ВИЖДА ЛИ ДЕТЕНЦЕТО МИ?ПИШЕТЕ МИ!!!

  • 3 505
  • 65
  •   1
Отговори
МОМЧЕНЦЕТО МИ Е ВЕЧЕ НА 3,5 М,,НО ЗА РАЗЛИКА ОТ РОДЕНИТЕ С НЕГО БЕБЕТА НЕ СЕ ЗАГЛЕЖДА И НЕ ФОКУСИРА ПОГЛЕДА СИ КАКТО ТРЯБВА,ХОДИХМЕ И НА ОЧЕН ЛЕКАР.ТАМ НИ КАЗАХА,ЧЕ ОТНОСНО ОЧИТЕ НА ТОЗИ ЕТАП ВСИЧКО Е В ДОПУСТИМИТЕ ЗА ВЪЗРАСТТА ГРАНИЦИ.МОЖЕЛО ПРОБЛЕМЪТ ДА Е ЗА НЕВРОЛОГ. НО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ АЗ ВИЖДАМ,ЧЕ БЕБЕТО МИ НЕ ГЛЕДА КАТО ДРУГИТЕ ДЕЦА И ПРЕЗ УМА МИ МИНАВАТ КАКВИ ЛИ НЕ УЖАСИИ.ИМА ЛИ ДРУГИ МАЙЧЕТА С ТАКЪВ ПРОБЛЕМ?МОЛЯ ВИ ПИШЕТЕ МИ!!!!НЯКОЙ ДА МИ ДАДЕ КУРАЖ!АКО НЕЩО СЕ СЛУЧИ С БЕБЕНЦЕТО МИ ЩЕ УМРА! newsm45

# 1
  • Мнения: 3 537
Отидете на невролог,щом ви пращат.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Кремена, успокой се, бе жена! Отиди на лекар и ще ти кажат! Недей да реагираш така отчаяно, тепърва ще има много по-сложни неща, за които да се тревожиш. Бъди смела!  Peace

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Първо се успокой! Hug
Ти си направила досега най- важното: посъветвала си се с офталмолог. Доколкото разбирам, той не ви е казал нищо притеснително. Най- добре е да отидете и на добър детски невролог.
Не се панирай предварително, мога да си представя какво ти минава през главата. Сега трябва да мислиш трезво, за да си максимално полезна за бебчето ти!   bouquet
Стискам ви палци, дано е нещо безобидно!!!  Praynig  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 183
Не се притеснявай миличка,щом сте били на доктор значи всичко е под контрол,хубаво да е отидете и на друг доктор за успокоение,знам,че си притеснена,но се дръж и всичко ще е наред с бебето Peace

# 5
  • Мнения: 4 111
Здравей, мила. Бъди спокойна, за съжаление не мога да ти помогна с лекарски съвет, но искам да ти вдъхна кураж. Успокой се, бебчо да не усеща че си нервна и неспокойна, вървете на лекар и дано всичко се оправи, т.е. да разбереш че тревогите ти са били неоснователни!  newsm17

# 6
  • Мнения: 2 039
Ние не можем да ти кажем какъв точно е проблемът,можем само да те "гушнем" силно  ето така  spoko и да се молим всичко да е ок  newsm17!

# 7
  • Мнения: 942
Ние не можем да ти кажем какъв точно е проблемът,можем само да те "гушнем" силно  ето така  spoko и да се молим всичко да е ок  newsm17!
Hug
Спокойно,мила,успокой се и отидете на друг лекар за твое успокоениеи на невролог отидете ако трябва.Ние сме с теб Hug само се успокой Hug

# 8
  • Мнения: 592
Разбира се, че съвета ми е лекарите да си кажат думата - очни или невролози. Но не мисли най-лошото, не предизвиквай съдбата, може просто да е по "мудно" /незнам как точно да се изразя/ или по разсеяно. На една консултация имаше едно такова бебе дето въобще негледаше към педиатърката, нереагираше и тя го штипа, пошляпва и нищо. Просто си беше такова - странно. След няколко месеца пак на консултация се засякахме и детето вече беше по-живо и се държеше, както се очкваше, но просто нрава му е "заспал". Спокойно и дано всико е нормално Praynig

# 9
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И аз немога да ти дам съвет мила, но се присъединявам към другите мами, които ти казват да се успокоиш и да се консултираш с когото трябва. Не се притеснявай предварително с теб сме   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 494
Спокойно, майче!!!!!!!! Нищо няма да се случва с детенцето ти, всичко ще се оправи!  Praynig
Отидете на невролог щом ви пращат, дано и там няма нищо за безпокойство, а и да има сега е мъничко бебо и дано всичко се оправи  Peace

Чувала съм за деца, които по-късно започнват да се заглежда в играчките и т.н.,но после вече всичко си е Ок! Нормално ли е родено детето?
Само не се панирай!

# 11
РОДЕН Е НОРМАЛНО И ДЕН ПРЕДИ ТЕРМИНА.ИНАЧЕ Е МНОГО ВЕСЕЛО И ОБЩИТЕЛНО БЕБЕ.ПОСТОЯННО СИ "ГОВОРИ",УСМИХВА СЕ. Е,ЕСТЕСТВЕНО И ДОСТА СИ ПОРЕВАВАМЕ,НО ВСЕ ПАК Е БЕБЕ

# 12
  • Мнения: 3 478
Кураж, мила, дано всичко е наред с бебко. Не чакай, а се консултирай със специалист Hug.

# 13
  • Мнения: 2 494
РОДЕН Е НОРМАЛНО И ДЕН ПРЕДИ ТЕРМИНА.ИНАЧЕ Е МНОГО ВЕСЕЛО И ОБЩИТЕЛНО БЕБЕ.ПОСТОЯННО СИ "ГОВОРИ",УСМИХВА СЕ. Е,ЕСТЕСТВЕНО И ДОСТА СИ ПОРЕВАВАМЕ,НО ВСЕ ПАК Е БЕБЕ

Не съм специалист, но щом си говори и се усмихва , надявам да няма нищо сериозно.
А щом офталмолога е казал, че няма отклонения-спокойно! Може би му трябва повече време за га си фокусира погледа ясно  newsm78
Но отидете на невролог, щом ви съветват!
Успех и пиши как сте!!!Нацелувай бебчо и му давай любов, това ще му помогне да е щастливо и здраво дете!!!

# 14
  • Мнения: 178
Мила Кремена,и аз се присъединявам към другите майки-заведи детенце на невролог и предварително не се притеснявай.Голямата ми дъщеря на 1месец вече виждаше и се оглеждаше.Малката до  четвъртия месец непрекъснато си събираше очите,изглеждаше кривогледа,не се заглеждаше и си мислех ,че ще остане кривогледа,но след 4 месец нещата се оправиха.Успокой се и пиши как сте. Hug

Общи условия

Активация на акаунт