търся си фризьор

  • 5 866
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 688
Досега посещавах един,но е понадул цените и ми се иска да го сменя
приемам всякакви предложения,но предпочитам да се в района на красно село,Борово
Нищо специално,малко кичури и подстригване от време на време,но да не ми съдира кожата всеки път
За справка досега съм оставяла по 60,80 лв за кичури и прическа,а ми се иска цялата тая процедура да е не повече от 50лв
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 357
Аз съм доволна от една фризьорка в Надежда,ако те устройва кажи да ти дам телефона и да се опитам да ти обясня горе долу къде се намира салона.Подстригването е 5 лв. , и ако искаш могат да ти махнат цъвтежите там по тоя метод с усукването на косата (само как го обясних). За боядисване и кичури незнам колко взима,защото не се боядисвам   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
Благодаря ти,Недажда ми е доста далече:(

# 3
  • Мнения: 274
Горещо ти препоръчвам фризьорски салон TINO hair&make up, намира се на ул. Средна гора 49 в близост до  Mall of sofia. Фризьора Тино се казва е страхотен професионалист, с голям опит, работи с Loreal и винаги ми прави най новите тенденции за сезона и като бои и като подстригване. Цените са нормални и съответстват на качеството на обслужване. Ако отидеш там внимавай само че там са един до друг два салона, единия от които е леко цигански. Салон ТИНО гледай къде пише. Ето тук можеш да разгледаш повече  www.tinohair.com

# 4
  • София
  • Мнения: 62
аз мога да ти прероръчам за подстригване един салон- Biguine се казва и се нмира на Солунска. Там са направо страхотни- задължително измиване, подстрижка и сешоар е 25.00 лв Ако те интересува- кажи

# 5
  • София
  • Мнения: 152
В "Кало" също работят добре  Peace

# 6
  • Мнения: 1 005
Салона на Капанов в борово е моето предложение. Ходя там от 2 години и съм много доволна. Моят фаворит е Марин- всеки път ми измисля много интерестни кичури

# 7
  • Мнения: 116
Борово,ул.Солун(немога да ти кажа то4но кои номер е,но се пада някъде по средата).Салонът е малък,винаги е лудница,а моми4етата работят доста по добре от Капанов.Сигурна съм,4е ще си доволна,но задължително преди да отидеш си запиши 4ас-0888912678. Peace

# 8
  • Мнения: 1 318
Салонът се казва "Лорен" в една от преките на "Витошка". Телефонът е 988 5773. Аз лично съм много доволна Peace

# 9
  • Мнения: 7 263
Ако Плиска ти е близо - има едно готино салонче на ул. Атанас Далчев в гория и край, до Японското посолство. Много съм доволна. Фризьорката е и собственичка - Милка се казва. Работи много добре, с хубави материали, цените и са нормални.

# 10
  • Мнения: 1 318
Уф ooooh! Забравих да напиша, че цените са много приемливи Peace

# 11
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Досега посещавах един,но е понадул цените и ми се иска да го сменя
приемам всякакви предложения,но предпочитам да се в района на красно село,Борово
Нищо специално,малко кичури и подстригване от време на време,но да не ми съдира кожата всеки път
За справка досега съм оставяла по 60,80 лв за кичури и прическа,а ми се иска цялата тая процедура да е не повече от 50лв
Благодаря ви!
Здрасти,
ако искаш мога да ти кажа телефона на моята фризьорка(учила е висшия университет за мода и красота в Русия).Сега си отваря салон на ул.Габрово.С автобус №83 ти е удобно.Цените са и доста приемливи.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз си търся нов фризьор. Вече 2 години ходех в салона на Капанов в Борово, който Juleto препоръча, но съм безкрайно недоволна и разочарована от тях. Основната причина е, че там имат много кофти стил на подстригване. Много обичат да изтъняват косата, да филират, да правят асиметрични кичури, да филират корени, да боядисват екстравагантно. Резултатът е пънкарски вид, а мисля, че когато клиентът дойде и си покаже към каква прическа се стреми и каже в какви среди движи, каква е професията му - трябва да се съобразят,  а не да съсипват имиджа на хората. Малко да се разсееш там и да не ги гледаш внимателно в ножицата и можеш да си тръгнеш с доста проскубана прическа. Проскубването не проличава на момента, защото ти правят сушуар, но щом се изкъпеш вкъщи - разочарованието е голямо. В началото, първите 3-4 пъти като ходех, ми правеха хубава прическа. Но после нещата започнаха прогресивно да се влошават. Ходех при една и съща фризьорка. Причината е в начина на подстригване - от това филиране и модерните акценти косата ми ставаше все по-къса и по-проскубана, висеше на фитили и беше трагедия. Добре, че не се навих да ме боядисат, а те много настояваха - но не казваха какъв цвят - щяла съм много да се харесам.
Другото е, че на касата са някакви супер антипатични търгаши. Това са всъщност самите управители на салона. Оттам и отношенията между самите фризьори са егати змийските.
Да не говорим, че всеки път ми взимат различна сума за измиване, подстригване и сушуар с тенденция да ми излиза все по-скъпо.
Изводът е - ПРЕПОРЪЧАИТЕ САЛОН, КОЙТО ДА Е КОРЕННО РАЗЛИЧЕН ОТ ОПИСАНИЯ НА КАПАНОВ!

# 13
  • Мнения: 1 005
Аз  ходя в салона на капанов в борово вече 2 години и съм много доволна. Но се подстригвам само при Марин, а той никога не е излизал от границите на нормалното. Дори вчера ходих и много си харесвам прическата.Но това е ? на гледна точка. А иначе ония двамата на касата са за страх Grinning

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Борово,ул.Солун(немога да ти кажа то4но кои номер е,но се пада някъде по средата).Салонът е малък,винаги е лудница,а моми4етата работят доста по добре от Капанов.Сигурна съм,4е ще си доволна,но задължително преди да отидеш си запиши 4ас-0888912678. Peace

Ще взема да го пробвам този салон, че мойта фризьорка, при която от години ходя... е бременна и скоро спира да работи.
Ти коя фризьорка от този салон би ми препоръчала- да си запиша час при нея?
Мерси.  Hug

# 15
  • България
  • Мнения: 430
Досега посещавах един,но е понадул цените и ми се иска да го сменя
приемам всякакви предложения,но предпочитам да се в района на красно село,Борово
Нищо специално,малко кичури и подстригване от време на време,но да не ми съдира кожата всеки път
За справка досега съм оставяла по 60,80 лв за кичури и прическа,а ми се иска цялата тая процедура да е не повече от 50лв
Благодаря ви!

И аз това правя. Плащам 30 лв., с къса коса съм. Последно постригване и прическа - 18 лв. Салона е след пазара Ив. Вазов, в Стрелбище, Мая - тел. 8581691, ул. Орехова гора 6. Салона е на моята козметичка, която е страхотна.
Успех в избора

# 16
  • Мнения: 122
И аз си търся нов фризьор. Вече 2 години ходех в салона на Капанов в Борово, който Juleto препоръча, но съм безкрайно недоволна и разочарована от тях. Основната причина е, че там имат много кофти стил на подстригване. Много обичат да изтъняват косата, да филират, да правят асиметрични кичури, да филират корени, да боядисват екстравагантно. Резултатът е пънкарски вид, а мисля, че когато клиентът дойде и си покаже към каква прическа се стреми и каже в какви среди движи, каква е професията му - трябва да се съобразят,  а не да съсипват имиджа на хората. Малко да се разсееш там и да не ги гледаш внимателно в ножицата и можеш да си тръгнеш с доста проскубана прическа. Проскубването не проличава на момента, защото ти правят сушуар, но щом се изкъпеш вкъщи - разочарованието е голямо. В началото, първите 3-4 пъти като ходех, ми правеха хубава прическа. Но после нещата започнаха прогресивно да се влошават. Ходех при една и съща фризьорка. Причината е в начина на подстригване - от това филиране и модерните акценти косата ми ставаше все по-къса и по-проскубана, висеше на фитили и беше трагедия. Добре, че не се навих да ме боядисат, а те много настояваха - но не казваха какъв цвят - щяла съм много да се харесам.
Другото е, че на касата са някакви супер антипатични търгаши. Това са всъщност самите управители на салона. Оттам и отношенията между самите фризьори са егати змийските.
Да не говорим, че всеки път ми взимат различна сума за измиване, подстригване и сушуар с тенденция да ми излиза все по-скъпо.
Изводът е - ПРЕПОРЪЧАИТЕ САЛОН, КОЙТО ДА Е КОРЕННО РАЗЛИЧЕН ОТ ОПИСАНИЯ НА КАПАНОВ!

аз преди няколко години отсвирих капанов - просташкото му поведение ми беше неприятно, нон стоп крещеше и обиждаше чираците му, дори и към клиентите си позволяваше подобно поведение и то заради глупости, от обслужването горе- долу бях доволна, но за цената , която беше много висока тогава , качеството беше ниско- а и всеки път ми казваха различна сума за една и съща услуга
да напиша и две думи за Тино, виждам ,че ти го препоръчват- правеше ми косата няколко пъти докато работеше в кало, верно ,че по- ниски цени .но ме нервеше ,че винаги закръгляше сумата на ..и един, два лва и никога нямаше ресто да ми върне, все пак аз решавам колко бакшиш да оставя и да оствя ли изобщо, другото което не ми хареса е начина му на боядисване , той слагаше боя само в корените  и после на мивката по един час  с масажи от корените ми разнасяше боята към края, резултата не беше добър, цвета винаги ми седеше като промит, все едно не съм се боядисвала   , естествено крайната  цена  беше за боядисване на цяла коса ,а не само на корени!!! ако не си много капризна  и терикатлъците на дребно не те дразнят ства  !

аз ти препоръчвам фетиш- намира се до руски паметник, ако те интересува ще ти дам телефона

# 17
  • Мнения: 324
Аз препоръчвам горещо "Кало" и по-специално салона зад Мин.на земеделието. Имат си сайт, така че можеш да видиш точен адрес. Много съм доволна там от Бисер, уникален фризьор, само предварително питай за цената, защото кичури не съм си правила.

# 18
  • Мнения: 1 355

Това е много близо до нас и за късмет и аз от 2 месеца нямам фризьор и се оглеждам. Заприличала съм на бустанско плашило вече. Моля те пусни по-точни координати, че е крайно време да "вържа доматите"  Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 559
На Нишава съвсем в началото до България(Бели Брези)салон Вили до една банка ама не знам коя е точно не съм обръщала внимание - по едни вити стъпала нагоре. И въпросната Вили е  страхотна фризьорка, наистина си харесва работата и си личи, а е и една омайница, много приказлива, приятен екип са.Аз ходих последно но на два пъти ми прави кичури, в смисъл два цвята и ме подстригва и прическа за 65лв мисля беше, което е добре май.И най-важното работи добре защото ако мога да се направя някъде за половината от това,
а не приличам на нищо, смисълът да ходиш на "фризьор"се губи май.
тел 9581903, 0888374286

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
На Нишава съвсем в началото до България(Бели Брези)салон Вили до една банка ама не знам коя е точно не съм обръщала внимание - по едни вити стъпала нагоре.

Моя приятелка ходи само там да се подстригва и е супер доволна.

# 21
  • Мнения: 66
az davam edin glas za Muro&staff,namirat se na sv.ivan rilski33-35(blizo do pirogov)izmivane+podstrigvane i seshoar vzimat 22lv  az si pravia i ki4yri(samo koreni)i v komplekt  s postrigvane i seshoar mi izliza 50lv.osatviam ti i tel.ako se zainteresyvash 0878122203

# 22
  • София
  • Мнения: 2 060
И аз съм за Мъро&staff,т.е. за Стела. Много е добра и внимателна. Ходих при нея дълго време в един друг салон, след това я загубих от поглед и сега разбрах, че работи в този салон. Много е внимателна и е отличен професионалист.

# 23
  • Мнения: 1 005
това не е ли салона в който работи мъро от биг брадър 2?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 060
това не е ли салона в който работи мъро от биг брадър 2?

Салона е негов, но той не работи там. Аз лично препоръчвам Стела, а не Мъро. При него не съм ходила никога, така че нищо не мога да кажа.

# 25
  • Мнения: 645
Аз горещо препоръчвам ЛюАн в Лозенец. Андрей наистина е страхотен фризьор Peace

# 26
  • Мнения: 286
и аз да се отчета...аз ходя в еин салон в силвър център-а в  Люлин...страхотна е мацката... Laughing

# 27
  • Мнения: 239
а някой да е посещавал фризьора във фитнес центъра на славия спортес? цените изглейдат много прилични (кичури с фолио на дълга коса са 30лв според брошурата им). там много им харесва тае-бото, а е и евтино. мисля, че поддържат такива цени, защото постоянно има посетители и не е нужно да ги вдигат като на много други места, където съм ходила. та въпроса ми е дали някоя от вас е ходила при фризьиора там? не ми се иска да рискувам много много Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
някой посещавам ли е фризьорския салон в Света Троица в блок 309.Казва се Вера,но вътре освен нея работи съна и Данчо и Таня.

# 29
  • Мнения: 47
Аз ти препоръчвам горещо салона на Мърфи!! Работят с продукти на Лореал, супер сладки са всички и страхотни професионалисти. Водят и рубрика за фризьорство и грижа за косата в списание Бела. Цените са нормални.
Адресът е:
София 1421, ул. Константин Иречек 11 (близо е до Пирогов)
Телефони: 029531182; 0888419775
Успех!

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 16:57 от buggy

# 30
  • София
  • Мнения: 2 060
Аз ти препоръчвам горещо салона на Мърфи!! Работят с продукти на Лореал, супер сладки са всички и страхотни професионалисти. Водят и рубрика за фризьорство и грижа за косата в списание Бела. Цените са нормални.
Адресът е:
София 1421, ул. Константин Иречек 11 (близо е до Пирогов)
Телефони: 029531182; 0888419775
Успех!


И аз ходя там от няколко месеца и в общи линии съм доволна, но и те много обичат да изтъняват косите. Особено самия Мърфи. Това им е любимо. Всяка жена, която дойде трябва да излезе от салона с такава прическа. Самата аз съм подстригана така. Не че не ми отива, но ми омръзна вече. Все пак трябва да се съобразяват не само с "фешън" тенденциите, но и  с такива неща като професия, стил на обличане и пр. Все пак не всички ходим облечени като нощни шкафчета - с дънки в ботушите и къси якета /които съответстват на този тип прически/!

# 31
  • Мнения: 47
Аз ти препоръчвам горещо салона на Мърфи!! Работят с продукти на Лореал, супер сладки са всички и страхотни професионалисти. Водят и рубрика за фризьорство и грижа за косата в списание Бела. Цените са нормални.
Адресът е:
София 1421, ул. Константин Иречек 11 (близо е до Пирогов)
Телефони: 029531182; 0888419775
Успех!


И аз ходя там от няколко месеца и в общи линии съм доволна, но и те много обичат да изтъняват косите. Особено самия Мърфи. Това им е любимо. Всяка жена, която дойде трябва да излезе от салона с такава прическа. Самата аз съм подстригана така. Не че не ми отива, но ми омръзна вече. Все пак трябва да се съобразяват не само с "фешън" тенденциите, но и  с такива неща като професия, стил на обличане и пр. Все пак не всички ходим облечени като нощни шкафчета - с дънки в ботушите и къси якета /които съответстват на този тип прически/!
Ако трябва да съм честна нямам лични наблюдения относно прическите, просто защото аз не се подстригвам, а само ходя да ме боядисват и сешоар и от това съм много доволна. Иначе много пъти съм виждала да подстригват разни момиета и са ми харесвали прическите им...А като чета какво пишат всички май е масово това изтъняване на косите и навсякъде го правят Sad Не е лошо, но просто не върви на всеки.
 Но аз си мисля, че ако им кажеш да не те изтъняват, би трябвало да спрат! Все пак клиентът сам си определя какво иска.

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 09:53 от buggy

# 32
  • София
  • Мнения: 2 060
Абсолютно съм съгласна с теб. Следващия път ще направя точно така. Но ... това ще бъде след няколко месеца, защото сега съм с къса коса. Пак повтарям, отива ми и прическата е хубава, но.... Предпочитам да съм с дълга коса, по секси и по-женствено е.

Напълно съм съгласна, че в този салон са много добри професионалисти. Спор  в това няма.
Следващият път обаче, ако решат да си наложат мнението за изтъняване на косата, си се връщам при Стела в Muro&staff. Тя никога не си налага мнението и се съобразява с желанията на клиентите, като същевременно ако искате нещо, което не става за вашата коса го обяснява деликатно и предлага друг вариант. Много е готина.
Направо се разкъсвам къде да ходя! newsm78

 JoyСмешно! Някой се чудят как да си намерят добър фризьор, а аз се чудя как да ходя при двама добри! Thinking

# 33
  • Мнения: 2 596
 Shocked 50-60 лв. за такава процедура. То ще ти излезне по-евтино да пропътуваш до моята фризьорка в Хасково, както правя аз. Последния път ми взе за подстригване, 2 цвята кичури и издухване 25 лв.
Преди малко дори си запазих час за събота, че ще ходя да ми поднови кичурите да сме красиви покрай Нова Година и съм сигурна, че пак толкова ще ми излезе.

# 34
  • Мнения: 66
pri Muro&staff az lichno sum siadala i pri Muro(toi sushto raboti) i pri Martin i pri Stella..i ot trimata sum dovolna.No Stella opredeleno e mn.vnimatelna.makar4e i trimcata sa golemi simpatiagi:)

# 35
  • Мнения: 47
 Crazy
Ами tracli, предполагам, че може да ги редуваш Simple Smile Аз лично за сега съм предоволна от Мърфи, но ако нещо ми скимне може да намина през салона на Мъро при Стела щом е толкова добра Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 2 060
Мерси за съвета Buggy.  Hug
Може да се пробвам. Въпреки, че обичам да съм последователна. Simple Smile
Ще трябва да измисля нещо..... newsm78
 Thinking

# 37
  • Мнения: 66
az mislia,4e e xybavo da si xodish samo pri edin frizior,vse pak toi si se "zapoznava" s tvoiata kosa,svikva i znae kakvo da ia pravi(neshto kato sas zubolekariat).

# 38
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Мога да ви препоръчам EKSPERTA  в Лозенец се намира на ул. Д. Баучер 101, работят само с  хубава козметика и наистина са много добри, и най-вече Роси  newsm10  постригвам се при нея от 5-6 години и винаги съм много доволна. Измиване, постригване и сешуар е 24 лв, а вече за боядисването зависи колко боя ще използват.

# 39
  • Мнения: 1 063
Салонът се казва "Лорен" в една от преките на "Витошка". Телефонът е 988 5773. Аз лично съм много доволна Peace
И аз посещавам салона отвреме на време. Работят с "Лореал" и с "Керастаз". Доволна съм, но всеки път ми вземат повече и повече парички за една и съща процедура (?). Почти колкото Иван от салона на "Капанов" на бул. Хр. Ботев, а Иван (Ганев) все пак е стилист, наскоро и с престижна награда от Париж. Rolling Eyes
И аз си търся фризьор около бул. Витоша и пресечките.

# 40
  • Мнения: 912
Моята любима фризьорка се премести от Гоце Делчев в Младост 2, и въпреки че ходя отдавна там при нея, се питам дали все пак няма някой добър фризьор в Люлин 4,5,6,7 и около кооперативния пазар? Аз живея в Люлин 5.

Общи условия

Активация на акаунт