как да запазя в норма килограмите си през бремеността

  • 1 977
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
Моят съвет е : яж нормално....както до сега!

От този съвет и станах +23 кила Close ( забременях 68 кила на ръст 178см, не съм била дебелана никога). Питай ме после как се свалят - не знам какво да те посъветвам, аз за себе си съм решила при втора бременност да се ограничавам  специално за тестените работи, от сладкото ми ставаше лошо, така че сладко не съм яла, но тестени закуски похапвах сутрин ( понякога). Ще гледам това да го избегна Blush

Ехе хе хе..... ако ти по принцип ядеш тестени работи и не пълнееш..... едва ли като забременееш и ядеш по същият начин ще качиш все пак.... е ако си от момичетата , които като забременеят и по 3 кифлички, 2 осморки... 5 кроасана..и 2 бози закусват да....ама аз качих 14 кг. и 11 свалих след раждането веднага... хапвах си както обикновенно ....

# 31
  • София
  • Мнения: 3 819
Аз не съм се ограничавала от нищо,но ядях в разумни количества.

# 32
  • София
  • Мнения: 276
Аз съм в 6-ия месец и съм качила 9 кг. Много са, дебела съм и ми се плаче защото ако кача още толкова, не ми се мисли.
По принцип нямам склонност към напълняване, никога не съм била пълна...

Обаче сутрин се събуждам много гладна и ми става лошо ако не ям. Едвам изкарвам до обяд - вие ми се свят и тн. Не мога да се ограничавам. Гледам да не ям много тестени, сладки и мазни неща...   Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 3 064
Не се шашкай! Аз качих точно 2х9,  а сега ми остават само 3 до изходно положение, не е страшно Peace

Виж, над 20 вече ми се вижда прекалено.

Не съм се ограничавала, но и не съм се тъпкала. Движение всеки ден - живея на 5 ет. без асансьор - това по три пъти на ден, докато бременеех.

# 34
  • Мнения: 430
повече движение мила Peaceне му мисли чак толкова Laughing

# 35
  • Мнения: 227
Каква диета нали бебенцето трябва да приема всичко за да е здравичко,ти какво искаш да се роди с анемия или незнам още какво.Яж си всичко после ще пазиш диети.

# 36
  • Мнения: 4 621
Наблягай на плодовете, зеленчуците и пълнозърнестите продукти. Избягвай тестените, пържените и сладките неща- няма нищо полезно в тях за бебето. Движи се повече и най-важното забрави максимата -"яж за двама" Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък качвам дори и вода да пия #Cussing out Винаги съм била слаба /45кг, 160см/ и явно сега през бременността организма си трупа запаси от всичко.
Дори и да не ям, пак качвам. Вече се предадох.
Сега в 8м. съм +13 кг.
С първата бременност качих 17кг., свалих ги бързо.
Сега явно пак толкова ще кача, може дори и повече да е .

# 38
  • Мнения: 351
Аз качих 8кг. за цялата бременност, но се разхождах много. Постоянно обикалях бебешките магазини и излизах с други бъдещи мами. Когато човек има с какво да се занимава по-рядко  мисли за ядене (поне при мен е така). Аз като няма какво да правя веднага отварям бурканче с домашно сладко и го занулявам цялото за отрицятелно време Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт