Какви салами и луканки купувате?

  • 17 419
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Дайте да обменяме опит, че съм на път да намразя всички марки и да се откажа от месото. Всичко което купувах ме го развалиха. Бях фенка на КФМ, но сега не мога да купя луканка или салам който да не мирише ужасно. Взех ме Медвен и той мирише направа на л...а (без извинение). Направо вече в чудо се видях. Купувам и ай де на боклука. Close

# 1
  • Мнения: 3 447
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78

# 2
  • Мнения: 603
ами в момента взимаме на "Еко-мес" и съм очарована,наистина са хубави - и луканката и саламите.Пробвай,мисля че ще останеш доволна  Peace

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Само филета  купувам вече,защото  луканките и саламите са ужасни.Също и телешка пастърма.Мисля,че е на Тандем.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Карловската луканка най си ми харесва, обаче кой беше производителя... не се сещам newsm78
Бони Холдинг е производителят Simple Smile;
и аз давам глас за Карловската, пък ако и е домашна, мммммм....
и винце (туй за друга тема, де Mr. Green)

# 5
  • Мнения: 834
То само тази луканка остана, но то втръсва бе хора. ooooh!

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 465
Продуктите на "Меком" са много добри.Даже ми се струва ,че са единственият производител на колбаси от щраусово месо.А ,какви суджучета имат.... PeaceЧак си мисля,че от месо ги правят Wink

# 7
  • Мнения: 8 505
Салами не купувам.Луканки-Смядовска,Карловска...и домашна не отказвам Simple Smile

# 8
  • Мнения: 5 462
Спасението е във Вносните салами , ако не друго то поне не миришат на леш като нашенските.Радвам се че вече по големите вериги магазини взеха да правят внос на колбаси от Европа , че вече не ми се налага да чакам да ми носят от чужбинско Wink ...Срамота при това изобилие от бг производители да неяма един дет да става за ядене . Twisted Evil.. от хора, а не от кучета Mr. Green.Италианските салами са ми слабост , но все още  няма изобилие , така че мога да се задоволя и с някой испански .А между другото като правя сравнение на цените на нашенските салами в Бг и италианските в Италия ами нещата да ви кажа честно нещата са почти на кантар ( с много малки изключения). Тъй че орентирайте се към вносното (за съжаление ) те поне не смърдят гнусно и не се развалят и гранясват на втория ден !!

# 9
  • Мнения: 22 867
.......да неяма един дет да става за ядене . Twisted Evil.. от хора, а не от кучета Mr. Green.

Малко off, ама и кучето ми категорично отказва да изяде някои кремвирши, салами и луканки. Така си и седят в паничката му. То и аз съм за бой, дето му давам такива "деликатеси".........ама това е тема за друг разговор..........

Иначе от българските предпочитам на Тандем, преди на КФМ, но те напоследък си развалиха качеството. А нали КФМ е смесено българо-испанско дружество. Ама го побългариха набързо....... Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 5 462
То аз не че съм против българското, ама кат ще е българско то поне да е качествено !!А относно КФМ дълбоко се съмнявам да има нещо испанско .Или въпросните испанци са някои дето не са си стъпвали във фабриката , гледат си явно само печелбата и не ги е еня ква мърша ядем ние българите !!!

# 11
  • Мнения: 5 577
KFM за сега не са се издънили пред мен.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
KFM за сега не са се издънили пред мен.

И аз съм доволна, особено от суджука им. Също и бекон лукс взимам от тази марка и е много вкусен.

# 13
  • Мнения: 2 494
Салами(Камчия, Хамбурски), кремвирши-на Кен
Салами(шпек)Бургас, ама не помня на кой производител newsm78
Луканки-смядовска, търновска

# 14
  • Мнения: 201
Бони, Меком и Тандем са на почит при нас и от сигурен източник знам че мога да им се доверя Peace

Общи условия

Активация на акаунт