д-р Велев - Шейново

  • 3 349
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 491
Момичета, моля за съвет,
Понеже все още не съм съм се насочила към болница и лекар , моля помагайте с мнения за д-р Велев, препоръчаха ми го като добър специалист, който може да следи бременноста и после да изроди бебо. Или от собствен опит ,ще ми препоръчате някой друг.

# 1
  • София
  • Мнения: 491
никой ли не е чувал за д-р Велев?

# 2
  • София
  • Мнения: 978
Д-р Велев, ми следи бремеността и съм много доволна от него. Изключително внимателен и приятен човек. Ако си се насочила към него няма да сбъркаш, според мен. За него можеш да прочетеш повече в белия списък, както и ако пуснеш търсачката. Успех

# 3
  • Мнения: 2 123
Как да не сме чували за него?! Просто пусни търсачката - има много теми с отзиви. Аз личн осъм негов пациент и съм безкрайно безкрайно доволна. През септември родих при него, а и тойми следеше бременността. Изборът ти е чудесен! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз не съм раждала при него,но със сигурност не останах доволна от първата ни среща.Установи ми "мисед-а",след което веднага ме приеха за кюретаж.След манипулацията не спирах да кървя,оказа се ,че не си е свършил работата както трябва и не ме е почистил добре,резултата от това беше четиримесечно мъчение,докато се оправя,и всичко с матката ми да е както трябва.Може и да е добър,но аз специално си изпатих от него.Ходя при доктор Струканска добра е и много внимателна,работила е в Майчин дом,от където идва и д-р Велев.

# 5
  • Мнения: 65
И аз не съм доволна от Велев преди 13 год той ми следеше 2та бременнос при него родих ПЛАТЕНО и 38 дни след раждането получих ужасен кръвоизлив оказа се че е останало част от плацентата......

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
И аз родих с уговорка при д-р Велев и съм много доволна. Пусни търсачката и ще намериш много отзиви за него. Чела съм, че според някои е комерсиален, според други- малко студен като човек, но за мен е страхотен професионалист.
Успех с избора и леко раждане!

# 7
  • София
  • Мнения: 134
С две ръце съм ЗА д-р Велев.  Peace От години ходя при него. Проследи бременността ми и през март родих при него. Много съм доволна. Изключително внимателен, подробно обяснява; човек, на когото разчитам на 100%. Няма да сбъркаш, ако му се довериш. Желая ти успех, каквото и да решиш!   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 341
Моята бременост беше следена отнего. Доволна съм отнего. Това, коетонеми хареса беше, че необърнаникакво внимание на детето. Беше ми криво, но в крайна сметка бебето е вече задължение на педиатрите. Иначе според менне беше много изчерпателен, но винаги когатого попиташ, отговаря много търпеливо. На самото раждане също беше многовнимателен и търпелив. Не ми е викал. А за секцио е страшно добър. Казват, че принего белег не остава. имал сиспециален шеф Mr. Green При мен остана, номоята кожа е такава. Няма да сгрешиш,  многое добър

# 9
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Нямам лични наблюдения, но съм чула много положителни отзиви.
Аз раждах при д-р Иванов и съм много доволна, това няма значение, избрала си най - добрата болница с най - добрите специалисти.При когото и да родиш, ще останеш доволна! Wink

# 10
Аз родих и двете си деца в Шейново. И двете раждания ми бяха при д-р Тончев. Той ми следеше  и двете бременности. Ако тябва пак да раждам без да се замислям отвам при него. Невероятен специалист е. Много съм доволна от него. До момента на изписванията ми непрекъснато се грижеше и за мен и за бебето. Желая ти леко и безпроблемно раждане.

Общи условия

Активация на акаунт