Кой сега е № 1?

  • 1 413
  • 18
  •   1
Отговори
Д-2 са бг-банда № 1 в момента!
Дидо е на светлинни години пред Дичо!
Нямате представа какво шоу направиха днес в Пловдив, вече са истинска рокгрупа, а не някаква естрадна формация!
Турнете продължава, скоро ще ги видите и в София - не пропускайте шоуто, то просто не може да се преразкаже!

# 1
  • Мнения: 6 992
И аз ги гледах, къде беше не помня вече, но се изненадах, че Дидо пя толкова слабо на живо...Стори ми се, че трудно пее по-високите песни на Дичо. Може би защото пя само 2 песни .А, че затвърдиха стила, браво, бяха взели да стават много лигави... Rolling Eyes

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чак пък "светлинни години"...
Иначе аз и двамата ги харесвам.

# 3
Ами те в Пловдив от старите изкараха само "Колко си красива", "100 години", "Нямаше кой да ни каже" и "Това сме ние". Всичко друго бяха новите парчета - а продуцента им е просто невероятен китарист, дай Боже да успее да ги качи на една сцена с "Гънс"  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Да бе, и защото са № 1 на концерта им във Варна имаше не повече от 200 човека...

# 5
Да бе, и защото са № 1 на концерта им във Варна имаше не повече от 200 човека...

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души... За джаза да не говорим  Sad Малко, но качествени! Така сме ние, ценителите на истинската МУЗИКА.
Който иска много публика - да ходи да види ревюто на каките от Силиконовата долина "Пайнер".
Важното е, че на пичовете не им пукаше, че няма много хора, и дадоха всичко от себе си - Господ да поживи спонсорите  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 164
Харесвам ги Д-2. и сега и преди  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 39 747
В началото Д2 бяха много зле, слушах ги в Суинга. След това започнаха да ми харесват.
Дидо никога не ми е харесвал.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 846
 Rolling Eyes  току що си закупих новия им албум /беше пъхнат в новия Егоист/ - останах разочарована

очаквах повече!!!!! - а с песните на ангийски са и безлични!  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 6 992

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души...
Я с теб сме били заедно на концерт, аз бях от тия 1000 качествени Crazy

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Браво! Фенка съм на Дидо, няма да пропусна концерта в София.

# 11

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души...
Я с теб сме били заедно на концерт, аз бях от тия 1000 качествени Crazy
smile3501 cheers  superuu

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дидо не може да пее, това стана ясно още в Стар Академи!

# 13
Между другото, още утре Д-2 ще свирят в София на концерта за първия рожден ден на "Вивател"  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дидо не може да пее, това стана ясно още в Стар Академи!

Явно се е научил. Пя наистина добре. Малко му куца сценичното поведение, ама да се надяваме , че ще се оправи  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт