Соковете Теди?

  • 5 781
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 177
Купувах такива сокове по препоръка на добра педиатърката известно време. Дъщерята харесва с праскови и ябълка. Тези, които са с банан и с малини не ги иска. Но тя по принцип не обича банани. Напоследък не съм взимала и аз не знам защо.

И аз питам как разбирате, че е химия, повече от нещо друго на пазара. Че тя и сокоизтисквачката ми се оцветява в оранжево като изцеждам пресни моркови  newsm78 И наистина е факт, че от пренасищане с каротин, кожата почва леко да жълтее.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
И аз питам как разбирате, че е химия, повече от нещо друго на пазара. Че тя и сокоизтисквачката ми се оцветява в оранжево като изцеждам пресни моркови  newsm78 И наистина е факт, че от пренасищане с каротин, кожата почва леко да жълтее.

Мда, сега ще видим кой цеди пресни сокове и бяга от химията на пазара... Иначе форумът е пълен с теми как да се изчистят петната от пресен морковен сок  Tired

# 17
  • Мнения: 295
Пълна глупост, че тези сокове са химия. Вярно е, че е от пренасищане на организма с каротин. Оцветеното от моркови по блендера чистя с ... краве масло! Соковете Теди са полски, произвеждат са от полската фирма Tymbark и при нас тук имт търговско наименование Kubuś. Tymbark, Hortex и Sonda са едни от най-добрите полски фирми за сокове. В къщи редовно купуваме.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 765
И наистина е факт, че от пренасищане с каротин, кожата почва леко да жълтее.


М...да, аз даже си бях помислила, че малката има жълтеница. Crazy
беше на 8-9 месеца тогава.

# 19
  • Мнения: 119
Малкия само тези сокове харесва - Здравко , Теди и на Сонда  . На мен също ми харесват .
  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Моят син страшно ги харесва и аз купувам всички видове. Едва ли са напълно натурални, но всички сокове на пазара са повече или по-малко химия. Аз избрах точно тази марка заради това, че пише че няма добавена захар. Все се надявам, че живеем в цивилизована страна и не може всичко, което пише на етикета да е лъжа.

# 21
  • Мнения: 952
и моят син ги обича,както и на Сонда,на Ганчев абе с две думи сок ли е се пие в промишлени количества Peace

# 22
  • Мнения: 983
За цената която имат, качеството е лошо. Иначе съм купувала 3-4пъти до сега. Но наблягам на домашни компоти, като пасирам плода и се получава чудесен натурален сок.  Peace

# 23
  • Мнения: 6 461
Децата ми ги пият ,но не с особено желание.

Общи условия

Активация на акаунт