хълцане на бебчето

  • 828
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Искам да питам, какво е усещането когато бебчето ви хълца в корема. Някък не мога да си го представя. Аз от време на време усещам ритмично тупкане в областта на корема и то много често продължително. Може ли това да е хълцането на моето съкровищенце?

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
Според мен това ритмично тупкане, което описваш, не е хълцане.
Аз също съм усещала подобно нещо, но никога не съм питала от какво е.

# 3
  • Мнения: 374
Според мен това ритмично тупкане, което описваш, не е хълцане.
Аз също съм усещала подобно нещо
според мен пък точно това е хълцането.и аз докато бях бременна се чудех какво е това, не ми се струваше да е ритане, понеже беше твърде ритмично наистина.и след като бебо се роди и като видях как си хълца веднага разбрах, че онова е било хълцането

# 4
  • Мнения: 216
Да и според мен това е хълцане Peace. Аз също го изпитах няколко пъти.

# 5
  • Мнения: 45
Това е! Grinning Първите пъти хълцането ми изкара акъла.Въобще не се сетих,че е това,а пък и откъде да знам,че бебетата хълцат в коремчето. LaughingПомислих си най-лошото,шубето е голям страх Rolling Eyes

# 6
  • софия
  • Мнения: 1 745
Това е!Малката се скъсваше да хълца  Grinning!Сега също практикува този спорт доста често  Laughing!

# 7
  • Мнения: 8 917
Това е!Малката се скъсваше да хълца  Grinning!Сега също практикува този спорт доста често  Laughing!
И ние бяхме от спортистите Mr. Green

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 488
Да хълцане е.Моето съкровище още не спира и до сега си е така.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 035
Абсолютно хълцане е.При мен го потърди лекаря.Ина правеше същото,а и сега хълца много често.

# 10
  • Мнения: 1 183
Ами да хълца си бебока,моето също много често го прави Peace

# 11
  • Мнения: 254
Хълцахме си доста често в корема и сега продължава доста често и здраво да хълца, чак баща и казва - ама не я ли боли от такава яка хълцавица Grinning

# 12
  • Мнения: 397
Искам да питам, какво е усещането когато бебчето ви хълца в корема. Някък не мога да си го представя. Аз от време на време усещам ритмично тупкане в областта на корема и то много често продължително. Може ли това да е хълцането на моето съкровищенце?
Определено е хълцане! Peace
Много често го изпитвах през бременността особено към края, когато направо ми подскачаше корема,
а и след като се роди бебока - до ден днешен си продължава често да си хълца!!! Laughing

# 13
  • Мнения: 6 164
Това, което описваш е! Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 369
дааа и ние си хълцахме в корема...такова едно ритмично, просто няма как да е ритане!
и сега продължаваме от време на време....малко сладко същество!!!!!

приятна бременност желая и лесно раждане!!!

живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт