Липсва ми бременността и кърменето

  • 1 037
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Бременността , не ми липсва много.Сещам се редовно разбира се, как започна да рита, да се обръща как му тупвах лекичко отгоре и ми отвръщаше с потупване. Heart EyesМъжа ми няма няма и той ми погали корема по навик. GrinningКърменето няма как да ми липсва все още , но честно казано изобщо не си представям момента с отбиването.Най-вероятно няма да е скоро, изобщо не сме подготвени нито бебо нито аз.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Ех, и на мен започна да ми липсва бременността, раждането и кърменето. Днес в аптеката един новоизлюпил се татко притеснето четеше от една бележка, какво трябва да купи: спирт, термометри, чай на Хип за колики и т.н. Стана ми мнооого мило и го попитах, на колко дни е бебчо, а той така сладко се ухили и отговори гордо "На 3 дни". Милия, все още не знаеше къде се намира. Тази среща ме хвърли назад към раждането на Анна и първите ни стъпки заедно: кърменето, опознаването, как я гушках и я гледах как спи. Heart Eyes
А с тати редовно си говорим за второ. Но да минат 2 години и заради секциото и заради самата Анна. Сега си мисля, че едва ли ще обичам друго бебе така силно, но знам, че ще го обичам също толкова колкото и каката.
Ох, че се разнежих......

# 17
  • Мнения: 1 186
Ако трябва да бъда честна.....ужасно много ми липсват всички тези прекрасни изживявания Grinning
Най-вече самото раждане Peace и момента в който ти дават бебчо да си го гушнеш-просто това е страхотен миг за една жена..... PeaceВече започва да ми се иска пак да съм бременна и да си кърмя едно малко бебче а каката да помага Peace

# 18
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и аз Hug

# 19
  • Мнения: 6 461
Пожелавам ти да навиеш мъжО. Peace
Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт