много съм притеснена...възможно ли е...

  • 3 289
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
Дани,дано да е само настинка. PraynigИ аз знам ,че за менингита трябва да има и повръщане.Пиши какво са казали лекарите.
Успех,мила Peace

# 16
  • Мнения: 1 455
Момичета, много, много благодаря за съпричастността   bouquet!
Тони е много по-добре, още през нощта си свали температурата, а днес е доста по-жизнен. Още го боли вратлето, а сега и гърлото като преглъща, та явно е вирус, което вече не ме притеснява. Взимам мерки, ще се оправи, но снощи наистина ми изкара акъла. Сутринта каза, че не го боли главата, но точно преди минута пак каза, че го боли. Чудя се, дали да не му дам Парацетамол, може и да го облекчи. Аналгин не ми се иска да давам за главоболието. Чакам най-малкият да се събуди от дрямката и ще отида до Полимед, а утре ще го заведа и до личната. Още веднъж, благодаря ви, голяма подкрепа сте  Hug.

# 17
  • Мнения: 5 531
danisport , и аз бих го завела на лекар, обикновено не чакам до понеделник.А моят син миналата година беше болен и при кихане му се схвана вратлето.Болеше го много и не можеше въобще да го движи.Лимфните му възли също бяха много подути.Изпратиха ни на нагревки , 7 дена си го водих на физиотерапия.Още на вторият ден беше добре.Бързо оздравяване. Hug

# 18
  • Мнения: 286
Дежурната в Полимед е Д-р Алексиева, много добър педиатър. Ако нещо се притесниш обади им се и ще дойде на място. Само да споделя, че и аз я виках за подутина на вратлето - оказа се подут лимфен възел от настинка. Стискам ти палци всичко да е наред!  Hug

# 19
  • Мнения: 5 140
Дани радвам се, че Тони е по добре. Hug Hug Hug Heart Eyes
Стискам палци бързо да се оправи. Peace

# 20
# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Радвам се, че е по-добре детенцето ти вече!  bouquet
Пиши като имаш време как е.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дани, сега виждам темата ти. Надявам се, че детенце вече е добре и притесненията ти са били излишни.
Скорошно оздравяване  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 680
Дани, чак сега виждам темата. Дано Тони вече е по-добре и да се окаже, че напразно си се притеснявала. Ама с това главоболие защо не го заведеш на очен лекар все пак. Ако искаш координати ще ти изпратя.

# 24
  • Мнения: 3 595
Дани сега влизам ...Как е Тони? Какво казах лекарите? Нищичко незнаех за менингита и сега като прочетох постовете на момичетата се поуспокоих, че не ви е застигнал. Ще се  Praynig всичко да е наред!

# 25
  • Мнения: 666
Радвам се че сте по- добре , но друг път не се шашкай толкова при менингита децата реагират на светлина, т.е не понасят светлината , това е един от симптомите , другият е висока Т, повръщане

# 26
# 27
  • Мнения: 529
Оле Дани, една сега прочетох, представям си какви си изживяла, аз самата с дарко се видях в чудо почти цял месец и си мислех, че само аз съм така  Cry
Слава БОгу, че имате подобрение  Praynig  bouquet
 
 

# 28
  • София
  • Мнения: 1 105
Дани, радвам се, че детенцето е по-добре. Това е болестта, от която много ме е страх и има защо. Моята лекарка ми каза как се прави тест. Детето не е в легнало, а в изправено положение и го караш да докосне с брадичката гърдите си и от това положение да се свие към коленете, но без да ги сгъва.

Общи условия

Активация на акаунт