Двойка или четворка котлони?

  • 4 168
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • в къщи
  • Мнения: 467
Плота ми е с 4-ри,но винаги позвам само най-малкия и най-големия. Peace Другите са излишни...

# 31
  • Мнения: 6 461
В къщи съм с 2-ка котлони.
Това ми е достатъчно. Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз съм с 2 и определено ти го препоръчвам - спестяваш пари и място, но ти си знаеш най-добре колко готвиш! Прецени по това

# 33
  • Варна
  • Мнения: 119
И ние сме с двойка котлони ,но се чудим дали да не си вземем четворка  newsm78

# 34
  • Мнения: 7 640
имала съм двойка, бях доволна. После имахме стандартна печка с четири плочи- реално рядко съм ги ползвала едновременно. За новата кухня заложих на двойка, ще видим дали ще съжалявам Sunglasses

# 35
  • Мнения: 8 917
Имам четворка, и досега съм ползвала в 95% от случаите само един, в останалите 5% - два Wink

# 36
  • Мнения: 1 449
2 са достатъчни, но не са много удобни
имах първоначално 2 котлона, но готвя с Цептер и като преместих веднъж тенджерта в/у кухн.плот той изгоря.  af


На мен плотът ми изгоря и с четворкота котлони, хи -хи Mr. Green Акумулиращото дъно на Цептера тук е разковничето  Laughing...


Аз сега също се чудя, макар да  скланям повече към двойка(в жилището обаче няма да се живее постоянно). Свикнала съм с четворка и понякога ми трябват 4 котлона, например когато се подготвям за гости(но ти на практика имаш 4). Четворката ми сега е с два големи котлона, на които готвя, и два малки, на които най-много да сваря яйца. В този ред на мисли да се вземе двойка с разширяващи се зони е добро решение. Иначе можеш да сложиш двойката по дължина на плота, под абсорбатора, така и готвенето ще се извършва непосредствено под него, а пред котлоните ще има място за рязане на дъска. Пък и е актуално.

# 37
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Аз имам два- обикновено ползвам само единия  Joy  Joy
Помисли си реално дали изобщо някога ще ти се наложи да ги използваш едновременно и 4те  Flutter

# 38
  • Мнения: 2 818
Имам 4 - 2газови/2ток, ползвам само газовите и са ми напълно достатъчни. Обикновено ми липсват ръце, а не котлони  Wink

# 39
  • Мнения: 1 520
Ами ние сме с двойка. Действително ми е по-практично, защото заема и по-малко място. Случва ми се да ползвам двата котлона едновременно, и мисля че са достатъчни. Едва ли ще ми потрябват 3 или 4 на куп, така ако се налага ястията се изчакват.
Аз съм за двойка. Peace

# 40
  • Мнения: 492
Моят плот е с 4 котлона, но повече от 2 едновременно никога не съм ползвала.Само ще губиш място с 4.Според мен два са ти достатъчни, при положение, че имаш котлони и на терасата.

# 41
  • Мнения: 439
И ние си задавахме същия въпрос като си правихме кухнята, накрая взех ме 4-ка (двойката беше само мааалко по-евтина) и съм доволна. Зависи колко готвиш, но си е удобство, защото когато ти се наложи можеш да едновременно да приготвяш няколко неща, да вариш вода и т.н., да не говорим, че най-малкото можеш да ги ползваш за да си слагаш горещите тенджери и тигани без да се притесняваш, че ще изгориш нещо  Mr. Green. Аз лично често си ги ползвам и 4-те накуп  Peace и единственият недостатък е, че имаш повече площ за чистене ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт