Топличко дано е вън .. 06.11 - 12.11.2006 г.

  • 3 494
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Благодаря момичета! Да ви се връщат хубавите пожелания!   bouquet

# 76
  • Мнения: 1 441
Здравейте момичета!   bouquet
Аз малко се загубих по терена, но последните седмици ми са абсолютна лудница. Почти не съм се спряла на една място - нито на работа, нито в къщи.  ooooh!

Тук виждам, че за две седмици са се случили много неща - кои много хубави, кои не дотам.  Rolling Eyes За две седмици да ви изоставя и сте се изпокарали значи, като деца сте мама му стара  Mr. Green В този форум явно не може дълго време да има мир. Outta Joint Дано поне затишията между караниците да станат по-дълги....
Леа  Hug надявам се да се появяваш поне за по едно здрасти от време на време. Иначе много ще ми липсваш и ще страдам за теб!   bouquet
Лекси браво на теб! Герой си ти!   bouquet
Жабче, честита ти годинка бракуване! Да ви се множат годините любов и покрай тях и дечица да се появят! (Апропо, как си ме сънувала!  newsm78)
Дарилче, стискам ти много силно палци!  Praynig
Стеф, как си ти бе душице, какво правиш?  Wink
Голди, Цветунче, Ая, Момиче, Джази, Даре и всички останали - Heart Eyes Hug
Аз съм За за срещата - даже се разписах!  Mr. Green

Да дам и отчета - След няколко ходенета по лекари и тежки седмици с мъжо решихме, че си оставаме засега при д-р Стаменов и че след още 1-2 инсеминации само на десен яйчник ще минем направо на ин витро, без лапаро. Консултирах се с разни лекари и се оказа, че няма кой знае какъв проблем да се стимулирам, така че ще скачаме в дълбокото ако до 3-4 месеца не стане с инсета.  Rolling Eyes
Междувременно направихме тестове за антитела - всички са отрицателни. Новата спермограма на мъжо е слънце просто - близо 300 млн. спермчовци, 50 % активно подвижни и подвижни, 15 % нормални по Крюгер.  newsm44
На мен днес ми дойде и от понеделник почвам с Клостилбегит, за да накараме десния яйчник да овулира. Дано да имаме успех! Praynig
Това е от мен! Хубав уикенд ви желая!   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 419
БАНче, вие сте герои  Hug Браво на вас - и барем се излъже някое яйчице този месец  Crazy   bouquet

Жабче, честита ви годишнина - моето пожелание не се раминава с другите  Hug

Слночи, кажи два лафа  Grinning Съвсем се затри  Whistling

# 78
  • Мнения: 471
Ами да кажа - резултатът е отрицателен. Направих няколко уринни и един кръвен тест, които бяха отрицателни (с изключение на една бледа черта на първия на 30-тата мунита, която ни обнадежди за един ден, но само за толкова) и в крайна сметка вчера ми дойде. Не сме говорили още със Стаменов какво следва от тук нататък, но и това ще стане скоро. По мои планове, сега сме малко почивка и от догодина продължаваме. Аз вече съм добре, спокойна и вярваща, че това е последният ни неуспешен опит. Пожелавам успех на всички момичета, които са почнали инвитро процедурата и чакам да се похвалите с хубави резултати  Hug 

# 79
  • Мнения: 1 419
Съжелявам за резултата, Слончи, но се радвам, че гледате напред  spoko   bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Слончи, много съжалявам  Sad Пожелавам ти от сърце наистина да е последният неуспешен опит   bouquet

# 81
  • Мнения: 415
Слончетка, съжалявам много  Cry

# 82
  • Мнения: 1 329
Ох, Слончи, така се надявах!
Е, мама му......как да не се ядосваш.....Правим всичко възможно, малди сме и пак.... #Cussing out
Сори за излиянията, но искам да си излея яда.

Миличка, не се отчайвай. Моля се за теб, следващия опит да е положителен. Успех! Praynig

Бан, браво че си сред нас и браво за резултатите!

# 83
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лекси, вкл се в края на седмица - но все пак успех - дано това ЧХГ само расте и расте...
Ох стискам всички възможни палци и ако имаше под наем да даваха -и тяф щях да взема за стискане!

успех на всички и хубав уикенд

# 84
  • Мнения: 235


 
  Слончи, съжалявам.  Hug Това ще е краят. Обещавам.

 

Е, мама му......как да не се ядосваш.....Правим всичко възможно, млади сме и пак.... #Cussing out

 
   И аз все това се чудя.     Защо не ще и не ще?????????? #2gunfire



  Лекси, как е? Дано се покачват стойностите още и още.

  И аз имам херпес. Точно си мислех онзи ден, докато четях за мъжа на Таня, че никога не съм имала и хоп - честито.

# 85
  • Мнения: 2 120
Да, вече си мисля, че някой друг решава вместо нас и е по-силен и от най-силните ни желания и напъни за бебе.

Слончи, не се разстройвай. Ще изгрее слънци при всички, които вярват.

# 86
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СЛОНЧИ, горе главата миличко! Много ми докривя, ама в крайна сметка каквото ни е писано-това става. Като не е сега ще е следващият път. УБЕДЕНА СЪМ!
БАНЧЕHug
catnadeen винаги се радвам като те засека в някоя темичка и ти чета постингите с интерес!   bouquet
СВЕТЛИНКО, ама все за теб си мисля. Голяма бяла птица съм, защото не се сещам да съм ти честитила официално малкото златенце, което расте в теб!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт