Е то само туй остана..:))))))

  • 2 133
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 457
Моля Ви, господа и госпожи граждани - спрете с идеите!  Stop Ами то горките ни управници няма да могат да сколасат да въведат всички предложени от вас данъци  ooooh! Помислете малко и за тях - то не бяха данък дъжд, въздух, слънце,градушки, пък Вие и данък спам поискахте да  въведат! Недейте така моля ви - всеки данък по реда си  Naughty

# 16
  • Мнения: 3 405
Някой хора (фирми и т.н.) се взеха много на сериозно Mr. Green Вече се обожествяват и си мислят, че могат да разполагат с природните стихии Joyче и далаверка да направят,  Joyхи-хи

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да се върне ергенският данък, мда!
А още - данък дълга коса. Която иска да ходи красива - да плаща! За всеки паднал дълъг косъм на улицата метачите правят още едно движение с метлата...

# 18
  • Мнения: 253
   #Crazy  Joy  Joy  Joy
 
 Това не може да е сериозно  hahaha

# 19
  • Мнения: 2 491
баси мамата Shocked Close

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не мога да повярвам ooooh!Това е трагикомично ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 120
Стигаме върха на наглостта и простотията ooooh!

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Чакам с нетърпение данък Въздух, наложен на всички граждани. На бременните двойно/тройно в зависимост от броя на бебетата. Mr. Green
Браво Еовин, много ме радваш Mr. Green Подкрепям Peace

# 23
  • Мнения: 14 471
наистина звучи абсурдно, но съм чела, че на запад /и то ми се струва че тук из форума го четох/ действително има такъв данък на собствениците на сгради които като са изграждани има направени отводни канали от покривите свързани с канализационната мрежа вътре в сградата. т.е. водата не се изтича през олука /или улука - изложих се  Tired/ а се влива в мръсния канал на самата сграда. у нас е така, в блока на майка ми също. общо взето това е по-стар тип строителство може би  - не знам.

# 24
  • Мнения: 3 405
И каква е целта на данъка, къде ще отиват приходите, за какво ще се разпределят после newsm78

# 25
  • Мнения: 235

     Е, тия съвсем полудяха. 

     




   

# 26
  • Мнения: 269
Стига бе!
Това сериозно ли?
Наскоро четох на щерката "Приключенията на Лукчо" и там графините Череша бяха наложили такъв данък. Дано управниците не са чели същата книжка, че там имаше и такси за буря, гръмотевици и градушка... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Shocked
Цитирам:
"Затова графините Череша изискват от всички граждани да им заплащат в бъдеще такса, възлизаща на 100 лири за обикновен валеж, на двеста лири за буря с гръмотевици и светкавици, на 300 лири за снеговалеж и на 400 лири за градушка. Следват подписи..."
"...Съдът реши също, че трябва да се плаща наем за росата, сланата, мъглата и другите форми на влага..."
"...Дон Мерудия намокри химическия си молив с език и започна бързо да пресмята колко ще спечели от тази божия благодат управлението на замъка. Излезе една доста голяма сума; като се прибавеха и глобите, пък, получаваше се цяло богатство....."

Излиза, че Джани Родари е бил зъл пророк! Joy

# 27
  • Мнения: 4 546
 #Shocked
Абсурдистан

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
И каква е целта на данъка, къде ще отиват приходите, за какво ще се разпределят после newsm78
Как за какво - за молебен за дъжд, то е ясно Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
И каква е целта на данъка, къде ще отиват приходите, за какво ще се разпределят после newsm78
Как за какво - за молебен за дъжд, то е ясно Mr. Green

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт