:) -кой какво е прал в пералнята?

  • 5 773
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 399
Не прочетох някой да е прал халката на мъжа си, и то повече от половин година. При чистенето на филтъра я намерихме. А иначе я търсихме къде ли не, че и разправии имаше защо я сваля.

# 61
  • Мнения: 2 309
Явно специалността в прането на телефони,не е само моя Peace
Най-мразя Twisted Evilда изпера салфетка с черни дрехи newsm61 smile3514 smile3511

# 62
  • Мнения: 936
Хм, виждам че най-много се перат пари! Shocked
Аз изпрах един фазомер на мъжа ми. Както си переше пералнята, изведнъж започна да тече вода отдолу. Фазомера се забил в гуменото уплътнение и го пробил, това ни струваше ремонт на пералня + 2 седмици пране на ръка. И за да ми е още по-гадно, това стана като бях в 7ия месец. А аз по  принцип изпитвам ужас от пране на ръка. Sick

# 63
  • Мнения: 2 109
вчера аспиратора за сополи Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5 299
тесте карти Mr. Green

# 65
  • Мнения: 3 098
Пари,монети,гай4ици,тикети от паркинг,салфетки.НиЩо интересно. Laughing

# 66
  • Popovo
  • Мнения: 571
Отверки, гайки и не от дрехите на мъжа ми, а от тези на сина ми, части от конструктор, батерии, зърна от царевица ( от дрехите на мъжа ми). Общо взето това е, нищо ценно не е минало през пералнята.

# 67
  • Мнения: 4 621
Пари, листчета, със записки и последно една вафла милка, която малката е набутала в пералнята Mr. Green Добре, че опаковката и е сериозна, че иначе не ми се мисли какво щеше да стане ooooh!

# 68
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
аз най-често пера билети от градския останали някъде по джобовете..
иначе документи, джанки, семки, кърпички, салфетки, пари, стотинки .. сигурно има и още много  Crazy
Party  Party  Party

# 69
  • Мнения: 234
И аз доста неща от дома поизпрах в пералнята,/естествено с помощта на децата/,но най-фрапантните случки са : ключа за  колата /два часа се убихме да го търсим/ и дистанционното за телевизора.И това се случи в един и същи ден,но в различно пране .

# 70
  • Мнения: 953
Много неща съм прала, но още ме боли като се сетя за мобилния си апарат, който така и не проработи. А пък е от тези с камера и правеше хубави снимки.

# 71
  • Мнения: 647
Пари,салфетки,хартийки винаги с някакво важно съдържание,лични карти и монети.Иначе една приятелка си изпра коженото палто и сега е с размер за първокласничка.

# 72
  • Мнения: 525
Неволно-пари,документи и др. такива,а иначе освен дрехи пера и обувки.

Общи условия

Активация на акаунт