Пъхна си бонбон в носа

  • 2 505
  • 10
  •   1
Отговори
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Приде малко дъщеря м се пъхна Тик-так в нослето. Доката я видя тя вече беше бъркала да го вади и го беше натикала доста навътра. Виждаше се малко но вече в стеснението където е коста на носа. Водих я в спешния и ни казаха че нищо неможе да направят, щом дишала, бонбонът щял да се разтопи. Да пръска Стеримар и само това. Преди малко заспа и си диша през носа, спис със затворени уста, но се притеснявам.
Някой ако може да даде съвет или е минал през това, приемам всякакви мнения. Благодаря за което.
ПП. Лекарят каза че ако искам да го вадят, ще и създам по големи проблеми, защото ще и наранят лигавицата , и ще я разкарвавят цялата, отделно големия стрес и болката за нея.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Преди 5 год. синът ми си пъхна мънисто в нослето - водих го в детска хирургия в Пловдив и там в манипулационния кабинет лекарката му го извади със спец. инструмент /нещо като криви клещи/. Даже не се разкървави, а  беше навътре и не се виждаше  почти...
Не зная защо не са изавдили бонбончето при вас newsm78

# 2
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
И аз незнам защо не го извадиха и затова се притеснявам, ще чакам да се стане от сън  и май пак ще я водим на лекар, че и баща и го няма Sad

# 3
  • Мнения: 6 461
Ох направо настръхнах като го прочетох това.
Как така ще го върнат детето без да предприемат мерки тия лекари.

# 4
  • Мнения: 380
И това ако са лекари аз трамвай ще стана. Как  може да не предприемат никакви мерки .  Дано всичко е наред.   smile3512

# 5
  • Мнения: X
Kато чета това се сетих за такъв инцидент, когато моят син беше бебе.Беше си напъхал едно топче в носа.Аз толкова се притесних, че забравих че съм с боя на косата и хукнах на лекар.Направо отидох на частен кабинет  уши-нос-гърло .Ами извадиха му го с някаква дълга и тънка клеща..Нямаше никакъв проблем.Лекарката бая се смя, като ме видя с боята на косата.Ама в паниката ,кой ли се е сетил ooooh!

# 6
  • Мнения: 6 461
Приде малко дъщеря м се пъхна Тик-так в нослето. Доката я видя тя вече беше бъркала да го вади и го беше натикала доста навътра. .................
Дано всичко да е наред с детенцето. Peace

# 7
  • Мнения: 404
Малката ми дъщеря преди два месеца си напъха силиконова обувчица от кукла в носа.И както при вас влезна доста навътре.Веднага я заведох в поликлиниката,но там не моаха да я извадят.Докторката от УНГ ни изпрати веднага в б-ца Исул и там в спешния кабинет след хиляди мъки я извадиха.Наистина беше доста травмиращо за детето,но друг начин нямаше.Сега като я попитам ще пъхаш ли нещо в нослето тя отговаря крещейки НЕ НЕ НЕ.Наистина нарани се лигавицата на носа,но ни изписаха капки и противоалергичен сироп и всичко се оправи.
Не смятам,че лекарите са прави като са казали,че сама бонбонката ще се разтопи и няма да има никакъв проблем.Така,че ако още не сте отишли на специалист-отивайте.
Желая Ви успех и всичко да е наред.


# 8
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Здравейте, водихме я пак на лекар, и засега всичко е наред, не са и вадили бонбоната, тя се разтворила сама, от Стери мара /от който изпръсках почти цял флакон в ноздрата/ сега диша през носа си, играе и няма и помен от проблема. Аз прдължавам да я следя, но освен "сладките" сополки от ноздрата няма нищо друго. Благодаря на всички за включването  bouquet, малко се поуспокоих.

# 9
  • Мнения: 404
Браво на Вас щом всичко е наред.Поне след повторната консултация ще сте спокойни.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Здравейте, водихме я пак на лекар, и засега всичко е наред, не са и вадили бонбоната, тя се разтворила сама, от Стери мара /от който изпръсках почти цял флакон в ноздрата/ сега диша през носа си, играе и няма и помен от проблема. Аз прдължавам да я следя, но освен "сладките" сополки от ноздрата няма нищо друго. Благодаря на всички за включването  bouquet, малко се поуспокоих.
Ех, зарадвах се като видях отговора ти Laughing важното е, че всичко е вече зад гърба ви Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт