Черна или кафява спирала

  • 6 277
  • 74
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Каква спирала според вас отива повече на светли мигли и коса и синьо-зелени очи-черна ,кафява или друг цвят?

# 1
  • Мнения: 1 212
 Каквато ти отива...... само ЗАБРАВИ за черната!!! Naughty Hug

# 2
  • Мнения: 221
гласувам с друга, защото според мен една синя или лилава би ти стояла доста добре-разбира се зависи какви са ти очите

# 3
  • Мнения: 6 155
черна  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 103
И аз мисля черна Peace

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Една близка приятелка е с много светъл тен, светли вежди и мигли. Очите и също са светло-зелени. Гримирали сме се заедно. С черна спирала по-не ми допада. Малко вамп ми идва. Аз съм за кафява спирала. Пробвай и кафяв молив.  Peace

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз ползвам кафява - отваря много повече очите. Моите са зелени. Имам и черна, но рядко я вкарвам в употреба.

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Според мен на тези коса и очи ще отива повече черна спирала.

# 8
  • Мнения: 2 019
гласувам с друга, защото според мен една синя или лилава би ти стояла доста добре-разбира се зависи какви са ти очите
Peace

# 9
  • Мнения: 337
мисля че кафява би ти стояла добре

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
И аз съм за кафявата.... също съм светла, със сини очи...ползвала съм и черна и кафява и без да е фрапираща разликата, кафявата ми стой по-добре... по-меко някак.. не толкова контрастно, както черната. Виж синя, лилава, зелена, също ще ти стоят добре предполагам, но пък аз не си ги представям за ежедневна употреба... за случай - да!

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пуснах анкетата,понеже досега съм ползвала все черна спирала,няколко пъти и синя,но тя не е за всеки ден.Мисля,че и кафява би стояла добре.Моля да ми препоръчате някоя марка кафява спирала.

# 12
  • Мнения: 1 212
 newsm10
Има в момента още една тема за спирала.....и там съм писала :
GLAMOUR на BOURJOIS - за мен е изпробвана класика
 Hug

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Кафява.
Аз съм със кестенява коса и кафяви очи /не много тъмно кафяви, средно/. Винаги съм ползвала черна спирала. Веднъж пробвях с кафява и не можах да се позная. Много отваря очите, стои топло и красиво. Абе въобще няма нищо общо с черната. От тогава съм само с кафява

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мисля черна,така повече ще изпъкват очите ти.Цветните не биха ти стояли добре,няма да го има контраста и подчертания поглед newsm03

Общи условия

Активация на акаунт