Има ли разлика?

  • 1 132
  • 18
  •   1
Отговори
Има ли според вас разлика между това да си мислиш да направиш нещо и наистина да искаш да го направиш?Видях темата в друг форум...накратко историята е следната: мъж и жена живеят заедно, скарват се и той и казва че си е помислял да си тръгне,тя казва: 'ок какъв е проблема, събирай си нещата и си ходи',но той твърди че имало разлика м/у това да го мисли и наистина да го иска тя пък не открива разликата.Според вас има ли такава?

# 1
  • по света
  • Мнения: 1 587
Да смелостта да направиш това което искаш!

# 2
  • Мнения: 3 164
Естествено, че има разлика...аз колко неща съм си мислила Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 447
Разбира се, че има. В момент на ярост човек може да си помисли какво ли не, това не означава, че наистина го иска.

# 4
  • Мнения: 14
Има разлика. Мисли всякакви ми минават през главата, особено като съм ядосана. Но за някои от тях след време се чудя как въобще са ми хрумнали.

# 5
  • Мнения: 6 992
Разбира се, че има. В момент на ярост човек може да си помисли какво ли не, това не означава, че наистина го иска.
Да, и ад така мисля.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Еми колкото е разликата между една къща на чертеж и същата - построена  Grinning
Проектът можеш винаги да го промениш, ако решиш... може и да не го промениш.

# 7
  • Мнения: 239
Има ли според вас разлика между това да си мислиш да направиш нещо и наистина да искаш да го направиш?Видях темата в друг форум...накратко историята е следната: мъж и жена живеят заедно, скарват се и той и казва че си е помислял да си тръгне,тя казва: 'ок какъв е проблема, събирай си нещата и си ходи',но той твърди че имало разлика м/у това да го мисли и наистина да го иска тя пък не открива разликата.Според вас има ли такава?

За мен има. Това е като разликата между гол от засада (отменен) и признат гол.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Има разлика, да.

# 9
Разлика че има-има, но умишлено написах че си е помислял значи не е било единичен случай т.е. в пристъп на ярост...но защо и го е казал не схванах, за да я сплаши ли какво ли? Един вид да си има тя едно на ум, че ако му се сърди ще си замине...

# 10
  • Мнения: 1 680
Естествено, че има разлика...аз колко неща съм си мислила Mr. Green
Peace

И аз мисля така, сигурно съм си тръгвала поне 100 пъти, а все още съм тук(у дома имам предвид)

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Естествено, че има разлика. Аз при всяко скарване искам да си тръгна ooooh! И колко други работи съм искала да направя, но здравият разум ме е спирал ooooh! ooooh!

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Огромна разлика...

# 13
  • Мнения: 2 897
Има Peace
В пристъп на ярост такива неща съм способна да наговоря,друг е въпросът,че половината от тях не бих направила...

# 14
  • Мнения: 1 120
За мен има разлика.
Аз стотици пъти съм си тръгвала и вече 14 год. си седя без да съм го направила ooooh!
Не всичко  което се мисли се изпълнява Thinking

Общи условия

Активация на акаунт