От каква възраст на кино?

  • 1 356
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 365
Чудя се, защото днес видях, че в IMAX киното в Mall of Sofia ще дават триизмерен филм за Дядо Коледа.Дали е подходящо за 3-год. дете ? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
моите деца се влюбиха в киното преди да навършат 3 г., при това са гледали все пълнометражни филми.

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Пробвай и ще разбереш  Mr. Green Моят след 4 години започна да осъзнава колко хубаво е да се ходи на кино.

# 3
  • Мнения: 1 937
Ако мислиш, че ще няма да е проблем да се задържи на едно място за по-дълго време, въобще не се чуди.
Благодаря ти за информацията за филмчето, вече е в to do листата ми за ноември!  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 700
Доколкото знам в триизмерното филмчетата са по половин час, така че можеш спокойно да го заведеш.
Що се отнася до възрастта, това е строго индивидуално - едни деца могат по-рано да се съсредоточат върху едно нещо, а други и до късна възраст не могат.
И един съвет - когато ходите на кино, гледай филмите да не са със субтитри, защото пада голямо четене и пяна на уста.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това лято ходихме да гледаме там филма за рибите.
4 годишни-те явно го приемат добре, но на страшните места сваляха очилата:)
Иначе бяха много смешни - ръкомахаха през повечето време да пипнат водораслите и рибите:)

# 6
  • Мнения: 6 461
Доколкото знам в триизмерното филмчетата са по половин час, така че можеш спокойно да го заведеш.
Що се отнася до възрастта, това е строго индивидуално - едни деца могат по-рано да се съсредоточат върху едно нещо, а други и до късна възраст не могат.
  Peace
Вкъщи когато Тошко гледа филм съм забелязала ,че идва един момент в който не може да задържи вниманието на екрана ,става прави някоя беля и после пак сяда да си догледа. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 8 505
Вкъщи гледа ли филмчета?Стои ли на едно място докато гледа?По колко време?Като си отговориш на тези въпроси,ще разбереш дали е готов/а за кино.
Моята дъщеря все още не се заглежда-в най-добрия случай за по 5-10мин,като съсредоточеното гледане е за по минута-две.Аз и не настоявам,де.

# 8
  • Мнения: 7 723
не мисля, че триизмерното кино е подходящо за 3- годишно дете. Дори мисля, че не пускат толкова малки деца вътре.  newsm78 newsm78 newsm78

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вкъщи гледа ли филмчета?Стои ли на едно място докато гледа?По колко време?Като си отговориш на тези въпроси,ще разбереш дали е готов/а за кино.
Peace

# 10
  • Мнения: 365
Вкъщи се заглежда по филмчета, дори не само детски. Но ако й омръзне може да стане, да прави нещо друго и т.н. Досега не сме ходили с нея на кино, но може би е време да пробваме. Ако опита е неуспешен, ще отложим за по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт