ж.к. Изгрев /Варна / ?

  • 2 518
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Можете ли да споделите нещо за този квартал на Варна ?Става дума за жк.Изгрев  ?Как вървят там местата с къщи , без къщи ?Има ли комуникации , ток, вода изобщо добър квартал ли е ?Ще се благоустроява ли ?Споделете всичко каквото знаете за този квартал ?Всякаква информация ще ми бъде от полза !

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
А другото име на този квартал е Цветния,ако не се лъжа ,нали?

# 2
  • Мнения: 5 462
Не , не Изгрев е над Цветния до Военна болница !

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако  става въпрос за този квартал на Варна,купувай смело.Има всякакви комуникативни връзки и,магазини ,всичко е ок.Аз не съм от Варна,но прекарвам там по няколко месеца в годината.Имам преки  наблюдения от района.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Грешката е  моя .Извинявам се!

# 5
  • Мнения: 1 448
Абе малко си пада изолиран такъв  Thinking Мен лично не ме кефи  Confused

# 6
  • Мнения: 732
Бих живяла там, спокойно е, харесва ми  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 290
Oфиса в който работя е в квартал Изгрев - има всички комуникации и е доста населен квартал Simple Smile В процес на благоустрояване е, но според мен си струва инвестицията. Живот и здраве и ние имаме планове да си строим къща там Simple Smile

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз го харесвам този район. Лошото е, доколкото знам, че няма канализация. То пък къде ли има из районите, където има повече къщи. Но сравнително бързо се стига до централната част. Каквото в момента няма, ще има Wink. Живееш си в къща, което смятам е най-доброто. И аз искам така.

# 9
  • Мнения: 1 640
Близо до центъра е! няма доста тъчно автоб.линии-номера 10 и 13. сега се ремонтира пътя покрай Изгрев.Трябва ти кола на разположение

Общи условия

Активация на акаунт