е разигравала 3 пъти... Накрая ми писна да я гледам как тича по голо дупе и сяда където й свърне  Confused и си викам на ума "Ей сега ти сложих гащите, да те видя...." Обаче не набрах смелост... Май сбърках... Thinking , просто я натиснах и й сложих памперса  Embarassed

Не знам кое ще излезе по-разрушително - водолейския или ОВНЕШКИЯ инат... Shocked  Shocked  Shocked , май второто... Embarassed


хи ихи хи, ама то е било голяма веселба при вас #Milti  #Milti  #Milti
ама вярно, че Водолей и Овен е убийствена комбинация  Mr. Green  Wink


Не се излиза на глава. Майка ми е Овен... Sick , та знам, ама си мислех, че обратния вариант ще върви... е, не върви.... на овнето трябва всичко търпеливо да му се обясни по 100 пъти  Sick
Дай акъл какво да я правя? Да сложа ли гащи да я видя какво ше прави или е рано, а?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 952
Цитат на: Liorena
Та с нея споделих, и тя ми каза, че колкото по-голямо е детето (аз това не че не го знам Stuck Out Tongue ), толкова по-лесно се научава, в смисъл за по-кратко време.


Мен ако питате (не че ме питате  Embarassed ) като му дойде времето на детето тогава се научава най-бързо. Те не са будалета да ходят мокри и мръсни, ако са в състояние да се контролират. Ако не могат да се контролират може и по година и половина-две да продължи обучението ...

Успех на всички нас обучителки и възпиталелки  Grinning !

ПС Сорри, че цитирам.

# 54
Ехе, Лио....я виж какви "клюкини" изпускам. А, честито ви. Айде да те доуспокоя. МОйта щерка (голяма де - на 4 г вече) от две седмици насам вече не пишка и нощем. До сега си беше с памперс през ноща и редовно милото го мокреше Sad . Ама тия дни с мъжо даже си говорехме, че сме ГОРДИ с нея, че е спряла. И сутрин набляга, че не е пишкала и, че иска награда Laughing . Но пък и не съм я насилвала никога. На 2 години и половина и тя се научи да ходи и то не в гърне, а направо си хареса тоалетната дори и без детските преставки за тях. Абе пич.
 Grinning
Та браво на Ади и така да лесно да изхвърлите и нощният.
Целувки Heart Eyes

# 55
Цитат на: _kalina_k
..."Дъще, туй гърне скоро няма да пропее!" Laughing

Време си има за всичко!
Кики, ти ме умори. И при нас с Ели нещата са така. Пробвах онзи ден да я сложа. На маймуна се правих, че и Симона помага ама онова като ПИСНА, не ще и не ще. Ами друг път тогава - като му дойде времето Wink .Иначе като я усетя, че се е наакала и я питам "Ели, ака ли?"  - и тя прави възмутителна муцунка и казва "Пфффф" (щото аз така реагирах веднъж като )я "омирисах" Laughing)

# 56
  • Варна
  • Мнения: 513
Честити ви гащи! Liorena, няма как да не ставаш през ноща, нали детето само си иска да пиша в гърнето! Twisted Evil Ако го караш насила, разбирам да се дърпаш, но щом само си иска. Помисли си, ако и остане навик да си пиша нощно време в памперса, колко е кофти! Sick
Иначе аз за сина ми съм прилагала слагане на найлон под чаршафа с цел да не се намокри дюшечето му. Той се напишваше нощно време до 3 години. Сега чух, че продавали специални гумирани чаршафи, които са по-добрият вариант от найлона. Преди време педиатърката ми беше казала да не му слагам найлон под гърба, незнам по какви причини. Embarassed Малката пък първо спря да пиша през ноща и после махнахме памперса през деня.
Децата са различни!

# 57
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: lydi
Честити ви гащи! Liorena, няма как да не ставаш през ноща, нали детето само си иска да пиша в гърнето! Twisted Evil



оффффф, така е. и тази нощ се събуди, (миналата - не), но тази нощ пак се събуди и плачейки ми вика "пишка ми се", значи абсолютно съзнателно разбира и през нощта.
и историята от снощи: вече си е легнала, сложили сме памперса, мия чинии в кухнята, тя в леглото и по едно време се провиква със същата реплика. обаче това дете ме накара да му сваля памперса, да я сложа на гърнето да се изпишка и после пак го сложих и вече легна спокойно. Дали не ме разиграва нещо, защото пишка по малко, голям кеф и е явно, това е нещо абсолютно ново за нея, едва от 10-12 дни, преди това никога никой не е карал да прави каквото и да е било в гърнето целенасочено, а сега изведнъж - нещо ново, интересно....и т.н.

оф, отплеснах се, ама нали ми е на дневен рен та затова......май, да ставам и през нощта, нещо, което хич, ама хич не ми се прави.... Imp

Vache, ами де да знам , що не пробваш пък, ей така от чисто любопитсто, пък и на Александра гърнето не и нещо абсолютно чужно.

Honda, мерси за успокоителните думи,, ,ама туй мойто, ако се събуди още веднъж с "мамо........." и не знам, май ще трябва да ставам, щом на обяд спи "без" ще трябва и нощем да се научи, въпреки, че не си представях нищо подобно, че ще ми казва и нощно време, даже си имам памперси до май месец...и си викам ехе, кеф, защото аз нямах никакво намерение още да и махам памперса окончателно, ама на......

# 58
  • Мнения: 8 769
Лио, честито за победата! А мойто диваненце сега е на тема: "Мамо пиш(ако)!"Отзовавам се на секундата! Но какво да видя-всичко е свършило в памперса! #Bad Talk  #Onfire Само на 04.01.2005 (не мога да не запомня датата просто) цял ден това дете си казваше навреме за всичко...и тъкмо смятах на другия ден да махна памперса.... Hands Fist  Mr. Green Станах луда направо #Crazy  Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Liorena
Vache, ами де да знам , що не пробваш пък, ей така от чисто любопитсто, пък и на Александра гърнето не и нещо абсолютно чужно.


Ами май ще взема да се престраша... #Milti

Общи условия

Активация на акаунт