Топличко дано е вън .. 06.11 - 12.11.2006 г.

  • 3 493
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Здравейте мацки,

Акция Буркан се оказа много сполучлива Simple Smile Браво на организаторите, присъстващите и пращащите картички Simple Smile

Изкарах един страхотен уикенд. Празнуването на рожденият ден на моето мило, започна още в събота вечерта с приятели, продължи с дневно празнуване с родителите му, и завърши с нощно Wink с моите Simple Smile. Резултата е, че днес ми се спи много Simple Smile Един от подаръците му много ме зарадва и ми влиза в употреба, май повечко на мен Simple Smile Стол за бюрото (за компютъра Simple Smile) Та и аз намазах Wink

Дано само се сгрее времцето на вън, че много вятър и студ тези дни … Sad

Лекси миличка, стискаме палци и чакаме новини …… (хубави новини)

# 1
  • Мнения: 769
Здравейте всички!

И нашите почивни дни не бяха лоши - направихме една семейна разходка извън града, вървяхме пеша няколко км и съм много горда с мъжо. Дано се случва по-често! Съботата - шопинг! Joy Joy

При нас е студен дъждовен ден! Нека не се оставаме на гадното време!


Браво за акцията!!

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Здравейте и от мен!

Лекси  Praynig

И аз успях да си почина добре този уикенд, бяхме на гости на свекитата и ни поглезиха.

Бан да знаеш че сънувах нещо много хубаво, свързано с тебе  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 547
Таня,в пощата ми имам някакво писмо във връзка с акцията.Изпратено е от жена,чийто е-мейл завършва подобно на е-мейла на НЗОК.А вътре на англииски пише нещо което с оскъдните си познания разчетах като непрочетено и изтрито писмо.Давам си сметка че те ще изтриват тези картички и дори няма да ги отварят,но се питам и дали нещо аз не съм сбъркала в изпращането и ако е така как да разбера грешката и да изпратя нашите картички вярно.Извинявам се ако задавам тъпи въпроси,но не разбирам нито от компютри,нито английски,а не бих искала участието ми в акцията,макар и от къщи да е неуспешно

# 4
  • Мнения: 4 324
Дай текста на писмото тук, за да видим точно за какво иде реч Wink

Ако е неуспешно изпратено, пак ще пробваме, нали Wink До дупка........

Иначе и моето мнение е че изобщо няма да ги отворят, но за това е даден и втори адрес, който е на Сдружение Зачатие и е контролен, в смисъл ще се знае броя на изпратените картички, а от НЗОк нека не ги отварят, ние да им задръстим пощите Wink пък те да се сещат за какво става въпрос ......... Имаше много медийна подкрепа, което в случая е направо идеално!

# 5
  • Мнения: 740
Лекси  Praynig Praynig

Аз въобще не можах да си почина събота и неделя - толкова много неща имаше за свършване Sad
Тази седмица ще правим третото инсе - най-вероятно събота и неделя и смятам да я карам по-кротко и спокойно. Много ме е страх от момента в който ще се видя с лекаря и той вече ще знае какъв е материала, страх ме е да не чуя пак "по-лошо е от преди", ама много ме е страх Sad
Извинявайте, че ви занимавам с проблеми от понеделник...

# 6
  • Мнения: 4 324
Simma, страха е разбираем......... Няма как да е друго ....... Ще стискам палци. Успех!

# 7
  • Мнения: 547
Ето какво получих.Не съм проверила втория адрес от който пратих,но ги пратих по един и същ начин и предполагам че там има същото "писъмце"

Подател: Стойка Проданова <tony@sfg.nhif.bg> добави в адреси   
 
До: Jivka Dimitrova <jivka_72@abv.bg>
Относно: Not read: Акция "БУРКАН"
Дата: Понеделник, 2006, Ноември 6 09:15:15 GMT+02:00
Файлове: (1) Прикрепен файл
 
    Преведи на:   
 

Your message

To: Sofia@NHIF.BG
Cc: invitro_zhivot@mail.bg
Subject: Акция "БУРКАН"
Sent: Sun, 5 Nov 2006 13:13:44 +0200

was deleted without being read on Mon, 6 Nov 2006 09:15:15 +0200


 
 
 
 
           прикрепени файлове изтегли размер
  112865510502.unknown

# 8
  • Мнения: 415
Здравейте и от мен.
За Лекси и Копринкова  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Цветунчо, надявам се всичко да е ок с майка ти  Hug
Dji-djo, получили са писмото, но са го изтрили без да го отворят.
Успешна седмица момичета!  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 324
Dji-djo и аз получих същият мейл преди 15 минутки Sad Ами туй то, друго не се очакваше .............

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
И аз съм получила същото - "was deleted without being read on Mon, 6 Nov 2006 09:13:58 +0200". Просто са го изтрили без да го отварят, това е.

Сима успех!

# 11
  • Мнения: 547
Момичета,аз така и не уцелих новинарските емисии вчера.Превключвах от канал на канал,а не можах да ви видя.Предполагам че в общи линии отразяването е едно и също,но което е по-важното в случая освен отразяването на факта че протестираме имаше ли някакви коментари от журналистите,които биха грабнали общественото внимание в наша полза.В зачатие прочетох един коментар,който ми се забоде като игла в сърцето.Някакъв човек се възмутил,че няма лекарства за болните,а ние като толкова искаме да гледаме деца да си осиновим циганчета,за да имали и те по-добър живот.Затова моля момичетата които занесоха буркани да споделят как реагират хората на нашия протест.Подкрепят ли ни или е нещо подобно на това което ви преразказах.Щом най-близката ми приятелка майка на 3 деца,която ме познава от 20г. и от толкова време знае как копнея за деца изобщо не се постара да ме разбере и подкрепи,а ми е казвала нещо подобно на ози коментар,но с малко по-други думи какво остава за хората които дори не ни познават.Аз очаквам и здравната каса да се изцепи нещо такова.Вече съм чела интервю с един депутат /отпреди 1-2г./ който се изразява точно толкова грубо,колкото и този обикновен гражданин.

# 12
  • Мнения: 553
Здравейте момичета  Hug
Аз изчезнах за дълго, но у дома нямам интернет, а съм в болнични. Днес съм за малко на работа, че имам и спешни задачи  Close
Ще ме извините, че нямам време за лични отговори на всички, които са ми писали  Embarassed Благодаря ви за подкрепата  Hug Hug Hug
Накратко какво става с мен: пункцията беше на 27, а трансферът - на 29 и док каза "забранявам ти да ходиш на работа". Самата пункция мина без проблеми, упойката е много кратка и след нея си бях адекватна, даже си отидох сама в къщи. Док ми изписа и тилкотил, но не усетих нужда от него. Но по закона на Мърфи на следващия ден се събудих с тромбфлебит (страничен ефект от лекарствата  Close). Добре поне, че е повърхностен. Та сега сама си слагам и клексан в допълнение на шепата лекарства изписани от док. Имам да слагам още един прегнил в четвъртък и тест не по-рано от 17 дена след трансфера. Разултатът от пункцията беше 5 яйцеклетки от 7-те фоликула, една некачествена; 4 оплодени и 3 се развиват добре, та ми върнаха само тях.
За тези, на които им предстои пункция - нищо страшно, не се усеща болка, само лек дискомфорт след това. Трансерът пък въобще не ме боля (преди това ми сложиха инжекция но-шпа и ми дадоха един лексотан).
Сега ще свършвам, че ме чакат още доста задачки за днес.
Успех на всички и ме извинете, че нямам време да чета новините тук  Embarassed Embarassed Embarassed
  bouquet Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 560
Здравейте,

Във връзка с е-мейлите до НЗОК - аз също изпратих и ми се върна такъв отговор. Чудя се дали не би била добра идея да се организира пресконференция и да се покажат тези именно е-мейли, показващи безграничното и нагло безхаберие на НЗОК.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Ей да се включа и аз. Снощи гледах репортажи от акция "Буркан". Най ми хареса как репортерката 2-3 пъти повтори как били залостени вратите на НЗОК и никой не взимал отношение по въпроса. Не знам колко души са успели да отидат, но от кадрите изглеждаше, че са доста. Браво!  Peace

Копринкова, надявам се много от тези 3 върнати да има поне 1 хваната  Praynig Ще ти стискам палци към 14-15 ти (нали тогава се пада?)!

Dji-Djo, тоя коментар ме заби направо  Shocked Да осиновим циганчета значи. Много лесно се кроят сметки на чужд гръб  #Cussing out А като стане тема за намаляващия прираст на населението всички се пишат по-големи светци и от папата и пак нищо не вършат  Crossing Arms

# 15
  • Varna
  • Мнения: 1 094
pkoprinkova fingerscrossed  за едно (или две) сладки и малки чудеса. Hug
 Лексиnewsm17 дано всичко при теб е наред. Hug

# 16
  • Мнения: 4 302
Аз нищо такова не съм получавала в пощата си. Иначе пратих 4 картички от името на цялото ни семейство.

 Laughing Laughing Laughing Е да, ама и да изтриеш над 400 писма си е работа! Ще се преуморят админите от касата.
Копринкова, радвам се че ни навести  Wink Дано това са най-здравичките ембриончета и поне едно да се имплантира успешно. Мисля те и се моля за успеха ви!
Лекси , Praynig Praynig Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Поздравления за акция "Буркан"! Гледах репортажите по ТВ и съм горда с вас, момичета! Хубаво е, че медиите отразиха акцията. Ще има резултат! Сигурна съм!
Копринкова, стискам рпалци да се хванат мъничетата! А ти го давай по-спокойно и си почивай.
Лекси, силно стискам палци и за теб!
Симма, теб не те пропускам също! Дано 3-тото инсе да ти е на късмет!
Цветунчо, дано скоро започнете ИКСИ-то! Хубаво е, че се осмели преди това да направиш хистероскопия. Сега шансовете да се закрепят "сладоледчетата" ще са по-големи Wink
Стискам палци и на всички останали скоро да ни зарадват с Хубавата новина
Момичета, аз реших, че се отказвам от борбата. Виждам, че пишат повече момичета, които си нямат и едно детенце, а аз имам претенции за две. Може пък да имам само едно. Може би трябва да се радвам на това, което имам. Нямам сили да се боря повече. Не ми се ходи по доктори, защото загубих доверие в тях. След лапароскопията ми се случиха някои много неприятни неща поради незнанието на докторите, но тези неща не искам да ги споделям във форума. Както и да е. Желая успех на всички в най-скоро време  bouquet
Сигурно от време на време ще наминавам да ви прочитам, защото ми станахте много близки, но няма да пиша. Още веднъж - успех! И не губете вяра като мен.

# 18
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен!
Браво на момичетата участвали в акцията  bouquet. Страхотни бяхте Hug
Аз както бях писала не можах, бях в Пловдив. Sad
Оперираха майка ми, сега чакаме резултатите. Иначе тя е добре, ако има олицетворение на борбен човек с несломим дух - това е тя. Иска ми се да приличам на нея.

Лекси, Копринкова, Симма - стискам палци и се моля да ни се похвалите съвсем скоро Praynig

Лея, тъжно ми стана да прочета това Sad. Не се отказвай. Hug В смисъл, ако ще си по-спокойна не пиши тук, но не се отказвай от бебеправенето. Със сигурност ще ни липсваш, защото си много мил и оптимистично настроен човек. С цялото си сърце ти пожелавам успех и късмет. Hug

Хубава седмица ви желая момичета  bouquet

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 13:32 от zvetun4o

# 19
  • София
  • Мнения: 820
Кoprinkova, УСПЕХ!!! Стискам силно палци за всички момичета!!!  Grinning Lea, не се отказвай! Може и да се получи, толкова ли е зле положението?! Понякога човек попада в такива черни дупки, но горе главата! Когато си мислиш, че е безнадежно, изведнъж виждаш светлина в тунела.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 881
 Sad Леа хич не ми хареса това отчаяние. Но ти си знаеш най-добре. Може би ако се откъснеш за известно време от темата ще се почувстваш по-добре и с повече сили. Желая ти най-вече да си спокойна и да намериш верния път за себе си  Hug И не се отказвай, защото другите се борят за детенце, а ти вече имаш едно!

Цветке, стискам палци да се оправи майка ти!

# 21
  • Мнения: 493
Леа,много се натъжих като прочетох думите ти!Може би след като казваш,че се отказваш от борбата,в някой от следващите месеци ще стане,поне така става винаги.Пожелавам ти го от сърце.И на мен ми писна от лекари от тестове и термометри,от фолиева киселина и от всичко свързано с тая тема,но всеки човек си има някакъв проблем.при нас той е свързан с бебе,при други е по-лошо.Ти сама си решаваш,но дано успееш да се освободиш психически от този проблем,защото аз немога.Все си казвам няма да мисля,но не се получава.Дано успееш и дано скоро се похвалиш!Аз рядко пиша,но всеки ден ставам,правя си кафе и чета форума.Всички сте ми мили,защото преживявам с вас успехите и неуспехите.Лека седмица на всички!

# 22
  • Мнения: 9 077
Леа, щом си решила че имаш нужда от това, подкрепям те виртуално Hug Предполагам е моментно състояние и без значение колко дълго ще продължи, тук винаги ще има кой да те посрещне ако репиш да се върнеш. Пък съм сигурна (специално за теб винаги съм имала това усещане), че именно когато мислено се откажеш от идеята за бебе и решиш да зарежеш всичко това, точно тогава бебо ще дойде. Прегръщам те Hug
А на борбените мацки едно голямо браво за активността в акция Буркан  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 324
Леа  Hug Дано скоро излезнеш от дупката  Praynig

Копринкова  Peace успех!

# 24
  • Мнения: 1 329
Петя, успех ти желая! Дано, пу-пу, да ни се похвалиш скоро.

Цвети, ти си като майка си. Винаги борбена и усмихната. На хора като теб, се възхищавам.

Леичка, знам че взехме да "окапваме" в борбата една по една. Но не съм си мислела, че ще се откажеш. Моля, те каквото и да решиш, не падай духом. Какво значи "че имаш едно детенце"? Всяка жена има право на още едно дори и това да е 8-то подред. Майчината любов е за всички чада.

Лекси, Слончи, успех!

Аз да споделя - на 5 ден от нач. на стимуляцията имам 15 фоликула. Незнам от толкова,  колко ще дадат годни яйцеклетки, но поне не се тревожа. Майтапя се с мъжа, като му казвам че се чувствам като "кокошка носачка" Mr. Green. Да видим накрая к`во ще измътим.

# 25
  • Мнения: 1 419
Едно голямо БРАВО и от мен за акцията  smile3501- гледах 2 различни репортажа и показаха много бурканчета.  Peace Нагласата на журналистите НЕ беше като на този с циганчетата  (егати човека #Cussing out). Аз не можах да закача картичка - нещо браузъра ми прави въртели - и съответно не пратих мейл  Embarassed Но явно какво щях да получа и аз  #2gunfire

Петя К.   Praynig се да се закрепят колкото искаш и да си ги износиш здравички до края  Hug

Много fingerscrossed и за Лекси и Слончи

Леааааааа, знам че не си се предала. Нека тази почивка ти донесе щастието, което търсиш и заслужаваш, защото имаш огромно сърце   bouquet

А на `кокошката-носачка` да измъти и излюпи поне 2 пиленца след 9 месеца  Mr. Green

Цветуне, ти си поне толкова силна, колкото майка си  Peace  Hug

# 26
  • Мнения: 415
Браво Дари, добро начало  Hug
Продължавам да стискам палци за всички!

# 27
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз да споделя - на 5 ден от нач. на стимуляцията имам 15 фоликула.
Супер бройка за 5-ти ден.Хайде сега всички да пораснат и поне двечки да се излюпят  twin_neutral

# 28
  • Мнения: 4 324
Лекси мила какво става с теб? Не ни дръж в напрежение. Дано всичко е ОК. Все още стискам много палци!

# 29
  • Мнения: 2 120
Ей, Леичка, ти ако се откажеш, то аз и Лали/прощавай, че те споменавам, но не се сещам за друг, който не се е отказал от борбата и е близко до нашите години/ трябва да се гръмнем направо. Излез от дупката и размисли. Бебето ще дойде ако мнага го искаш и се бориш за него. Помисли хубаво, моля те.

# 30
  • Мнения: 7 716
Аз разбирам отказването на Леа от асистираните технологии само, а не от опитите за забременяване. Или не съм разбрала?
Леа, ако си здрава, няма причина да се отказваш от опитите.
Аз за себе си съм казала, докато съм здрава и имам редовен цикъл, разбира се - ще опитвам. Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз разбирам отказването на Леа от асистираните технологии само, а не от опитите за забременяване. Или не съм разбрала?
Леа, ако си здрава, няма причина да се отказваш от опитите.
Аз за себе си съм казала, докато съм здрава и имам редовен цикъл, разбира се - ще опитвам. Laughing
Точно! Аз няма да се пазя, но оставям всичко на самотек, т.е. няма да следя овулации, няма да ходя по доктори...нищо. Просто ми писна! Иначе все ми се иска да вярвам, че моята кукла ме чака...някъде там...

# 32
  • Мнения: 235



  Здравейте, момичета!

  Лея,  пожелавам ти тази "почивка" да ти донесе една сладка малка кукла-ембрионче за Нова Година. Малко е рано за тези пожелания, но така ми дойде.

  Лекси, не съм пускала палците  Laughing

   Дарилка, чудесен резултат.

  Копринкова, СлончиHug Praynig

   Ако съм пропуснала някой - извинете ме.  На всички  newsm10


   И ние си разнообразихме почивните дни с малка екскурзия. Бях забравила колко добре се отразяват тези "бягства" на човека.
   
   Акцията е страхотна, момичета. Но не мога да разбера, до кога ще се правят, че ни няма. Имаше статия в Капитал, ако не се лъжа, че в Турция касата поемала 3 опита инвитро, а в Румъния - 2.   При нас  - си изтриват мейлите!!!!!!

# 33
  • Мнения: 9
Zdravejte, momicheta. Priatelka sum na Leksi. Tuj kato e v bolnichen i njama dostup do komputer, tja me pomoli da vi pisha, che stiskaneto na palci e dalo rezyltat. V ponedelnik ЧХГ-to j e bilo 120. Blagodari na vsichki i vi jelae mnogo, mnogo yspeh. Yspeh i ot mene.

# 34
  • Мнения: 415
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Цитат
V ponedelnik ЧХГ-to j e bilo 120
Страхотна новина!
Майчо, предай и най-искрените ми добри пожелания, много  Hug и .... думи нямам просто!
Браво! Продължавам да стискам палци!

# 35
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Страхотно! Толкова се радвам за Лекси!
Дано всичко е наред с нея ... и оттук нататък да има една спокойна бременност.
Такива новини тук винаги успяват да ме разплачат от щастие... сякаш това е и моя лична радост Simple Smile

# 36
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Лекси браво, това се казва новина!  Hug Дано всичко е наред, а палците ми са стиснати здраво скоро да ни се похвалиш лично!   bouquet

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 14:20 от Жабче

# 37
  • Мнения: 4 324
Лелеее, най-после инфо и то от най-хубавото Simple Smile maicho да предадеш много поздрави на Лекси.
Миличка, пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност и едно здраво и красиво бебче като краен резултат.

# 38
  • Мнения: 1 419
Лелееее, супер  newsm44 newsm44 newsm44
Лекси, с теб сме  Hug  bouquet

# 39
  • Мнения: 740
Браво Лекси!

# 40
  • Varna
  • Мнения: 1 094
V ponedelnik ЧХГ-to j e bilo 120.
Страхотна новина! Браво, Лекси! Hug

# 41
  • Мнения: 235

V ponedelnik ЧХГ-to j e bilo 120.
:
[/quote]

   
    newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
   Браво, Лекси! Много се радвам. Само хубави моменти от тук нататък.

# 42
  • София
  • Мнения: 820
Лекси, много се радвам за тази новина!!! Grinning Браво! Дано на прегледа всичко бъде наред! Стискам палци!  newsm10

# 43
  • Мнения: 471
Браво, Лекси! Стискай сега здраво краката и си почивай Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 329
Лекси, браво!!! Успех!
 HugМного се радвам за теб и повече спокойствие

# 45
  • Мнения: 1 950
Лекси браво и от мен Hug
Тази новина ме накара да се усмихна за първи път в днешния ден Laughing.
Продължавам да стискам палци, а ти кълки както ти е казала и Слончето Wink

# 46
  • Мнения: 7 716
Браво, Лекси. Laughing

# 47
  • Мнения: 1 320
Лекси, чудесна новина! Много се радвам за теб!

Днес за мен явно е ден за добри новини: освен резултатът на Лекси, разбрах, че една приятелка със сериозен здравословен проблем има маааааалък напредък - то в нейния случай и малката крачка е голяма победа, така че съм безкрайно щастлива за нея. Освен това днес се обадиха, че сме спечелили едно дело - не точно аз, но аз го инициирах и платих хонорарите, така че го броя и за моя победа! Нека цялата седмица е такава за всички!

# 48
  • Мнения: 405
БРАВО,ЛЕКСИ!!!  bouquet
Почивай си и мисли позитивно!

# 49
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ОГРОМНО БРАВО и от мен на Лекси! Миличка, пожелавам ти максимално спокойна бременност, нека негативните емоции стоят далеч от теб. Стискам палци от тук нататък да ти върви по вода! УСПЕХ, ама мноооооого УСПЕХ!
ЛЕИЧКЕ, знам, убедена съм...вярвам, че ще изпиташ щастието от бремеността и втори път, че ще станеш мама на втори бебок, че второ детенце ще ти каже "мамо"! Знам го и ти пожелавам да стане изключително бързо.
СЛОНЧИHug.
ДЖАЗИ БЕБЧЕ, често пъти си спомням как сладко сладко си говорехме на последната среща. Беше ми изключително притно.   bouquet
ЦВЕТУНКЕ-СЛАДУНКЕ, хайде секси, наред си да ни зарадваш с нещо, та дори и на този етап това да бъде някоя от красивите ти блестящи усмивки.
Аз до кога да мрънкам за срещичка? На никой ли не му се пийва винце???

# 50
  • Мнения: 461
Лекси, лека и безпроблемна  bouquet

# 51
  • Мнения: 415
Аз до кога да мрънкам за срещичка? На никой ли не му се пийва винце???
За винце съм първа  Laughing Laughing Laughing И на мене ми беше много приятно Розичке  Hug И ще се радвам да се видиме пак  Grinning

# 52
  • Мнения: 1 419
Чух се с Лекси - на гребена на вълната е  Heart Eyes Моля се за нея и всички в 'стискане' очакване тези дни  Praynig   bouquet

Розичке, пусни темичка  Wink  Hug

# 53
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Лекси много се радвам за вас. Пази се

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Браво Лекси Hug
Сега се пази и си почивай повече.
С теб сме
  bouquet
На всички чакащи - Успех  newsm10

Хубав ден момичета. Hug

# 55
  • Мнения: 4 324
Моето мило се сдоби с 5 херпеса Sad Купих му някакво мазило от аптеката и много се радвам че вече взе да действа Simple Smile Чета аз из интернет и разбрах че херпесите често „излизат” при слаба имунна система и е добре в случаия да се пие пчелно млечице Simple Smile Купувам аз от аптеката снощи и му викам това ще го пиеш..... а той „Ми ако имам алергия, ми ако ми стане нещо ...Simple Smile” абе с две думи всички аргументи в полза на непиенто .... Та стигнахме до компромисно решение Wink Сега двамата го пием Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ееееее тези мъже като се разболеят малко и стават по-страшни и от малките деца Simple Smile Wink


А на Лекси вече пратих две поздравителни съобщенийца Simple Smile

# 56
  • Мнения: 2 120
Ох, Таня много се смях с мъжлето ти. Laughing
Браво на Лекси. Изключително съм щастлива за нея и стискам силно палци всичко да е наред. Hug
Розичке и аз съм ЗА среща, но ми е слаб организационния талант. Хайде някой да я организира срещичката.
А Цветунчо защо не се мята да прави секс? Wink

# 57
  • Мнения: 493
Браво Лекси!Силно стискам палци!

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Най-накрая да ми пуснат нета  Tired
Много се радвам за Лекси и й стискам палци до посиняване!

Танче, това за херпесите и имунната система май е вярно. Моят мъж често се сдобива с такива и аз го моря, като го карам да маже мястото с чесън. По мои наблюдения оздравява доста по-бързо така. А и не ме заразява  Wink

Голди, как си душа? Заряза ли черните мисли? Завиждам ви малко за срещичките, да се почерпите хубаво  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 415
Таня, преди и аз много страдах от херпеси. На мен ми излизат от напрежение и нерви. Зовиракс е мазилото, което ми помага най-много, но трябва да ги хванеш още докато излизат. А за много страшни случаи има и таблетки. Безумно скъпи са, но пък действат моментално.

# 60
  • Мнения: 769
Да драсна някой ред и аз..

ЛЕКСИ, супер новини!! УСПЕХ!

Успех и на Simma!

На бременелките лека и безпроблемна!
Радвам се за всички вас!

На останалите кураж и позитивност!

На всички  bouquet   Hug bouquet

# 61
  • Мнения: 1 950
А Цветунчо защо не се мята да прави секс? Wink

Даре, ще ме извиняваш душата, ама туй не го разбрах? newsm78 Къде да се мятам и къв секс да правя?  По какъв повод го казваш, разясни, че ме хвърли в размисъл newsm78 Laughing

Иначе и аз да кажа за Зовиракса, много е добро това лекарство за херпеси, но верно помага ако се хванат в началото. Но пък ако се хване, изобщо не позволява да се развие таз пущина.
Голди, хубава е идеята за срещичка Hug

Хубав ден на всички  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 120
Цитат
ЦВЕТУНКЕ-СЛАДУНКЕ, хайде секси, наред си да ни зарадваш с нещо
Цветунчо, цитат на Розичката. Та си помислих, че ти е времето на овулацията. Размишлявах си. newsm78

# 63
  • Мнения: 1 950
Даре Hug, скица си голяма Laughing. То верно, че е време за ову тези дни, ама ние нали нямаме спермчовци годни за таз работа Laughing, иначе сексенето си го правим, то дет се вика това ни остана Laughing
А Голдъна явно друго е имала предвид Laughing

Както и да е, беше забавно Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 329
Пишете ме в списъка за срещата!

# 65
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Среща ли, каква среща?  Mr. Green

Дари успех!

# 66
  • Мнения: 415
Среща ли, каква среща?  Mr. Green
Ти да се отчетеш на срещата този път, че вече отсъствия ще пишеме  Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 1 419
Среща ли, каква среща?  Mr. Green
Ти да се отчетеш на срещата този път, че вече отсъствия ще пишеме  Laughing Laughing Laughing
И никакви близалки  Naughty hahaha

Таня, съжелявам за херпесите, но поне ти добре ще се закалиш  Joy

# 68
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Ох, ама и близалки ли ще има  Crazy Да взема да дойда освен  Laughing

# 69
  • Мнения: 1 950
Аааа Жабче, близалките бяха миналия път Mr. Green, кой дошъл - близал, кой не дошъл - изпуснал Laughing
Този път може да е нещо друго Wink

# 70
  • Мнения: 415
Ох, ама и близалки ли ще има  Crazy Да взема да дойда освен  Laughing
Ще измисля специална награда за тебе ако дойдеш  Grinning

# 71
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Ааа аз вече се отчетох в темата за срещичката, ако не е понеделник или вторник ще дойда. Че отивам на планина сега да празнуваме една година семеен живот с половинката.  Crazy

# 72
  • Мнения: 415
Честит празник, Жабче   bouquet  bouquet  bouquet
Догодина да го празнувате в разширен състав  Grinning

# 73
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЖАБЧЕ, честит празник! Бъдете щастливи и нека разбирателството и любовта ви не угасват НИКОГА!

# 74
  • Мнения: 2 120
Жабче, честита годишнина. Бъдете много влюбени. Grinning

# 75
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Благодаря момичета! Да ви се връщат хубавите пожелания!   bouquet

# 76
  • Мнения: 1 441
Здравейте момичета!   bouquet
Аз малко се загубих по терена, но последните седмици ми са абсолютна лудница. Почти не съм се спряла на една място - нито на работа, нито в къщи.  ooooh!

Тук виждам, че за две седмици са се случили много неща - кои много хубави, кои не дотам.  Rolling Eyes За две седмици да ви изоставя и сте се изпокарали значи, като деца сте мама му стара  Mr. Green В този форум явно не може дълго време да има мир. Outta Joint Дано поне затишията между караниците да станат по-дълги....
Леа  Hug надявам се да се появяваш поне за по едно здрасти от време на време. Иначе много ще ми липсваш и ще страдам за теб!   bouquet
Лекси браво на теб! Герой си ти!   bouquet
Жабче, честита ти годинка бракуване! Да ви се множат годините любов и покрай тях и дечица да се появят! (Апропо, как си ме сънувала!  newsm78)
Дарилче, стискам ти много силно палци!  Praynig
Стеф, как си ти бе душице, какво правиш?  Wink
Голди, Цветунче, Ая, Момиче, Джази, Даре и всички останали - Heart Eyes Hug
Аз съм За за срещата - даже се разписах!  Mr. Green

Да дам и отчета - След няколко ходенета по лекари и тежки седмици с мъжо решихме, че си оставаме засега при д-р Стаменов и че след още 1-2 инсеминации само на десен яйчник ще минем направо на ин витро, без лапаро. Консултирах се с разни лекари и се оказа, че няма кой знае какъв проблем да се стимулирам, така че ще скачаме в дълбокото ако до 3-4 месеца не стане с инсета.  Rolling Eyes
Междувременно направихме тестове за антитела - всички са отрицателни. Новата спермограма на мъжо е слънце просто - близо 300 млн. спермчовци, 50 % активно подвижни и подвижни, 15 % нормални по Крюгер.  newsm44
На мен днес ми дойде и от понеделник почвам с Клостилбегит, за да накараме десния яйчник да овулира. Дано да имаме успех! Praynig
Това е от мен! Хубав уикенд ви желая!   bouquet

# 77
  • Мнения: 1 419
БАНче, вие сте герои  Hug Браво на вас - и барем се излъже някое яйчице този месец  Crazy   bouquet

Жабче, честита ви годишнина - моето пожелание не се раминава с другите  Hug

Слночи, кажи два лафа  Grinning Съвсем се затри  Whistling

# 78
  • Мнения: 471
Ами да кажа - резултатът е отрицателен. Направих няколко уринни и един кръвен тест, които бяха отрицателни (с изключение на една бледа черта на първия на 30-тата мунита, която ни обнадежди за един ден, но само за толкова) и в крайна сметка вчера ми дойде. Не сме говорили още със Стаменов какво следва от тук нататък, но и това ще стане скоро. По мои планове, сега сме малко почивка и от догодина продължаваме. Аз вече съм добре, спокойна и вярваща, че това е последният ни неуспешен опит. Пожелавам успех на всички момичета, които са почнали инвитро процедурата и чакам да се похвалите с хубави резултати  Hug 

# 79
  • Мнения: 1 419
Съжелявам за резултата, Слончи, но се радвам, че гледате напред  spoko   bouquet

# 80
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Слончи, много съжалявам  Sad Пожелавам ти от сърце наистина да е последният неуспешен опит   bouquet

# 81
  • Мнения: 415
Слончетка, съжалявам много  Cry

# 82
  • Мнения: 1 329
Ох, Слончи, така се надявах!
Е, мама му......как да не се ядосваш.....Правим всичко възможно, малди сме и пак.... #Cussing out
Сори за излиянията, но искам да си излея яда.

Миличка, не се отчайвай. Моля се за теб, следващия опит да е положителен. Успех! Praynig

Бан, браво че си сред нас и браво за резултатите!

# 83
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лекси, вкл се в края на седмица - но все пак успех - дано това ЧХГ само расте и расте...
Ох стискам всички възможни палци и ако имаше под наем да даваха -и тяф щях да взема за стискане!

успех на всички и хубав уикенд

# 84
  • Мнения: 235


 
  Слончи, съжалявам.  Hug Това ще е краят. Обещавам.

 

Е, мама му......как да не се ядосваш.....Правим всичко възможно, млади сме и пак.... #Cussing out

 
   И аз все това се чудя.     Защо не ще и не ще?????????? #2gunfire



  Лекси, как е? Дано се покачват стойностите още и още.

  И аз имам херпес. Точно си мислех онзи ден, докато четях за мъжа на Таня, че никога не съм имала и хоп - честито.

# 85
  • Мнения: 2 120
Да, вече си мисля, че някой друг решава вместо нас и е по-силен и от най-силните ни желания и напъни за бебе.

Слончи, не се разстройвай. Ще изгрее слънци при всички, които вярват.

# 86
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
СЛОНЧИ, горе главата миличко! Много ми докривя, ама в крайна сметка каквото ни е писано-това става. Като не е сега ще е следващият път. УБЕДЕНА СЪМ!
БАНЧЕHug
catnadeen винаги се радвам като те засека в някоя темичка и ти чета постингите с интерес!   bouquet
СВЕТЛИНКО, ама все за теб си мисля. Голяма бяла птица съм, защото не се сещам да съм ти честитила официално малкото златенце, което расте в теб!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт