пантофки, които не запарват?

  • 5 828
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 829
мами, има ли детски пантофки, които не запарват крачето? търсихме, търсихме - те всички са от едни изкуствени платове, чак скърцат на пипане  Close  Накрая купихме едни от джинс (отвътре не знам какво е), но пак запотяват крачето. за качеството да  не говорим - разшиха се отзад на форта на третия ден  Close

и така, знаете ли за пантофки (ама от опит), които не запарват? къде мога да намеря такива? марка? приблизителна цена? изобщо всякаква информация ще ми е от полза!

предварително благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 870
Аз съм много доволна от пантофките на Беко, български са, имат антибактериална стелка, свод и подсилена пета. Малката серия струват около 9 лв. Аз лично ги купувах от Студентски град, но съм чувала, че и на Пиротска ги има  Peace

# 2
  • Мнения: 1 520
И ние сме с БЕКО, но напоследък като го вземам от детската градина, забелязвам че явно запарват. То вярно , че нашата градина е с подово отопление, може и това да има значение, но факт, че крачетата ни са мокри.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
Светльо в градината е с пантофки на КиК
Взехме възможно май тънките и са му удобни,но не запаряват крачето
Струвха 11лв

# 4
  • Мнения: 259
На Колев и Колев,има едно магазинче ,пряка на пиротска със намалени цени,на малкия му взех пантовки от там за 6лв. 

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Гуменките на Денди, на моя син не му запаряват крачетата. И в яслата и в къщи е с такива.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Беко. Но само ако е с чорап и нищо друго. Иначе ако са два ката му се спарва крачето.

# 7
  • Мнения: 3 447
Още един глас за Беко Peace Имат антибактериална (че и ортопедична) стелка и не му изпотяват крачетата въобще.

# 8
  • Мнения: 2 614
Още един глас за Беко Peace Имат антибактериална (че и ортопедична) стелка и не му изпотяват крачетата въобще.
А къде ги продават? Peace

На Колев и Колев,има едно магазинче ,пряка на пиротска със намалени цени,на малкия му взех пантовки от там за 6лв. 
В коя пряка на Пиротска? Peace

# 9
  • Мнения: 1 807
На Колев и Колев,има едно магазинче ,пряка на пиротска със намалени цени,на малкия му взех пантовки от там за 6лв. 
В коя пряка на Пиротска? Peace
ул. Цар Самуил 72, посока бул. Стамболйски от ляво.
Ние купихме от там, но запарват  Sad

# 10
  • Мнения: 7 106
Купувам за малката само на КиК пантофки и никога не са били запотени крачетата. Именно затова ги предпочитам.
Търси модели, които са без подплата вътре, има едни тип гуменка, буквално на патъци приличат, но са много леки, удобни и не запарват крачето.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 271
Та не разбрах тези БЕКО от къде ги купувате и на колко пари?

# 12
  • Мнения: 1 737
Не харесвам изобщо пантофите по същата причина, за това се спрях на новия модел буйки на К&К от супер мека и тънка естествена кожа. Освен това върху ципа имат лепка, така че не може да ги събува сам. Имат и по-голям номер, който би станал за дете около и над 2г. (около 22 - 23 номер)
Струват 20 лв.

# 13
  • Мнения: 7 640
хайде кажете магазини на Беко и Денди къде има Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 3 688
Денди съм виждала в магазин Дани на пазара Красна поляна

Общи условия

Активация на акаунт