Бракът - предпоставка за добрия секс!

  • 618
  • 8
  •   1
Отговори
# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Воден, пак се изказа неподготвен  Laughing

Ако забелязваш, заглавието на статията е крайно подвеждащо и няма нищо общо със съдържанието й  Mr. Green

Сравни:

заглавието на статията

Цитат
Клишето е разбито: Бракът не води до по-малко секс

със съдържанието й

Цитат
Семейните двойки не правят по-малко секс от неженените, а тъкмо обратното

Цитат
Хората от Запада имат средно повече сексуални партньори

Цитат
Контактите с повече партньори се отнасят както за необвързаните, така и за семейните, но се срещат по-често при мъжете

Ако се зачетеш внимателно, ще откриеш, че бракът е само в заглавието, а това, което всъщност пише в статията, сумирано накратко, е:

- бракът не води до по-малко секс
- защото моногамията се среща в малко области
- всъщност се прави достатъчно секс, но не непременно в лоното на брака
- статията визира доста отдалеч истината за проучването, а именно предодвратяване на предаване на болести по полов път, т.е. сексуална култура, а не секс само в брак (който все така си остава мит, да не говорим, че за "добър" секс в брака изобщо не пише - кой казва, че е по дифолт "добър", щом е в семейна институция?!)

# 2
  • Мнения: 6 441
Воден дух пак в подкепа за бракуването!!!Не мисля,че щр убеди много двойки точно по-този начин.Мен поне изобщо не ме убеждава-по-скоро разубеждава.Разбирам че не й е и цел да го прави,но с този брак-постоянно за него говори!!

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Разбирам че не й е и цел да го прави
Воден Дух е мъж  Laughing Макар че като го чете човек с каква лека ръка отсича за неща, които засягат основно жените и телата им, човек лесно може да се обърка Wink

# 4
  • Мнения: 6 441
Да,права си.Извинявам се!Но не съм предполагала,че може един мъж така ожесточено да защитава брака!

# 5
  • Мнения: 288
    Мдааа, бракът наистина е ПРЕДПОСТАВКА за добър секс... Stopнастрани някъде Wink... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 583
да вярно-предпоставка е бракът за по-добър секс! много представители на мъжкият пол са спокойни, че са създали семейство има кой да ги глади, пере и гледа децата им/а в някой случай дори и да им изкарва пари/ и може спокойно да си хойкат насам натам с тази и онази, с което си осигуряват разнообразие в леглото и дори въвеждане на новозаучени пози и хватки вкъщи! Rolling Eyes има и свестни хора разбира се-свят шарен!
Воден дух, що не спреш с глупостите си! ти изобщо на коя планета живееш? newsm78

# 7
  • Мнения: 495
Воден дух, готин си  newsm10
аз лично смятам, че "който го може, го може"  Grinning

# 8
  • Мнения: 15 619
Пък аз що си мисля, че за добрия секс други са предпоставките?!?!?!? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт