ЯМБОЛската тема ще си има бебе (11)

  • 11 084
  • 252
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 983
Добро утро!
Мариелчееееее, честити ви първи стъпки  tiptoe  tiptoe  tiptoe newsm51
аз като се разболявам пия Колдрекс макс грип, също действа много бързо, не съм забелязала да ми действа сънливо.
sKREAMING MAMAA , ДОБРЕ ДОШЛА СЛЕД ДЪЛГОТО ОТСЪСТВИЕ  bouquet
Марианче, вие как сте? Разбрах, че сте били хремави, ние вече сме добре, но не можахме да се разминем без антибиотик тоя път. И пак ми се струваше че няма нужда, но както и да е.
Мимито само като чуе думата "Навън" и се е залепила до външната врата и ако не й отворя, рееееееееееееееееев. Не ми се мисли как ще мине проклетата зима.
Чао за сега, че нещо бонбонката много взе да шета и се чува някакво топуркане...........

# 46
  • Мнения: 135
Добър ден и от мен
Изпихме кафето(почти),Deni@  беше в нас да пие кафе,децата поиграха.Абе моето дете почва да се бие една такава за играчки.Не винаги,ама откача понякога  Rolling Eyes
mariela_t сега започвам твоето кафе,че това нещо не ми стигна.Честити ви първи стъпки.Браво на хубавицата   bouquet
krasi 76 тцтцттцц
Lilqna абе душко много рано си се разшетала.Много си работна ей .
А иначе съм 6 Simple Smile Оправих се.Е не съм идеална,но ми светна малко.Сега не гледам да полегна.Мина ми хремата,то това ми беше проблемът.Само кихах и ми сълзяха очите.Снощи щом съм заспала в 10.И ББ проспах и Слави щях да гледам....  hahaha
Сега си дояждаме попарата.То детето,като видя Дебора( детето на Deni@) и остави яденето.

# 47
  • Мнения: 3 537
Така,ние сме със задна хрема.Не е бронхит,както се опасявах. GrinningИ леко червено гърло.Обаче имаме друг проблем.Анелия малко повече от месец вече е с зачервено дупе.Утре ще носим урина за изследване,но май е алергия към почистващите препарати от яслата и ще се налага да купя отделно гърне ,да си има там собствено и да не го мият с хлор. Confused

# 48
  • Мнения: 3 537
Мариянче,хайде събирайте си багажите и тръгвайте това лято с нас за София. LaughingНие ще търсим апартамент в "Красна поляна",там транспорта е много добър-за 10 мин. с метрото си в центъра.Аз лично много си го харесвам този квартал. Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 135
Добро утро
Ами да подкарам хорото тогава,никой като не пише.Абе вие да не чакате кафе някой да направи  Joy

Ами какво да ви правя.  Crazy

# 50
  • Мнения: 135
Ако това е вярно http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137654.0
имам да ви черпя
До после.............. че бързам бързо  Mr. Green

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Здравейте!
Айде, чакаме почерпка. Аз също се изненадАх, но щом има повод - да празнуваме.
Та, Честит имен ден на Деница(на EteRnity), на ScreamingMamaa, на Ангел на  rouz и на Deni@(щото и тя е Деница). Здраве и весело детство!  bouquet

Допълних си пропуските Flutter

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 16:22 от Lilqna

# 52
  • Мнения: 135
Имаме,нямаме празник дайте да се почерпим пък ....  Grinning
за ценителите на веселата част  bowuu

# 53
  • Мнения: 983
Момичета, черпя ви beer2 cheers beer3 beer Wine Glass Drunk сина ми Ангел е именник днес.
Честит имен ден и на всички други именници в отбора ни! Да са живи и здрави и много щастливи!  bouquet  bouquet  bouquet

# 54
  • Мнения: 135
Честит имен ден и на Ачо на rouz
Почерпката стана много силна,внимавайте момичета

# 55
  • Мнения: 258
Олее,как ме пропуснахте само  #Crazy Аз тъкмо щях да пиша за тая тема,че съм го прочела,а вие ме изпреварихте...айде,нареждам се до именничките/ците Simple Smile Въпреки,че аз знам друга история за ангела Деница,ама айде Wink друг път ще я разкажа Simple Smile Весело изкарване на празника на съименничките и Ачо   bouquet  Hug

# 56
  • Мнения: 86
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!Със здраве да си носите имената.Наздраве!

# 57
  • Мнения: 3 537
Честит и от мен! Heart Eyes
                                               

# 58
  • Мнения: 1 427
Честито на всички именници  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 942
Момичета ИЗДИРВАМЕ Емилиян. Моля ви погледнете снимките, дали не сте го виждали някъде?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140192.new#new

Общи условия

Активация на акаунт