Болница "Лозенец"???

  • 2 346
  • 7
  •   1
Отговори
Момичета, имате ли лични впечетления от АГинеколози в болницата "Лозенец"? Тя ми е най-близка по местоживеене. Очаквам вашите мнения.

# 1
  • Мнения: 46 437
Много съм доволна от всички. Родих през август. Какво конкретно те интересува?

# 2
  • Мнения: 40
Интересува ме дали работят със ЗКаса. И да ми похвалите няко АГинеколог да проследи бременността ми.

# 3
  • Мнения: 46 437
Да, работят със здравната каса, ражда се с направление, като самото раждане е безплатно. Но не признават изследвания от други лаборатории, освен от тяхната, като  те не се поемат от касата. Аз отидох само за последните 45 дена и всичко ми излезе 250-300 лв. Не помня всички изследвания но цени, но ехограф и тонове знам, че бяха по 20 лв., а най-скъп беше теста за упойки - 60 лв. Всичко се плаща на касата, срещу касова бележка, на ръка не ми е искал никой. Екипа, който ми направи секциото беше: д-р Илиев, д-р Христова и д-р Станев, доволна съм от всички Grinning

# 4
  • Мнения: 1 805
Това е часна клиника и там всичко се плаща. И то АГ-то. Няма кой знае какви големи специалисти. Ако бременнстта ти е нормална има добри гинеколози като д-р Асенова, която ти я препоръчвам. При мъжете избягвай да ходиш, ужасни са, аз съм разочарована ужасно от тях.

# 5
  • Мнения: 46 437
Цитат на: Gigi
Това е часна клиника и там всичко се плаща........................



Не е. Болница “Лозенец” е национално многопрофилно лечебно заведение. Виж тук.

# 6
  • Мнения: 5 370
Цитат на: Gigi
Това е часна клиника и там всичко се плаща. И то АГ-то. Няма кой знае какви големи специалисти. Ако бременнстта ти е нормална има добри гинеколози като д-р Асенова, която ти я препоръчвам. При мъжете избягвай да ходиш, ужасни са, аз съм разочарована ужасно от тях.

Не е частна клиника,защото доста възрастни хора виждам при посещенията си там,а те едва ли биха могли да плащат и минимално нещо отгоре.Има си обаче тарифи за прием по желание и това е.

# 7
  • Мнения: 40
Благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт