Въпрос за бисквитите Плазмон?

  • 588
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Искам в сутрешното мляко към 8,30-9 да слагам от време на време от тях, за да е по-гъстичко, че тука от по4ти месец ми отказва да яде с биберон.Взела съм се в чудо-как се дават по 150мл с лъжичка.Ядем по половин час и той изяжда най много 100-120 щото му омръзва, а и млякото изстива.
Пробвах от време на време да давам половината мляко, половината-плодово пюре.Ама да разнообразя още.
Въпроса ми e-4ета отзад на кутията 4е пише 4е са с обезмаслено мляко на прах(купила съм от тия без глуте които са)
Нали няма проблем, 4е не са с адаптирано мляко?

# 1
  • Мнения: 5 391
И аз като ги взех видях че са с обезмаслено мляко Confused, ако бях чела по-старателно нямаше да ги купя.Не знам дали е проблем, ама не ми се нрави.

# 2
  • Мнения: 532
Не знам докъде сте стигнали със захранването.Ако едва сега започвате по добре за момента не купувай неща с обезмаслено мляко ,а само с адаптирано.

# 3
  • Мнения: 1 186
Според мен може да слагаш в млякото-те са много хубави Peace Но пак си реши и ако искаш се посъветвай с педито Peace

# 4
  • Мнения: 2 849
Да питам и аз .Купих една опаковка бисквитки ,но забравих да погледна на опаковката ,дали съдържат яйце и масло ? Rolling EyesНякой ,има ли опаковка  , да ми прочете какво съдържат ?

# 5
  • Мнения: 191
Аз ползжам тези бисквити от 4тия месец и съм много доволна - няма никакъв проблем с обеьмасленото мляко. Слагам във вечерното шише. Исках да кажа и за количеството мляко Синът ми е на 7 месеца и още сутрин яде по 120 грама мляко и то понякога остава.  най-много яде вечер по 150 с бисквити. Развива се и наддава чудесно, просто толкова му се яде на човека 

# 6
  • Мнения: 6 164
На 6 месеца е, какво толкова?!

Много ми е странно бебе да отказва не лъжицата, а биберона! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт