стискайте палци за нас

  • 948
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
В началото на шестия месец съм и до сега, никакъв проблем с бременността. Вчера обаче получих разтройство и повърнах няколко пъти. Не разбрах на какво се дължи. Обадих се на лекарката ми, днес ще ходя да ме види. Толкова се притеснявам да не би да има нещо на бебчето ми. Усещам го-рита, хълца....но незнам....Стискайте палци да е добре  Cry

# 1
  • Мнения: 1 877
Сети се какво си яла.Може и от храната да е.Стискам палци да не е нещо сериозно...

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Има такъв вирус в момента, аз поне така го карах. Така че спокойно и пиши какво е казал док после. Успех Peace

# 3
  • Мнения: 5 401
Щом го усещаш да се движи и даже да хълца, мисля че бебчик е добре и повръщането няма общо с него! Не се притеснявай, спокойствие му е майката. И аз мисля, че ако не е от храна, е от гадния вирус! Стискам палци! Всичко ще е наред!  Heart Eyes  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 104
Дано не е нищо сериозно, но направи консултация с лекар.

# 5
  • Мнения: 5 362
Или е нещо от храната,или си лепнала(не дай Боже!)чревната инфекция,която явно върлува навсякъде в момента.
 PeaceСпокойно,ще се оправиш!Пази се и успех!

# 6
  • Мнения: 11 003
Аз бях така миналата неделя - цяла нощ ме боля стомах и ми се повръщаше, а откакто съм бременна не ми е ставало лошо нито веднъж. Май наистина има някакъв вирус. На мен ми мина за 1 ден.
Спокойно, на бебчо няма да му се отрази Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 45
Искрено се надявам ти и бебче да сте добре.Най-вероятно си хапнала нещо не по вкуса му Simple SmileЗа разтройство не си спомням,но и при моята безпроблемна бременост имах няколко случая към 7-8м. в които имах такива неразположения.Ще видиш,че си се трвожила напразно,но задължително трябва да те види някой специалист,другото би било несериозно Simple SmileСтискам палци   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 111
Стискаме палци! Аз имах подобен проблем, дори ми биха 2 инжекции в дупето, всичко е наред с бебо, но при мин беше хранително. Не яж на непроверени заведения, това е съвета ми.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Спокойно мила, всичко ще бъде наред

# 10
  • Мнения: 2 897
Дано да не е нищо сериозно fingerscrossed

# 11
  • Мнения: 3 334
 fingerscrossed fingerscrossedдано всичко е наред и не се притеснявай Hug

# 12
не се притеснявай.Аз този вирус го карах 2 пъти и то много тежко. Първият път бях в 5-ти месец на морето, а вторият път само преди 15 дни в края на 8-ми месец. Лошото е, че от разстройството може да се получат контракции. При мен не стана, дано и при теб всичко да е наред. Има лекарства които не са вредни за бременни, но твоята лекарка ще те консултира.Бързо оздравяване и леко бременеене.

# 13
  • Мнения: 5 026
Може да си понастинала или да си прилепила някое вирусче. Не се притеснявай и отиди на лекар! Скорошно оздравяване и леко раждане!

# 14
  • Мнения: 6 461
Може би е от храната .
Аз през едната си бременност имах такъв проблем.
Но не се наложи някакво лечение.
Оправяй се бързо. Peace

Общи условия

Активация на акаунт