Препоръчайте ми хубава книжка

  • 626
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Привет на всички! От няколко дни не съм на работа и имам доста свободно време, та ми хрумна да го запълня с някое увлекателно четиво.
Можете ли да ми препоръчате нещо, което  е толкова интересно, че се чете на един дъх?

Последно четох "Дяволът носи Прада" и "Тайните на големите играчи"

Благодаря ви предварително newsm03

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=133310.0

Може да си намериш нещо:)

# 2
  • Мнения: 1 455
Търговецът-на Джефри Арчър. Изобщо напоследък само негови книги чета и ми стана голям любимец.

# 3
  • Мнения: 109
"Мемоарите на една гейша" Peace

# 4
  • Мнения: 1 400
Ако знаем какво намираш за увлекателно и четящо се на един дъх ще е добре...

# 5
  • Мнения: 1 884
Бих ти препоръчала един от моите любими автори - Джеймс Ролинс, пускам ти линкче да видиш какви ниги пише, предимно са приключенски, основани на действителни факти и събития. Можеш да прочетеш рецензиите за книгите и да си прецениш сама  Thinking.

http://www.bard.bg/authors/?al=&BookID=454

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ако знаем какво намираш за увлекателно и четящо се на един дъх ще е добре...

Нямам любим жанр, харесват ми много и разнообразни четива.
Но май ще се насоча към "Мемоарите на една гейша" Party

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, това е моята тема Hug Чете ми се хубава книга, та ми се реве!!! Мемоарите съм ги чела, но с Арчър веднагически ще се снабдя Peace
А "Тайните.." чия е и в какъв жанр?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ох, това е моята тема Hug Чете ми се хубава книга, та ми се реве!!! Мемоарите съм ги чела, но с Арчър веднагически ще се снабдя Peace
А "Тайните.." чия е и в какъв жанр?

На Григор Лилов е и е журналистически разследвания на автора за живота, тайните и смъртта на българските представители на подземния свят - Доктора, Самоковеца и т.н

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Амели Нотомб(Речник на собсвените имена, за сега само това съм прочела и много ми хареса, но има още 3 книжки), Исабел Алиенде (каквото и да прочетеш от нея няма да съжаляваш, но препоръчвам най-вече трилогията-Къщата с духовете, Дъщеря на съдбата и Портрет в сепия , както и Афродита) , Лаура Ескивел (Като гореща вода за шоколад и Раздавачът на щастие) Peace
Ако си по-философски настроена препоръчвам Орхан Памук (Сняг) и Хосе Ортега-и-Гасет (Изследвания върху любовта),малко трудно се намира, но си струва  Flutter

# 10
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ама тази тема защо я има два пъти  #Crazy Аз няма да пиша по 100 пъти едно и също  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 4 324
 Слях двете теми.

# 12
  • Мнения: 3 861
Христо Калчев пише много добре
Каквото и да хванеш негово ще го изгълташ един  дъх. Пише за българската мафия.

Общи условия

Активация на акаунт