Детски клубове във Варна

  • 1 861
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
Мда, добре сме  Mr. Green
При условие, че е единственото нормално детско заведение около града съм съгласна да преглътна бавното обслужване.

# 16
  • Мнения: 5 250
И на мен много ми хареса  Peace

Миме, утре сме на линия  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 6 039
отговорност за деца под 3 год, носят само родителите, да не говоря, че децата постоянно търсят майките си

разбира се че трябва да са боси, не бих искала там където детето ми се търкала да се вдига пушилка от пепел или някой да си залепи грайферите на подметките в лицето й

клубът е детски, а не забавачница, има всякакви деца, и по-големите имат енергия и на тях им се беснее. Когато децата ни пораснат, ще гледаме на нещата от техния мироглед

персоналът е с маратонки, които предполагам използва само в хотела

тъй като не съм любител на Неделния ден - Ден на семейното лицемерие, предпочитам да ходя там през седмицата, а не когато мама, тати, леля, кака, батко и не знам си кой са дошли да пушат и детето им да играе.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Варнаааа, много сте си добре. В Бургас няма къде да се свреш. Пък уж бил 4-ти по големина град в Бг.

`Имало нещо подобно май в хотел България /Нали имам рода от Бургас/[

quote author=Malenna link=topic=139082.msg2650552#msg2650552 date=1162754043]
отговорност за деца под 3 год, носят само родителите, да не говоря, че децата постоянно търсят майките си


[/quote]

Пък мойто хич не ме търсеше. Изобщо не ми се наложи да влизам в детската част.

Не се справих с втория цитат Embarassed

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Малена, не ми се влиза в спорове, защото вкусовете и изискванията на всеки са различни, но ще си доразвия мнението и повече няма да товаря темата.
Отговорност за детето си във всяка възраст нося аз и съм приела факта. Но играчките в този детски кът не са за деца над 7 години и ми се губи идеята да се смесват много големи и по-малки. Въпросните млади дами и господа скачаха върху надуваемите играчки и ги събраха накуп в единия ъгъл на къта, а двете какички не ги забелязаха. Разпоредителят, който мисля се води управител се наложи да влезе да ги поспре, та чак тогава се обърнаха какичките да видят защо, аджеба, е влязъл вътре шефът.
За мен събутите крака пък не са идеята ми за чистота. Като е за деца, да раздават найлони за възрастните.
Лицемерната неделя  е като лицемерния вторник и лицемерния четвъртък, затова работят целоседмично такива заведения. Определено в неделя следобед по-успяваме да си съберем силите, за да излезем така в това тъмно време на годината.

# 20
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
аз се включвам само да благодаря че сте написали това инфо, нямах никаква представа, че там има детски център. миналата неделя правихме пешеходна разходка, не беше лошо, но можеше да се отбием и на надуваемите играчки. ще се пребиваваме през седмицата.

# 21
  • Мнения: 5 713
Варнаааа, много сте си добре. В Бургас няма къде да се свреш. Пък уж бил 4-ти по големина град в Бг.

`Имало нещо подобно май в хотел България /Нали имам рода от Бургас/
Хмммм не бих могла да кажа, че изобщо има място за сравнение с Това в Бургас. Поне като гледам снимката по-горе.
Една пързалка- слонче, 2 маси4ки, 1 телевизор, 3 колички с жетони и някакви възглавници ограничен брой....не бих казала, че е детски кът. А и площта е никаква за игра.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 133

Ами заповядай пак у наше село Laughing

# 23
  • Мнения: 6 039
Франзела Калина,
с най-добри чувства - толкова си критична,
бъди сигурна, че през седмицата ,децата които са на у-ще ги няма там.
не знам колко пъти си ходила, но до колкото разбирам 1, така че не може да си толкова крайна

# 24
  • Мнения: 6 206
Като е за деца, да раздават найлони за възрастните.

Както се казва често, малко мозък, но навреме се иска!

Това е много, много труден бизнес. Добрите хостеси са трудни за намиране, дори по-трудно сигурно от добрите фризьорки.
Навремето една моя позната имаше хубав фризьорски салон и й казвам, виж колко работа имаш, отвори втори. Тя ми отговори "не става, добрите фризьорки са страшно трудни за намиране".
Та и тука е така, но много малко хора го осъзнават и сега е някаква мода за отваряне на центрове. Но нека, отстрани изглежда много лесно.
Иначе, Калина, не може да очакваш такива неща от място, за което не се плаща допълнително. Абсурдно е просто.
Ела при мен - да видиш и деветмесечни бебета /без майките/ и седемгодишни калпазанчета на едно, без никакви проблеми. Обаче струва пари, а не е безплатно към кафето. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 629
Аз съм малко със смесени чувства към Гранда. Детският кът ми хареса, на Климент също, но каките - не. Искам да плащам, бе! Ама да ми харесва отвсякъде. Искам и да е някъде в центъра. И детегледане да предлагат.  Поле, айде, не се ослушвай Grinning

# 26
  • Мнения: 705
виждам добре осбъдихме къта в гранда - лошо няма.

но се пак някой не е ли ходил на друго място? някакви други идеи?

лично на мен ми хареса в пикадили парк, както и в мамбо на ХЕИ. няма да казвам плюсове и минуси, такива кътове във варна има толкова малко, че всеки, който търси подобно място може да отиде поне веднъж да ги пробва.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Разкажи по-подробно за Мамбо-то. Каква е обстановката, задимено ли е, кога работи... Такива работи.

# 28
  • Мнения: 705
Разкажи по-подробно за Мамбо-то. Каква е обстановката, задимено ли е, кога работи... Такива работи.

общо взето е същият като този на пикадили парк, само че малко по-старо и има повече играчки, няма пързалка и къщичка. не е много задимено макар че няма отделни зали за пушачи и непушачи. на мен лично ми  е хубаво от време на време да пия кафе там. нямам идея до кога работи вечер newsm78 newsm78. абе, за разнообразие става!!!!

# 29
  • Мнения: 1 045
Аз съм малко със смесени чувства към Гранда. Детският кът ми хареса, на Климент също, но каките - не. Искам да плащам, бе! Ама да ми харесва отвсякъде. Искам и да е някъде в центъра. И детегледане да предлагат.  Поле, айде, не се ослушвай Grinning

Въй въй каква алчност  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт