Да напишем своите писма до Дядо Коледа!

  • 6 970
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Мили Дядо Коледа,

Аз бях поносимо непослушна.
Или пък непоносимо послушна... Thinking

Моля те, направи така, че двамата мои болни приятели да останат тук, на Земята  Praynig

Другото е ясно - бира, sex and rock 'n' roll, здраве и вдъхновение!  Peace



# 16
  • Мнения: 2 550
Здрасти Деди,

тази година не бях много послушна, но пък останах с все така добро и голямо сърце  Laughing
Аз съм скромна, искам Жоро  Laughing Но не 01  Laughing

С любов,
Марето   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 629
Мили Дядо,
Казвам ти само дядо, щото си нямам и ти ще ми бъдеш сега. Не съм сигурна, че слушах. Понякога ми се карат и без да съм правила бели, тъй че не съм сигурна. Броим го като да съм слушала, значи. Щом като ще си ми дядо трябва да си много добър и да ми носиш много неща. Аз съм добро дете и много не искам. Сега само се опознаваме, а пък списъчето ще ти го пратя по пощата. Препоръчано, да не би да го пропуснеш.
Твоята нова внучка Мюриелче.

# 18
  • Мнения: 1 277
Едно стихотворение по темата:

"Мили Дядо Коледа,
аз отдавна вече не ти пиша писма.
Слушай, Старче,
ние отдавна не сме вече деца!
Аз отдавна сама с живота си се боря.
Не вярвам в теб, не ти се моля.
Но, ако все пак те има...
...не искам подарък нов...
ако може...
върни ми старата любов!"

# 19
  • Мнения: 1 400
Мили ми дядо Коледа,
Аз съм Дивото коте, на ** години (ако не знаеш - да ти припомня) и съм сигурна, че в мойто досие не ще видиш черни точки. Е, вярно, че един път изпсувах мръсно комшията от горе, като се замисля... и на мъжа веднаж - дваж панаири съм правила, и децата поотупах малко, но не съм виновна! Те кат ме предизвикват - какво?! Та с две думи - слушах. Много слушах! И въпреки че знам, че заслужавам много, ще съм скромна този път - искааааммм ... една колица само за мен (ако може да не е играчка , а управляема), искам същоооо... на милият да му вдигнат заплатата (примерно еврокомисарче да ми го направят) , ако може също да съм здрава и нервите ми да оцелеят и тази година !
Благодаря предварително!
П.П. А! Забравих най- важното. Дали ще може да ми менкаш децата с някои по-кротички,а?  Wink
И мъжлето с някое по-така,а?

# 20
  • Мнения: 6 992
Мили Дядо Коледа,

съмнително е, че съм била послушна тази година...Но все пак успях да запиша 4ти курс и да си намеря работа...Моля те , Дядо Коледа, намери много доходоносна работа на мъжа в София или в Пловдив, за да се съберем най-накрая. Няма да е лошо и да вземе да завърши навреме, за разлика от мен Mr. Green И другото, което искам - донеси ми бебе (но не като тази година - братовчед или племенник), мое бебе...Дори брат не ти искам за първи път от 18 години насам...Ако може бебето след март месец (очевидно, че ще е след март, даже и след юли иначе вече щях да съм разбрала, че ще ми носиш бебе Laughing ).
Това е.
Все още вярваща в теб,
Ео
П.С. и нов компютър и шофьорска книжка не отказвам Crazy

# 21
  • Мнения: 3 861
Мили Дядо Коледа,
Бях послушна, знаеш, затова...

Направи така, че да не ме късат повече и да взема заветната шофьорска книжка, да се преместим в новия си апартамент(тоест да успем да съберем парички да го ремонтираме) и да ми наградят филма дето е на международния фестивал  Praynig Praynig Praynig (подготвила съм си речта вече  Mr. Green)

Моля те, дай здраве и благо получие на семейството ми и най вече на Калоянката и поръчай на щъркела да му донесе една сестричка  Blush

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Здравей скъпи Дядо Коледа.

Аз няма да искам апартамент, нито кола, а ти ако имаш някои излишни, аз съм насреща. Искам сервиз с огромни чаени чаши, ама огромни наистина, и голям конструктор (от тези 3-5 години), и ни най малко не се шегувам. Искам си конструктора, обожавам конструктори. Освен това искам няколко книги и МП3 плейър. Друго ако се сетя, ще ти пиша пак. Wink

# 23
  • Мнения: 899
Мили, дядо Коледа,

моля те, направи така, че да оздравея. Болните деца са тъжни, а аз не искам да съм тъжна. Може и един огромен пъзел да ми донесеш, ако има. Не знам дали бях послушна, но поне се опитах, а казват, че да се опитваш е по-важно от това да можеш. Ако донесеш и на Димитър един нов обектив, няма да ти се разсърдя, той ще е много щастлив! Моля те, дай ни повече сили и търпение, за да работим неуморно и да постигнем мечтите си..

# 24
  • Мнения: 1 418
Дядо Коледа,
ако наистина те има,и ако наистина сбъдваш желания,моля те само за едно:
Майка ми да оздравее! Cry

# 25
  • Мнения: 1 937
Нищо не искам, но на 26 съвсем сериозно му написах това:

"Мили Дядо Коледа!
Пиша ти писмо!
Виждам - в чувала ти има много подаръци. Дали един от тях е за Мен!
И какво от това, че си една чудна Измислица.
И какво от това, че така безкомпромисно бъркаш в джобовете ни…
Предвкусвам неописуемия си възторг от голямата празнична елха, вълшебството в очите на дъщеря ми…
И този сняг зад прозорците…толкова Чист, че те кара да се чувстваш виновен…

И аз бих искала да те помоля за Нещичко!!!
Затова…
Мили Дядо Коледа!
Пиша ти писмо…
Пожелавам си едно хубаво, здраво Бебе, голямо - поне 3.500.
Пожелавам си около 6 см по-малко около талията си!!!
Пожелавам си здраве - за прекрасната си  Дъщеря, на която й предстои да открие света…
и за Невероятния си съпруг, за да може смело да продължава напред по Пътя си…
Пожелавам си повече спокойствие в тъпото ежедневие и кураж, че то все някога ще свърши…
Пожелавам си Време и Възможности! Да намеря Себе си…"


Хе, хе.  А бяхме млади, алчни, в период на многоточия и главни букви...
Сега сме просто Дядо Коледовци.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Мили Дядо Коледа,
Аз ще поискам само един апартамент - 110-120 квадрата ме устройват, ти знаеш къде го искам. Така ще мога да поживея като рентиер на воля  Grinning Здраве и пари през предстоящата година се подразбират, няма да ги искам изрично.
Но ако може, когато ми носиш апартамента, да не е когато возиш Василиса на шейната, че не се знае какво ще задигне от големите чували...

# 27
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мили Дядо Коледа
За последен път ти писах,когато бях на 7 год.-там някъде. newsm78
Аз тази година бях много послушна,можеш да питаш мъжът ми дали е вярно,но нека е във мое присъствие,така той няма да има куража да отрече. Mr. Green
Искам за цялото си семейство,здраве и щастие.
На път за вкъщи можеш да пуснеш през комина нещичко и за мен,скромна съм,така че каквото решиш това да е.Ще ме изненадаш страшно много със едно подаръче,щото на мъж му джобовете ще са му вече празни покрай Колединте празници,и едва ли ще остане нещо за мен. Simple Smile
П.П.Обещавам да ти оставя топло мляко и от бисквитките на Боби,само се ограничавай със похапването им,защото детето ще види,че му липсват бисквитите и ще настане ужас. Twisted Evil

# 28
Мили Дядо Коледа,
защо ме пренебрегваш? Твоят предшественик (Дядо Мраз) преди да се пенсионира, винаги ми носеше подаръци, а ти- не. Аз вярвам в теб.
Моля те, донеси на всички мои близки ЗДРАВЕ, а ако ти остане малко от него дай и на мен.

# 29
  • Мнения: 1 092
Мили Дядо Коледа!
Не съм ти писала писмо до сега,затова ,надявам се да удоволетвориш желанията ми.
Пожелавам си здраве и късмет за децата.
Пожелавам си по висока заплата.
Пожелавам си щастие,все някъде има и за мен ...поне мъничко...
Аа,също така си пожелавам нов gsm,малко апартаментче,някъде....в центъра на София,ако може,и обзаведен.моля те!
И малка количка,разчитам на теб за модела,нямам претенций.
И да ти кажа за мечтата си от малка-винаги съм искала една вълшебна пръчица,като махна с нея и да става каквото поискам.
надявам се да имаш време за мойте желания...

Подпис:най-послушното от непослушните ДЕЧИЦА

Общи условия

Активация на акаунт