Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 ноем. 2006, 13:15 ч.

galeno ime na david

• 3 287
  • 23
  •   1
Отговори
# 1
Дидо

# 2
Според мен няма галено...
Давид е Давид, при мъж ми в работата имат един, на който му викат Дейв - но по скоро като закачка-подигравка

Можеш да си измислиш някакви
Дидо
Додо
и тн , обаче за мен няма връзка с името  Rolling Eyes

# 3
Аз чесно не мога да се сетя за галено newsm78

# 4
Аз чесно не мога да се сетя за галено newsm78
И аз не мога да се сетя Rolling Eyes newsm78

# 5
Имам съседче - Давид. Викат му Дидко. Харесва ми.  Peace

# 6
И аз мисля, че Давид си е Давид и няма галено име. Единственото, което ми идва на ум, е Дейви, но това е доста поамериканчено, а на мен не ми се нравят особено чуждите имена.

# 7
Дидо,но се обезсмисля цялото име Thinking

# 8
Дидко
В групата на моят син имат детенце което се казва така и моя Тошко му казва Дидко -Витко Wink

# 9
Дейви

То винаги се обезмисля името, когато му викаш галено, но пък си трябва, не мога да си помисля, че винаги ще се обръщам към детето си с цяло име!

# 10
Дади

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 15:55 от LadyAutumn

# 11
Давид.Достатъчно кратко е,а и не е тежко,за да има нужда от умалително.

# 12
Дейв/и  Hug

# 13
На една позната детето й се казва така и тя му вика Давидко.Но на мен по-ми харесва Дейв или Дейви.

# 14
  • offshore & overseas
Може Дейви, но ако е много префърцунено, защо не Дидо. Иначе Диди е хубаво, но малко женско. Е, то за малки сладки бузковци, това не е от значение.  Blush Само да не му остане за по-късно, че да го е срам как му вика мама вкъщи. (Както братчеда Стоян се червеше неговата мама кат му викаше Тане, лелеее, какъв срам!  Embarassed)

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт