Разстройство на малкия

  • 822
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
Много време вече  бе хора... Rolling EyesЗъбче расте ....знам , обаче  все пак  нещо да помогна с храна на малкия ......давам му оризче , пие  водичката от  сварен ориз ....ама .....нищо.....Имате ли идея .....вие какво давате....то направо  вода излиза  Rolling Eyes Знам , че морков  запича, ябълка също , но избягвам сега плодовете ...По-суха храна му давам ....какво още .... newsm78

# 1
  • Мнения: 4 362
Ентеролче аз и давам по 1/2 два пъти на ден ,също мина на абсолютно диетична храна,по принцип се
замества млякото с Хумана  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 952
  Аз съм в Израел ....не  зная  за Ентерол , може би тук е с друго име ...лекарство ли е ....то тук без  докторско предписание не се купува нищо от  аптека (почти).И хумана  ми е някак  българско .....по принцип малкия  не е на кърма отдавна , а на  сухо млеко , заедно с общата храха.

# 3
  • Мнения: 1 284
и аз Ентерол давам по половин и съм доволна Peace

# 4
  • Мнения: 2 952
ентерол Rolling Eyes аз какво казвам , вие какво Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 897
На скоро детето имаше същия проблем,но се отърва леко(помогна:морков,ябълка и ориз) ooooh!Темата ми е важна,ще следя с интерес Peace

# 6
  • Мнения: 113
има едни лечебни каши на милупа и на хумана. с тях се пооправихме, и ние точно в момента сме на това положение. питай педито все пак, мен моята ми ги каза тези екстри Grinning

# 7
  • Мнения: 6 461
Ентерол и Лечебна Хумана-това давам аз  Peace

# 8
  • Мнения: 1 559
От колко време е с разстройство малчо? Опасно е да не се обезводни, трябва да внимаваш да приема доста течности - оризова вода, шипков чай (и двете запичат, а последният е богат на много вит. С), вода. Интересувай се какво АМ може да даваш в случай на такъв проблем.  Предлагай само запичащи храни - шипки, ориз (може комбинация от двете), дренки, сухари, картофи, банани (те обаче имат обратния ефект при някои деца). Като се пооправи положението може да включиш и сиренце. Имаше някаква безмлечна каша за точно такива случаи - съдържа ориз и моркови. А Хип имат вода, води се лечебна, която помагала срешу разстройство.
Скорошно справяне с проблема! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 101
Лечебната каша на Милупа много ни помогна  Peace

# 10
  • Мнения: 231
и ние бяхме така,но се оправи от Хуманата,оризова безмлечна каша на Милупа и оризова водичка.Дано бързо да се възстанови бебчо Praynig

# 11
  • Мнения: 2 952
   Ааа.... за ХИП ще проверя , иначе давам ориз и моркови, а млекото си е същото, не го сменям (АМ)......Вода иначе пие много, сам си иска , по няколко шишета изпива на ден, много пие ....няма страшно за обезводняването......Разтройството е от 2 седмици някъде...или 10-тина дена ....
  Мерси за интернационалния отговор мама Ели Simple Smile  Това се  стремях да ме разберат пишещите ...не БГ имена на каши , сиропи , капки и др. Simple Smileместни....но далеко от нас ...
   Давам и соленки , солети , такива работи....сухи, но ....

# 12
  • Мнения: 1 526
Пете, а с Кал бетен пробва ли? Има сироп за децата. А на мойте съм давала и е помагал. А рофето ви какво казва по въпроса? Чай от кори на нар също помага.
Успех, бързо да се оправя Саги  Peace
сега виждам, че попълнението ви е момичешко  Hug

# 13
  • Мнения: 8
Е, и ние до скоро се борихме със същите проблеми, но уви.... без резултат. 4 дена - Ентерол, шипков чай, ориз и какво ли не, но накрая постъпихме в болница. За обезводняване! 3 дена на системи и сега внимателно се захранваме. Вирус ли беше или и зъбките имат нещо общо не знам, но много внимавай да не се обезводни. Никак не е лесно за преживяване и за детето и за майката.

# 14
  • Мнения: 2 952
  Започнах да му слагам в  сухото млеко по малко оризова вода + чистата си вода за млекцето....така поне я пие...тази сутрин май е по-добре положението в памперса. Rolling Eyes

  Тали , писах ти на личния. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт