Моля да ни помогнете, търся рибоманил!!!

  • 511
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 494
Здравейте, мами! Не знаех, къде да пусна темата, ако не е за тук, моля модераторките да я преместят! Дано някой да може да ни помогне!

Сестра ми започнала да дава на малката Рали (4 г.), рибоманил прахчета. Но сега се оказало, че в аптеките във Варна няма никъде! Питам и на няколко места в София , но и тук няма!!!  Shocked
Моля мами, ако знаете къде има в други градове примерно, да помоля някой да се разберем да изпратим на сестра ми! Трябват и 4 опаковки!!!
Благодаря предварително!!!!!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Попитай тук http://www.oapteki.com/pharmatel/about.htm    Имат и още един телефон :962-22-22

# 2
  • Мнения: 3 457
ако не намериш-пиши ,ще потърся по аптеките

# 3
  • Мнения: 2 494
Попитай тук http://www.oapteki.com/pharmatel/about.htm    Имат и още един телефон :962-22-22
Благодаря!! Обадих се, но ми казаха същото - няма внос в момента! Ако някъде някой види по аптеките останало, моля ви да ми кажете и ако не е в София или Варна да организираме нещо!!!!!!!!
Благодаря предварително!!!

# 4
  • между град и село
  • Мнения: 212
  След обед ще ходя до военна болница и ще видя в някоя аптека по пътя.Дай си някакъв телефон тук или на ЛС ако видя да ти звънна. Hug

# 5
  • Мнения: 3 457
в три успях само да проверя -нямат го,да не би да има друго име?

# 6
  • Мнения: 2 494
Благодаря ви момичета! Коте , няма друго име просто не се внасяло вече и ако е останало някъде ми беше идеята!
Додко, ето ми телефона 0887271034, ние засега намерихме 3 опаковки, но ако има ще питам сестра ми дали 4 е задължителна!
Благодаря ви!

# 7
  • между град и село
  • Мнения: 212
   Не можах и аз снощи да намеря Embarassed, но довечера мъжа ми ще провери в Костинброд в една аптека дано пък там да е останало.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 119
И аз търсих от миналия месец - няма прахчета, затова по препоръка на джипито купих драженцата и ги смачках. Не се разтварят напълно, но могат да се преглътнат.

# 9
  • Мнения: 153
Аз стривам хапченцата и ги давам със сокчето. Много трудно ще ги намериш, само ако са изостанали в някоя аптека. По-добре вземи хапченца, за да не прекъсваш приема, аз съм много доволна засега, остава една опаковка да дам.

Общи условия

Активация на акаунт