Бельо през зимата

  • 4 095
  • 73
  •   1
Отговори
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Хич не трая на студ. И щом паднат температурите - се навличам доста  Confused.

  Променям и бельото - минавам предимно на бодита /с презрамки или дълъг ръкав/. Голото коремче го забравям до пролетта поне.

  Кажете, променяте ли бельото си през студените месеци?

  Вчера мернах в магазина едни бодита със 70% вълна, другото е ликра и памук /български 19.50лв./ На пипане ми се струват мекички, но се чудя дали няма да дразнят кожата  newsm78  Някоя от вас носила ли е бельо от подобна материя?

# 1
  • Мнения: 221
ами аз сменям ги-нося повече боксерки и потници
бодитата някакси не са ми толкова удобни

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Определено сменям бельото в студеното време. Боди задължително. Боксерки не се научих да нося, много малко са ми удобни. Така че прашката остава, но голи кореми и кръстове-  ъпсурт Naughty
Бодита с вълна на съм носила, но звучи многогобещаващо Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 212
Ами, разумно постъпваш, като криеш корема и кръста - какво друго да ти кажа ! Hug
Аз лично нямам навика да нося бодита, макар че изпитвах доскоро остра нужда поне от едно две, тъй като употребявах един дънков гащеризон докато си бременея, който на етапи започна да бъде разкопчаван лека - полека и докато в началото всичко беше О.К. , то накрая блузките престанаха да покриват целите ми телеса и боди щеше да свърши страхотна работа ! thumbsup
А за конкретният модел, за съжаление нямам инфо никакво ...
Поздрави.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не, не го променям. Не мисля, че едни гащи ще топлят повече от прашките/не харесвам тази дума/. В големите студове най-много да сложа потник.

# 5
  • Мнения: 5 140
В студеното време и аз използвам бодита, имам боксерки от микрофибър.

# 6
  • Мнения: 1 558
  Вчера мернах в магазина едни бодита със 70% вълна, другото е ликра и памук /български 19.50лв./ На пипане ми се струват мекички, но се чудя дали няма да дразнят кожата  newsm78  Някоя от вас носила ли е бельо от подобна материя?

Aз имам корсаж с бикини от такава материя - много мекичко и приятно до кожата е! И много топли! Hug

# 7
  • Мнения: 6 461
Не променям бельото когато е студено.

# 8
  • Мнения: 5 103
Най-много потниче да сложа иначе не го променям Peace

# 9
  • Мнения: 2 161
Така и не се научих да си слагам боди,потник,изобщо нещо топло.Много обичам да нося боди,но не и като бельо.И през зимата нося прашки,но и боксерки.Друга промяна няма,мръзна като куче GrinningНо аз се движа с автомобил,не ми вреди кой знае колко.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 850
Не променям бельото когато е студено.
И аз-на мен все ми е горещо,така че зимния студ ми идва добре.Дори потник не слагам-някак не ми е удобно сутиен,пък отгоре потник...много ми стават презрамките Laughing.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 397
 Не си променям бельото зимата, едни боксерки не мисля, че ще ме стоплят повече от прашките ми  Peace
 Ходя под данките с къси чорапки и сутиен и пуловер някакъв.

# 12
  • Мнения: 5 362
И аз минавам на бодита,боксерки,потници.Мразя да ми е студено!

# 13
  • Мнения: 3 050
ами аз сменям ги-нося повече боксерки и потници
бодитата някакси не са ми толкова удобни
и аз така-още не съм се навила да пробвам да нося боди и си карам на потничета с боксерки. Flutter

# 14
  • Мнения: 7 186
Само бодита слагам върху бельото и то от тези тънките- прозрачните, плътни не харесвам и не ми е комфортно да нося.

# 15
  • Мнения: 433
аз имам и плътни и тънки.напоследък си търсих боди с ръкав,боди-поло...но не си намерих.моля ви ако сте срещали по магазините да ми кажете -или марка или самият магазин.някъде в цебтъра да е-района ндк,халите,дондуков,паметника Левски.някъде по тея места

# 16
  • Мнения: 2 897
И аз минавам на бодита,боксерки,потници.Мразя да ми е студено!

И аз така Peace

# 17
  • Мнения: 8 505
Не го променям.Бодита и потници не мога да нося,не са ми удобни.

# 18
  • Мнения: 3 372
Променям го, нося потници и боксерки smile3503 Не съм пробвала боди, но мисля да опитам тази зима

# 19
  • Мнения: 750
Дори потник не слагам-някак не ми е удобно сутиен,пък отгоре потник...много ми стават презрамките Laughing.

Има едни корсажи със сутиен. Така се избягват многото презрамки. И бодита има от този тип.

# 20
  • Мнения: 1 986
  И аз слагам потници,боксерки/разбира се,че топлят повече,най-малкото повече д..е покриват,не е като да ти е почти гол з....а Mr. Green/.Не ми се иска да посещавам доктори след време WinkА отражение рано или късно има, в тази "област"... Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 9 850
Дори потник не слагам-някак не ми е удобно сутиен,пък отгоре потник...много ми стават презрамките Laughing.

Има едни корсажи със сутиен. Така се избягват многото презрамки. И бодита има от този тип.
Пробвала съм,обаче понеже съм с меко казано голям бюст Mr. Green,та тези не ми вършат работа,все са ми някак хлабави и не ми придържат добре бюста,не се чувствам комфортно.Какво да ви кажа-не е лесно да имаш голям бюст,никак даже Laughing.

# 22
  • Мнения: 209
Аз от миналата зима гледам на не ми е гол кръста и мисля така да продължа занапред..слагам си бодита или малко по-дълги блузки,които да покриват пъпчето Simple Smileбоксерки нося само вкъщи Wink

# 23
  • Мнения: 337
не си сменям белъото през зимата  Peace винаги ми е много топло Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Слагам тениска под пуловера, бодитата нещо ме дразнят...Иначе си ходя с прашки, както през лятото, не минавам на страстоубийки... Naughty

# 25
  • Мнения: 525
не го сменям изцяло само прибавям боксерки и бодита  и потници и абе много мие студено ...през зимата Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 382
аз имам и плътни и тънки.напоследък си търсих боди с ръкав,боди-поло...но не си намерих.моля ви ако сте срещали по магазините да ми кажете -или марка или самият магазин.някъде в цебтъра да е-района ндк,халите,дондуков,паметника Левски.някъде по тея места

На' Графа' има едно магазинче за бельо,беше фирмено,но убий ме -в момента ми се губи името #CrazyНамира се от ляво по посока "Славейков' до магазин с кожени якета.Там видях миналата седмица боди с дълъг ръкав и като полуполо,бяха памучни,много меки и приятни Hug

А за протокола,аз също зимата слагам боди,и по- меки и топли материи,както и по-топли чорапки Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 2 495
Понеже и аз не мога да трая на студ, също си сменям бельото-слагам си бодита, бикини(много рядко прашки) и 3/4 чорапки.Чорапогащник-много рядко.Тази седмица ще си пазарувам именно такива неща, че от миналата година вече за нищо не стават Laughing

# 28
  • Мнения: 17 407

  Вчера мернах в магазина едни бодита със 70% вълна, другото е ликра и памук /български 19.50лв./ На пипане ми се струват мекички, но се чудя дали няма да дразнят кожата  newsm78  Някоя от вас носила ли е бельо от подобна материя?

Имам такова, не го нося като бельо обаче. Иначе е удобно, меко, не дразни кожата и много топли.

# 29
  • Мнения: 1 101
Като цяло не го променям, понякога включвам бодита и боксерки  Wink

# 30
  • Мнения: 2 952
Слагам пижама  под дънките Joy hahaha , а нагоре фигаро на раета Joy    Mr. Green

Да си кажа - тук не е студ - не го променям..... Grinning

# 31
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

  Вчера мернах в магазина едни бодита със 70% вълна, другото е ликра и памук /български 19.50лв./ ....

Имам такова, не го нося като бельо обаче. Иначе е удобно, меко, не дразни кожата и много топли.

  Ей, мерси!
  Значи ще се навия да си купя. И на мен ми се стори, че може да се носи с някаква жилетка отгоре например. Наистина не прилича на бельо.

# 32
  • Мнения: 1 284
Като цяло не го променям, понякога включвам бодита и боксерки  Wink
Peace

# 33
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Променям го-от къси чорапи минавам на 3/4 чорапи  Mr. Green.Чорапогащници и потници мразя да нося,от тази година нося бодита,удобни са,малко е кофти момента с честото ходене до тоалетната,но се свиква.Гащите не ги променям  Joy

# 34
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Само бодита слагам върху бельото и то от тези тънките- прозрачните, плътни не харесвам и не ми е комфортно да нося.
И аз така. С боксерки не свикнах да ходя. И предпочитам 3/4 чорапи, само когато съм с по-високи боти.  Peace

# 35
  • Smallville
  • Мнения: 994
Бодитата ме спасяват от студа,само дето в тоалетната е цял ритуал Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 1 480
Боди не мога да понасям, потник/корсаж също  Sick В най-големите студове минавам от прашки на боксерки.

# 37
  • Мнения: 2 697
Не променям особено бельото си през зимата - нося си прашки и сутиени... Wink Бодита, потничета и боксерки не ползвам, така и не можах да свикна...Но иначе си паза кръстчето с по-дълги дрешки... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 464
Не го променям,не мога да търпя потник,боди само в краен случай.Майка ми все още ми трие сол на главата и само ми купува бодита ooooh!

# 39
  • Мнения: 6 155
Нищо не променям Naughty  Обличам тениска под пуловер, но друго - не.
Бодита не нося.
"От студ умри, гъзар бъди"  Mr. Green

# 40
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Слагам потник или боди от 1 година насам, иначе преди това все с гол кръст.

# 41
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Слагам си потничета или бодита.  Peace

# 42
  • Мнения: 910
Промяната при мен е,че като стане студено обличам боди,потник и боксерки не мога да нося.

# 43
  • Мнения: 1 813
Зимата нося предимно бодита с бикина,а не с прашки иначе не виждам смисъла - пак до някъде си оголена.

# 44
  • Мнения: 9 077
Минавам на боксерки (от безшевните, микрофибър), боди и чорапогащник (това ми е най-противно и ме хващат лудите, но за свое добро го слагам, защото най ми е студено на краката и от там най-лесно настивам).
Гледам младежта...вънка студ и сняг, те нашите с дънките с ниска талия, късите якета, разголените кръстове....и знаете ли, аз никога не съм ходила така зимата, и пак съм си болна и ме болят бъбреци и яйчници, а те (визирам близка приятелка, която не знае какво е боди и дебела дреха) си е жива и здрава, нищо не я боли и не настива Rolling Eyes

# 45
  • Мнения: 1 547
Добре де, препоръчайте тогава марка качествени бодита. От миналата година ползвам такъв тип бельо, но много рядко попадам на хубави и удобни. Имам едно много добро на Венера Стил и едно не дотам приятно на Ню силует. Изискването ми е да са много фини и да са голям размер - XL.


Вие сте  Peace

# 46
  • Мнения: 9 077
Ами моите всичките бодита са от микрофибър, към 8-9 лв струва едното, но сега погледнах и видях че няма етикети Confused
В който и магазин за бельо да идеш, има.
Иам и едно боди, на българска фирма е, за него се ръснах 11 лв., но след няколко обличания там където е кръста стана на топчета,заради триенето с панталона...Мисълта ми е, че това което се е доказало при мен, са именно бодтата от микрофибър, безшевните.
Под финни какво разбираш newsm78 Има едни бодита, дето са дантелени или прозрачни (като чорапогашник), надявам се не искаш такова...щото носенето на подобно нещо обезмисля идеята за покрит кръст за боди въобще Blush

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Оооо, драстично си променям бельото.
Първо- махам прашките и слагам по-малко изрязани и плътни бикини.
Второ-по-плътни камизолки.
Трето- плътен чорапогащник.

# 48
  • Мнения: 2 498
Не, не го променям Naughty....потници, бодита и чорапогащници немога да търпя, както и повече от 1 блуза.....колкото и да е студено съм със сутиен и блузка, която не е поло и не е плетена....просто немога да ходя навлечена Confused....и прашките си ги нося целогодишно Peace....

# 49
  • Мнения: 5 622
Мисля да си потърся боди, което нагоре е като потниче, с презрамки, тънки по възможност, а надолу да е прашка. Смятам, че такова би ми било най-удачно. Не понасям кръста ми да е гол  Stop

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Да, и аз започвам да нося по-подходящо бельо зимата. Това включва всички екстри - боксери, бодита, камизолки и чорапогащи/макар и да не е бельо Wink./
Иначе съм носила боксери със съдържание на вълна. Не им личеше, че имат такава и бяха много топли и мекички - идеални за болни бъбречета.

# 51
  • Мнения: 8 917
Времето  не се отразява на бельото, което нося по принцип - прашки. Единствено ако са доста минусови Т слагам боди Peace

# 52
  • Мнения: 574
Нищо не променям,карам си по един и същи начин през лятото и през зимата!

# 53
  • София
  • Мнения: 35 920
Не го променям, а просто когато е по-студено слагам боди.

# 54
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Да имам 4-5 бодита горе са като потник долу като прашка,много са ми удобни.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Аз също сменям бельото от прашки на боксерки.Слагам и потник,макар че не ми е удобно с него.Но не си позволявам гол кръст в студено време. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 372
Минавам на полупрашки или по-изрязани бикини, потничета/тениски и 3/4 памучни чорапи. Трябва да е поне -25 С, за да ми хрумне да облека и изтърпя боди, боксерки и плътни бикини или чорапогащник... Не обичам да ми е студено, но и не понасям да съм навлечена, затова залагам на по-дебели горни дрехи, отколкото на клаустрофобично бельо  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 35 954
Нищо не променям Naughty  Обличам тениска под пуловер, но друго - не.
Бодита не нося.
"От студ умри, гъзар бъди"  Mr. Green

Simple Smile
по принцип рядко слагам прашки, само когато дрехата го изисква, за това и аз не променям бельото Simple Smile

# 58
  • Мнения: 811
И аз съм много зиморничава. Паднат ли температурите слагам боди или потник. Прашките не ги заменям за никакво друго бельо. Хич не понасям гащи и боксерки  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 12 624
Навличам се здравата, колкото и да не ми харесва Sad В работата ми е доста студено и няма друг начин - вече извадих бодитата, памучните корсажи, боксерките, а хвърлям поглед и към термочорапите  Rolling Eyes На работното ми място в момента е малко под 15 градуса, а за през зимата сами се сещайте...
Иначе когато не съм на работа си се обличам с по-фино бельо, така де - малко по-женствена да се почувствам, а не като бяла мечка в снега  hahaha

# 60
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Уфффф, как само ги мразя бодитата, ама и аз ги изкарах от гардероба- студа и болката не им прощават след един ден с разголено пъпче, така че се налага да се понавличам в последните години.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 164
Не го променям! Мразя да се навличам  Close
Нося сутиен и прашки както и през лятото.

# 62
  • Мнения: 1 564
И аз минавам на бодита,боксерки,потници.Мразя да ми е студено!
======================================================================
И аз съм така. Grinning

# 63
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
ами аз сменям ги-нося повече боксерки и потници
бодитата някакси не са ми толкова удобни
И аз така Peace Зиме нося безшевни потници на Pompea и Glamour, и боксерки с ниска талия пак на Pompea и Glamour. МНого съм доволна, не пускат, нямат висящи конци и си топлят  Mr. Green
Бодитата са ми нещо неудобни и хич не ги тача  #Crazy

# 64
  • Мнения: 3 268
В събота си купих бодита и боксерки от памук и ликра.Днес съм издокарана с тях и си ми е топличко.

# 65
  • Мнения: 3 537
Ами нося си и през зимата прашки, но задължително си обувам чорапогащник и потник.А за най големия студ си имам вълнени чорапогащници и си ги нося,че съм доста зиморничева.

# 66
  • Мнения: 5 539
Добре де, препоръчайте тогава марка качествени бодита. От миналата година ползвам такъв тип бельо, но много рядко попадам на хубави и удобни. Имам едно много добро на Венера Стил и едно не дотам приятно на Ню силует. Изискването ми е да са много фини и да са голям размер - XL.


Вие сте  Peace

Имам от миналата година 2 бодита, които са от много ситна мрежа, производител Avalanche, български. И аз по принцип търся най-големия размер, защото съм висока.
Мислех, че няма да топлят, но се оказа, че не е така. Държат топло, както и памучните. И са много удобни, все едно не носиш нищо.

# 67
  • Мнения: 2 936
само боди добавям...но от тези с презрамките  Peace с ръкав миналата зима си купих едно и го облякох един път  Rolling Eyes много е неудобно,поне за мен.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
 Прашките не ги заменям, но добавям бодита с дълъг ръкав и полуполо. Много съм доволна от тях и ми е топличко!  Peace

# 69
  • Мнения: 1 006
ООО, каквато съм зиморничава, брр Laughing
Изваждам бодита, имам предимно такива като потник и прашка надолу Peace  и чорапогащници - тях ги мразя неимоверно, ама ми писва все да съм болна и с ледени крака Sick

# 70
  • Мнения: 3 447
Слагам потник, мразя да ми боцкат пуловерите  Sick Бодита и боксерки не са ми удобни, прашки не харесвам и не нося даже през лятото. Чорапогащници също недолюбвам.

# 71
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-добре кюлоти, с дълги крачоли, може да се украсят с дантелки по края, за по-секси.  bouquet

# 72
  • София
  • Мнения: 18 679
Най-добре кюлоти, с дълги крачоли, може да се украсят с дантелки по края, за по-секси.  bouquet
smile3532

# 73
  • Мнения: 9 077
Ако ще топлят повече, защо пък не Crazy
Идеята си струва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт