Кой сега е № 1?

  • 1 412
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Д-2 са бг-банда № 1 в момента!
Дидо е на светлинни години пред Дичо!
Нямате представа какво шоу направиха днес в Пловдив, вече са истинска рокгрупа, а не някаква естрадна формация!
Турнете продължава, скоро ще ги видите и в София - не пропускайте шоуто, то просто не може да се преразкаже!

# 1
  • Мнения: 6 992
И аз ги гледах, къде беше не помня вече, но се изненадах, че Дидо пя толкова слабо на живо...Стори ми се, че трудно пее по-високите песни на Дичо. Може би защото пя само 2 песни .А, че затвърдиха стила, браво, бяха взели да стават много лигави... Rolling Eyes

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чак пък "светлинни години"...
Иначе аз и двамата ги харесвам.

# 3
Ами те в Пловдив от старите изкараха само "Колко си красива", "100 години", "Нямаше кой да ни каже" и "Това сме ние". Всичко друго бяха новите парчета - а продуцента им е просто невероятен китарист, дай Боже да успее да ги качи на една сцена с "Гънс"  Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Да бе, и защото са № 1 на концерта им във Варна имаше не повече от 200 човека...

# 5
Да бе, и защото са № 1 на концерта им във Варна имаше не повече от 200 човека...

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души... За джаза да не говорим  Sad Малко, но качествени! Така сме ние, ценителите на истинската МУЗИКА.
Който иска много публика - да ходи да види ревюто на каките от Силиконовата долина "Пайнер".
Важното е, че на пичовете не им пукаше, че няма много хора, и дадоха всичко от себе си - Господ да поживи спонсорите  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 164
Харесвам ги Д-2. и сега и преди  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 39 745
В началото Д2 бяха много зле, слушах ги в Суинга. След това започнаха да ми харесват.
Дидо никога не ми е харесвал.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 845
 Rolling Eyes  току що си закупих новия им албум /беше пъхнат в новия Егоист/ - останах разочарована

очаквах повече!!!!! - а с песните на ангийски са и безлични!  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 6 992

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души...
Я с теб сме били заедно на концерт, аз бях от тия 1000 качествени Crazy

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Браво! Фенка съм на Дидо, няма да пропусна концерта в София.

# 11

Да не мислиш, че в Пловдив бяха повече? Та дори на съвместния концерт на "Контрол", "Ахат" и "Щурците" през 2004 г. публиката беше не повече от 1 000 души...
Я с теб сме били заедно на концерт, аз бях от тия 1000 качествени Crazy
smile3501 cheers  superuu

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дидо не може да пее, това стана ясно още в Стар Академи!

# 13
Между другото, още утре Д-2 ще свирят в София на концерта за първия рожден ден на "Вивател"  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дидо не може да пее, това стана ясно още в Стар Академи!

Явно се е научил. Пя наистина добре. Малко му куца сценичното поведение, ама да се надяваме , че ще се оправи  Laughing

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ги харесвам, нито със стария, нито с новия вокал. Rolling Eyes
П.П.Преди няколко години сп."Ритъм" излъчи много яка класация. В нея тоз момък Дичо беше на първо място като  hahaha "най-селски изглеждащ фронтмен".

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 133
ааа сещам се, това беше класация на "Кречетало"

# 17
  • София
  • Мнения: 5 605
Чак пък "светлинни години"...
Иначе аз и двамата ги харесвам.
Peace

# 18
  • Мнения: 349
Аз мисля, че Дидо изобщо не може да пее. На последният концерт на Батенберг направо го освиркаха .Изложи се тотално. Дичо пееше 10000000000000000 пъти по добре, не че съм му фен, но новичкия изобщо не го може това. Моето мнение е такова.

Общи условия

Активация на акаунт